Results 1 to 5 of 5
    Junior Member
    Race
    Karus

Lightbulb NTTGame - Oyun hizmetleri numara guncelleme problemi.

Subject: NUMARA GUNCELLEME PROBLEMI

Merhaba,
    NTTGame Portal uzerinde bulunan, Oyun hizmetleri kismindaki,
    SMS DOGRULAMA adi altinda olan telefon numarami Birlesik Krallik - Ingiltere'de yasadigim icin daha oncelerde NTTgame - Knight Online hesabi olustururken Tatil sebebi ile Turkeye'de bulundugum'dan ve orada sahsima ait Turkiye numaram ile kayit olmustum, Ancak Birlesik krallik telefon hattim kontratli,guncel ve daha guvenli olacagindan suan ki numaram ile degisimi saglamak istedigimde su hatayi aliyorum;
    Ülkenizde SMS doğrulama sistemini kullanmaya izin verilmiyor.(-6)

Eski numarama halen erisimim bulunuyor,sms dogrulama kodu alabilirim.
    ICS uzerinden kontrollerini saglarsaniz eger guncel Birlesik Krallik numaram orada kullanimda ancak NTTGame portali uzerinde bu gibi bir degisim yapilamiyor kaldi ki, Birlesik Krallik gibi bir ulkenin telefon kodu bile listenizde Isla of Man olarak geciyor saniyorum hatanin sebebi bu olsa gerek.
    Saygilar.

Yukarida'da belirttigim uzre bu sekilde ''Destek'' Ekibine bilet gonderiminde bulundum ancak bu konu hakkinda bilgisi olan varsa paylasmasini rica ediyorum.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Forum üzerinden hesap desteği verilmediğinden destek bileti gönderimi yapılarak destek alınmalıdır. Bir bilet göndermişsiniz. Sabırla gelecek olan yanıtı beklemelisiniz. Hesabınız incelendikten sonra müşteri temsilcisi gerekli yanıtı verecektir.

Junior Member
    Race
    Karus
    GamesDepot cevabiniz icin tesekkur ederim, Burada paylasmamda ki olan amac daha once boyle bir sorun yasayan bir arkadasimiz var ise bu konuda olan bilgilerini bizler ile paylasmasi dogrultusundaydi.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Evet o şekilde problem yaşayanlar oldu bilet yönlendirilmesi yapıldı. Bilet üzerinden devam ettiler.

Junior Member
    Race
    Karus
    Ilk gonderdigim bilette sorunumu tam olarak anlayamadiklarini farz ediyorum ki cozum olabilecek bir nitelikte cevap verilmedi. Bugun ikinci biletimi daha aciklayici bir sekilde gonderdim umuyorum ki sorunu giderebileceklerdir. Ilgili yorumunuz icin tekrar tesekkur ederim.