Page 29 of 39 FirstFirst ... 192728293031 ... LastLast
Results 281 to 290 of 388
    Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Tutturmuşsunuz bir 'Text Hatası' gidiyor. Textinde yazmadığı gibi işlev gösteren bir sürü skill mevcut. Ve hala bu konu sadece warrior-asas vslerinde dengesizlik yaratacak diyorsunuz ve komik oluyor. Bu durum ciddi bir balans güncellemesidir. Knight online dediğimiz Dota gibi, LOL gibi favori heromuza nerf gelince başka hero oynayabildiğimiz bir oyun değildir. Senelerce emek verilen bir karakterden bahsediyoruz.

Ayırca konuya şöyle bir göz attım, getirdiğiniz vergi-fon sisteminin onda biri kadar konuşulmamış diğer yapılanlar. Yazık...
    The games we play are deadly, aren't they?

Diger yapilanlar dikkatimi cekmiyor asasim cp yi degistirdiler umursamadim yilbasi icin crstal kirilinca gem 30 dk lik dusuyor dikkatimi cekmiyor
    Cash indirimi geldide bizmi tesekkur etmedik ?
    En az 2 saat oyunda kalana carki felek vardi bir zamanlar o geldide bizmi tesekkur etmedik amacin post kasmakmi?

Senior Member
    *Toplanan para 2.1 Milyar'a ulaştığında ise sistem havuzdan rastgele 7 oyuncu seçecek ve kazananların ödüllerini oyun içi posta yoluyla gönderecektir.
    Olympia serverinde fondan ödül kazanan bir kişi posta yolu ile ödülünü siriusta alabiliyor mu ? Sizce bu biraz saçma olmamış mı ? Malum serverlar arası pazar ve gb piyasası çok fark var.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by beetlee View Post
    Olympia serverinde fondan ödül kazanan bir kişi posta yolu ile ödülünü siriusta alabiliyor mu ? Sizce bu biraz saçma olmamış mı ? Malum serverlar arası pazar ve gb piyasası çok fark var.
    Farklı bir sunucuda ödül alınamıyor, sistem aynı ay sonunda gönderilen Draki's Tower ödülleri gibi.

Quote Originally Posted by HasAli View Post
    bu fon vergi sistemi kaldırılmalı oyuncunun fikirlerini önemsiyoruz diyen ekipten fikirlerimizin sorulmasını istiyoruz ANKET düzenleyin
    Birden fazla karakter ile pazar yaptığınızı ve sistemi beğenmediğinizi anlayabiliyorum fakat sistem daha önce belirttiğim gibi teknik bir sorun olmadığı sürece değişmeyecek.

Quote Originally Posted by BBO View Post
    Arkadas bu ne sacma bir olay vergi sistemiyle milletten para toplamak ne alaka ?
    Ee o kadar insanın parasını 7 kisiye vereceksiniz nereden bilelim o 7 kisiyi kaytarmayla birilerine verilmeyecegini.
    Tamamiyle para odaklı olmus bu oyunu bırakma vakti gelmistir benden ondan bundan para yiyecek insanlara bir kurus bile katkım olmasın daha iyi kardesim.
    Evet, Mgame gibi büyük bir firma, kaytarmayla ödülleri birilerine vermemiz için böyle bir güncelleme getirdi oyuna. Gerçekten bunun olabileceğini nasıl düşünebiliyorsunuz?Sistem tamamen otomatik işliyor.

Quote Originally Posted by Tekdost View Post
    Oyunu oynayan MOD larınız var ve bunlar ister istemez detayları kendi arkadaşlarıyla paylaşmıştır.
    Ki bunla ilgili daha önce bir yazı vardı Resten önce gelecek güncellemeyi bilip bunu hem kendisi heme arkadaşlarının çıkarına kullanabilirler.
    Oyunu aktif oynayan kişilerin bu tür bilgilere önceden Erişebiliyor olması cidden sorgulanması gereken bir durum
    Bu konuda daha öncede gerekli açıklamayı yaptık, fixlenen bir text hatası ya da görev hatasını mod ekibinin önceden bilmesinin bir önemi yok. Bu gibi güncellemelerde ise oyuncular ne biliyorsa moderatör ekibi de aynı bilgiye sahipler.

Quote Originally Posted by zeynepksdg View Post
    +Bundan sonra paranın %3'ünü bize vereceksin.
    -Neden?
    +Söyleyemem, suistimal edilebilir.

Nereden tutarsan tut elinde kalır.
    -Fikir çok saçma, neden sorusuna verilebilecek mantıklı bir cevap bulamıyorum.
    -Madem suistimal edilebilir neden getirdin, suistimal edilemeyecek bir sistem yazmak çok mu zor ?
    Lütfen verilen bilgileri ve açıklamaları tekrar okuyun. Fakat amacınız 3. parti yazılımdan dolayı banlanan bir hesabınızdan sadece kötülemek için yorum yapmak ise bu konuda yapabileceğim bir şey yok.
    Last edited by Khenarth; 12-20-2019 at 09:16 AM.

Senior Member MuratYILDIZ's Avatar
    Peki istenilmeyen bir şeyi oyuncuya dayatmak mantıklı mı ? İstemiyoruz ya 32 pc pazarcı bunu düşünememişmidir sizde? siriusda 115-120 alınan raptor +7 buyu 129 seli 145 oldu bunun gb arttı 3 5 kazanalım oyunumuza bakalım dedik oda kalktı 5 k 10k kâr eden grup zarara girdi.

