Page 31 of 39 FirstFirst ... 212930313233 ... LastLast
Results 301 to 310 of 388
    Senior Member
    Kazananın kim olduğunu nasıl anlayacağız? Letter'ı mı kontrol etmemiz lazım sürekli? Benim letter dolu.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Binbir emekle preyle pusla genie ile oyundan elde edilen coinslerimin benim rızam dışında vergi veya fon adı altında toplanmasını ve oyundan silinmesini halen anlamış değilim ve mantığı kavrayamıyorum.
    Misal ben reb basıcam oyun yönetimine 1 gb veriyorum oyun yönetimi onu isterse siler beni ilgilendirmez. Neden ilgilendirmez çünkü ben 1 reb almışım 1 gb oyun yönetiminin parası olmuş. Dilediği gibi oyundan siler. Paşa gönlü bilir.
    Ancak oyuncuya hiç bir karşılık vermeden fon adı altında para toplayıp oyundan silmek. Bunların hiçbiri adil değil ayrıca doğru bir iş değil.
    Lütfen yetkili bir gm cevap versin. Aldığınız maaşınızdan hiç çıkarıp %3 değil sadece 1 TL sini çakmak çakıp yakıp yok ettiniz mi ?
    Veya modlar hiç size dağıtılan ödüllerden bir tanesini çöpe attınız mı ?
    Ama şimdi gelmiş oyuncuya hiç sormadan danışmadan ben sizden para toplucam ve bir kısmı buhar olup serverden uçucak diyorsunuz..
    Lütfen yetkili biri bi cevap versin ????

Senior Member
    Quote Originally Posted by N3v3N View Post
    Eslant günlük takı güncellemesinden tut, anahtar görevi 250m exp ödülüne kadar gelmesi ve düzeltilmesi gereken onca şey varken (korekoya yıllar önce gelmiş özellikler bunlar) korekoya en son gelen fon özelliğini biran önce getirmedeki amacınız neydi ve diğer özellikleri getirmemekte ısrar etmenizin sebebi nedir?
    250m exp görevi hangisi ?

Cp yi nerflerken hiç test ettinizmi Sayın khenart, sayın Eryudes ve diğerleri? Cidden soruyorum yani bakip dediniz mi bu asas vs’lerde Chaoslu bi warrior karsisinda kilic bastiktan sonra nasil durabilir? Bir sey yapiyorsaniz bunun sağlamasını test etmeniz lazım. Lol mu oynuyoruz biz nerf geldikten sonra yeni karaktere gecme gibi bi durumumuz yok malesef tek care birakiyoruz sizler yuzunden.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Euphorian View Post
    Bu yoruma tamamen katılmakla beraber , en azından bu fondan hediye kazanabilmek için premium sahibi olmamız gerekiyorsa bunu bilmemiz gerekir.
    Aynen katılıyorum

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Assassin oynayan bir oyuncu olarak cp güncellemesi hoşuma gitmedi ancak bu bir hata düzeltmesi olduğu için belki zor gelecek ama bir şekilde alışmak zorundayız. Warrior vs Assassin muhtemelen eskisi gibi olmayacaktır ama bu haliyle de denemeden bir şey demek yanlış olur.

Fon sistemi oyuncu olarak hepimize garip gelse de muhtemelen kısa süre içinde buna da adapte oluruz diye tahmin ediyorum. Bunların haricinde oyundaki hataların hızlıca düzeltilmesi çok güzel bir şey. Belediye gece gündüz çalışmaya devam ediyor

asas oynayan biri olarak güncellemeden sonraki 2 günde critiğin kaç kez patladı. bir farklılık hissettin mi ? Minör ve hp mp pot çiftlemeden bahsetmiyorum. eskisi gibi critic tutmuyor. arderam base asası gibi bir his vermeye başladı. Yanılıyor muyum ?

Quote Originally Posted by erdygsx View Post
    250m exp görevi hangisi ?
    Emc/luferson Anahtar görevi korekoda 250m exp veriyor.

Banned
    Sayın Gm'ler ve Moderatörler Bu Oyunu Oyuncular Olarak Bizler Oynuyoruz ve Hiçbir Oyuncu Vergi Fon Sistemini İstemiyor Gm'nin Şahsi Kararlarına Göre Mi İşleyecek Böyle Ağır Bir Sistemi Kabüllenmek.?

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Bifrost güncellemesinde UYARDIM hatta yalvardım artık,Vergi ve Fon da sizi uyardım,Asas olayında sizi uyardım neden yapıyorsunuz? amacınız nedir? artık bizi duymıcak mısınız? insanlara oyunu bıraktırmaya mı çalışıyorsunuz anlamadım

Senior Member
    Quote Originally Posted by HumanCenazeci57 View Post
    Sayın Gm'ler ve Moderatörler Bu Oyunu Oyuncular Olarak Bizler Oynuyoruz ve Hiçbir Oyuncu Vergi Fon Sistemini İstemiyor Gm'nin Şahsi Kararlarına Göre Mi İşleyecek Böyle Ağır Bir Sistemi Kabüllenmek.?
    Mgame kararı gm yada mod yada oyuncu değil. Mgame için oyun coinin maddi değeri yok bunu kabullenen yapımcı neden oyun coinine değer veren oyuncuları düşünsün ?