Page 32 of 39 FirstFirst ... 223031323334 ... LastLast
Results 311 to 320 of 388
    Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Sayın gM ler yayınlarda ve çeşitli platformlarda oyun içi her türlü eşya item silah zırh coins vsvs. herşeyin onlar için oyun yönetimi için herhangibr TL/USD maddi değeri olmadığını ısrarla ve defalarca üstüne basa basa söylediler.
    Zaten okumadığım oyun sözleşmesinde de öyle yazıyordur. Okumadım ama eminim öyle yazıyordur.
    Şimdi ne oldu da böyle birden bire bir karar alıp oyun içinde onların gözünde hiç bir değeri olmayan COİNSLER in playerin rızası dışında toplanıp oyundan silinme kararı neden alındı ?
    Bu Oyun sadece PUS tan oluşan PVP ye mi evriliyor ? Böyle bir karar alınıp uygulanmaya mı kondu ?
    Başka bir açıklaması yok yani. Varsa çıksın bir yetkili söylesin lütfen.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Sayın gM ler yayınlarda ve çeşitli platformlarda oyun içi her türlü eşya item silah zırh coins vsvs. herşeyin onlar için oyun yönetimi için herhangibr TL/USD maddi değeri olmadığını ısrarla ve defalarca üstüne basa basa söylediler.
    Zaten okumadığım oyun sözleşmesinde de öyle yazıyordur. Okumadım ama eminim öyle yazıyordur.
    Şimdi ne oldu da böyle birden bire bir karar alıp oyun içinde onların gözünde hiç bir değeri olmayan COİNSLER in playerin rızası dışında toplanıp oyundan silinme kararı neden alındı ?
    Bu Oyun sadece PUS tan oluşan PVP ye mi evriliyor ? Böyle bir karar alınıp uygulanmaya mı kondu ?
    Başka bir açıklaması yok yani. Varsa çıksın bir yetkili söylesin lütfen.
    Bu oyun oyuncu kitlesinden ötürü pvp ye bir evrildi. İşsizler azaldı kafa dağıtmak isteyenler çoğaldı ve durum bu hale geldi önceden di o aylarca exp kas şimdi günde 3 4 saat pk at keyif al dönemi.

bu golden star surelimi arkadaslar bi bilgisi olan varmı

Senior Member
    Quote Originally Posted by Priest0ftheGuarD View Post
    Sınırsız...

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Ter_tC9zMUSy View Post
    Bu oyun oyuncu kitlesinden ötürü pvp ye bir evrildi. İşsizler azaldı kafa dağıtmak isteyenler çoğaldı ve durum bu hale geldi önceden di o aylarca exp kas şimdi günde 3 4 saat pk at keyif al dönemi.
    Zaten durum aynen öyle. Oyun yönetimi playerin cebini EXP le dolduruyor. 10 yıl önce 8 ayda 80 olamıyorduk. Şimdi 1 ayda 83/5 kasılıyor kasıyoruz. Yani yönetim oyundaki herkesin 83/5 ve 83/10 olması için nerdeyse açıktan çarlara exp yükleme noktasına geldi.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Priest0ftheGuarD View Post
    Süresi yok, 1 kere yapıyorsun ömür boyu senin oluyor.

Junior Member
    Vergi fonu gelen en saçma güncelleme, onca gelmesi gereken güzel güncelleme varken. Sunucular kapatıldı - Tekrar başlatıldı bu yazı bile daha anlamlı. Diğer etkinliklerde copy paste Nttgame'nin bu kadar ucuz düşüneceğini sanmıyorum. Umarım fon olayı kalıcı olmaz.

Senior Member
    Race
    El-Morad
    Lr mageler olarak kan ağlıyorduk. Yerinde bir güncelleme. Ayrıca oyuna hiçbir katkısı bulunmayan pazarcı teyzelere vergi gelmesi de mükemmel. Asasların critic skillerinden sağladıkları absürt üstünlüğe de son verilmiş. Daha n'olsun.

Selamlar ve Sevgiler değerli şövalye arkadaşlarım,

Çoğu zaman yapıcı, katkıda bulunan, bazen kızgın, kimi durumlarda çok fazla atar yapan ve hatta ömrünün bir dönem 10 yılını bu oyun için "zevkle" bahşetmiş ve hatta 3 kişilik bir ekip kurarak güzel ülkemizde yaşayan arkadaşlarımızın bu oyunu daha anlaşılır şekilde oynamaları için, İngilizce' den Türkçe' ye çeviren bir oyuncuyum.

2012 yılının başlarında sizlerin Riemann ve Mutevazı takma isimleri ile tanıdığınız yöneticilerimizin daveti ile K2 ' den NTT Game devir sırasında KURUCU moderatörlük görevini yapma şansım oldu. JhuingShiugan ve ben.. Bu işi başardık.

1 tanesi Almanya GAMESCOM' da olmak üzere, 4 tane klan turnuvası organizasyonunda yer aldım. Ki SuperSaiajin olarak tanıdığınız kardeşime Türkiye' de klan turnuvası - canlı canlı - fikrini ileten de şahsım oldu zamanında.

Nereye geleceğimi merak eden yoktur ama, yine de noktalama işaretleri benim için önemlidir.

2012 yılının sonunda Battalgazi ve 2013 yılının Mayıs ayında Scorp_Lion' u moderatöer olmaları için de davet eden kişi de benim Hemi de telefon ile..

İsimlerini sayamayacağım kadar, daha doğrusu derecelendirmek istemedeiğim kadar K2 ve NTT Game çalışanları ile o kadar güzel, ama bir o kadar güldüğümüz ve sinirlendiğimiz anlılarımız oldu ki anlatamam. California ofisindeki bir çalışanın yeni doğan çocuğuna, Anacuğumun patik örüp benim yollamam gibi.

Tahmin ediyorum ki, şu an oyun sağlayıcı şirketin çalışanlarının gerçekten oyuncular için kabullenemeyeceği güncellemeler veya ayarlamalar diyelim.. geliyor

Eskiden içerde olan birisinin, sözlerine inanın. Gerçekten ellerinden geleni yapıyorlardır, biz oyuncuların keyif alması için. Bu bahsettiğim ekip, şirketin sahibinden moderatör aday adaylarına kadardır emin olun.

Çok özlemişim hepinizi ama, ben çoktan bıraktım oyunu.

Pakistan' dan selamlar.

De'La Pala
    Aeternum Vale

Senior Member
    Quote Originally Posted by HumanCenazeci57 View Post
    çünkü bu meret oyunu biz oynuyoruz bizim sırtımızdan gm'lerin belki moderatörlerin ve yapımcıların cebine tonlarca para giriyor bizim istemediğimiz bir abartılı güncellemeyi oyuna getiremezler !
    Hayır istediklerini yaparlar sen beğenmezsen bırakırsın. Benim sevmediğim yanlar vardı bıraktım sende bırak çok zor birşey değil.