Bu güncellemenin pazarcılarla ne alakası var Patheoz ? Seninde twitch yayınında da söylediğin gibi üstüne pazarcı bunu hesap ederek koyacak pazara. Yüksek itemlerde anlaşılarak trade ile yapılacak. Olan yine emek veren küçük pazarcılara satın alan karakterlere olacak.

hayır başka merak etiğim konu 21 gb olayı. Ula siriusta pazar aşırı canlı ve 1 ayda dağıtılacak tutar 21 gb ama %3 çok çok yüksek oran tutar 1 ayı geç 15günde 21 gb yi bulur. onun üstündeki parada yazık olacak. Gene oyuncu ve istekleri gözetilmeden yaptım oldu şeklinde bir güncelleme. Hayır 1den fazla pc ile pazar yapmaya siz zorladınız insanları oyunda heryeri BVB, Crawle gibi türevlere saldınız ve biz birşey yapamıyoruz bunun bir farkına varın. Pazar oyunda item yapmak isteyenlerin son çırpınışları. Kafanıza göre güncelleme getirmeden KEŞKE SORSANIZ. Gelse nasıl olur diye. Şuan ne pazarcılar ne oyuncular kimse memnun değil. Hem benim yaptığım alışverişten tanımadığım dahada kötüsü sevmediğim adamlar neden para kazansın ya kim ister böyle birşeyi.

Quote Originally Posted by biskuvit View Post
    Tutturmuşsunuz bir 'Text Hatası' gidiyor. Textinde yazmadığı gibi işlev gösteren bir sürü skill mevcut. Ve hala bu konu sadece warrior-asas vslerinde dengesizlik yaratacak diyorsunuz ve komik oluyor. Bu durum ciddi bir balans güncellemesidir. Knight online dediğimiz Dota gibi, LOL gibi favori heromuza nerf gelince başka hero oynayabildiğimiz bir oyun değildir. Senelerce emek verilen bir karakterden bahsediyoruz.

Ayırca konuya şöyle bir göz attım, getirdiğiniz vergi-fon sisteminin onda biri kadar konuşulmamış diğer yapılanlar. Yazık...
    Yillarca verdigimiz emek, harcama, alin teri bosa gitti. konusulan sey sadece vergi sistemi. 1-2 aya twitch de bile yayin acan asas kalmaz net sekilde soluyorum bunu

Quote Originally Posted by manyak341123 View Post
    hayır başka merak etiğim konu 21 gb olayı. Ula siriusta pazar aşırı canlı ve 1 ayda dağıtılacak tutar 21 gb ama %3 çok çok yüksek oran tutar 1 ayı geç 15günde 21 gb yi bulur. onun üstündeki parada yazık olacak. Gene oyuncu ve istekleri gözetilmeden yaptım oldu şeklinde bir güncelleme. Hayır 1den fazla pc ile pazar yapmaya siz zorladınız insanları oyunda heryeri BVB, Crawle gibi türevlere saldınız ve biz birşey yapamıyoruz bunun bir farkına varın. Pazar oyunda item yapmak isteyenlerin son çırpınışları. Kafanıza göre güncelleme getirmeden KEŞKE SORSANIZ. Gelse nasıl olur diye. Şuan ne pazarcılar ne oyuncular kimse memnun değil. Hem benim yaptığım alışverişten tanımadığım dahada kötüsü sevmediğim adamlar neden para kazansın ya kim ister böyle birşeyi.
    Dostum ceplerine nasıl parayı daha kolay doldururum onun hesabını yapan bir firmadan ne beklersin. Bunlar zamanında pustan +8 uniqe silah veren ekip değil mi ? Pazarı ve ittifağı bitirmek istiyorsan ona göre güncelleme getireceksin. Şu an pazar kuran adam 3 m fazladan kurar yine alacağı parayı alır. Ama oyuncuların yararına güncelleme getirmek nttgame için zor. NTTGame'den böyle birşey beklemeyin. Aynı şekilde Mgame'den de. Mgame sadece usko versiyonu bu kadar çok tuttu. Onu da yönetemediler. Oyun sadece ülkemizde tutunabildi. Onu da berbat edebilmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Krowazı UTC'yi JR gibi yapsan herkes eşit yararlanır. Bossları eskisi gibi random yerlere atsan herkes yararlanır. CZ'de ki bahçe farkını kaldır oyun suni kalabalıktan kurtulsun. Pazar olayını da gb siteleri ile irtibatı kes bak nasıl bitiyor.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Assassin oynayan bir oyuncu olarak cp güncellemesi hoşuma gitmedi ancak bu bir hata düzeltmesi olduğu için belki zor gelecek ama bir şekilde alışmak zorundayız. Warrior vs Assassin muhtemelen eskisi gibi olmayacaktır ama bu haliyle de denemeden bir şey demek yanlış olur.

Fon sistemi oyuncu olarak hepimize garip gelse de muhtemelen kısa süre içinde buna da adapte oluruz diye tahmin ediyorum. Bunların haricinde oyundaki hataların hızlıca düzeltilmesi çok güzel bir şey. Belediye gece gündüz çalışmaya devam ediyor

tabi ya kafa bu kafa işte kısa sürede adapte olurlar diyerek getirdiniz kötü olan nevarsa malesef yaptıgnız her hatada oyuncu kıtlesını kaybettınız evet adapte olur olmasına ama cz de bırbırnızı kesersınız maradona bot atarsınız