Page 24 of 39 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast
Results 231 to 240 of 388
    Senior Member
    pazar kalkınma fonu ile dolandırıcılara gün doğdu. artık pazara değil tradeden iş yapıyorlar oyunu pek bilmeyenleri bol bol dolandırırlar artık.

Banned
    khenart jr de çıkan snowu yani çöpü kapatacakmısınız ve oyuncu kitlesi olarak bu oyunu oynuyan insanlar olarak vergiyi istemiyoruz açıklamasını bir yapacakmısın twichte açıklamasını yaptık diyorsunda ?

Quote Originally Posted by JayM23 View Post
    32 pc ile al sat yapanların gözler yaşlı Fon olayı YÜZ YILIN GÜNCELLEMESİDİR.
    Pazarcıya zoraki vergi dayatması bişey yapmazki pazarcılar 1m satackları itemi 1.300m den satıyolar
    zoraki vergiyi pk atan player öduyor pazarcılara bi zararı yok
    pazarcılara nttgame yardım bile etmiş oldu cunku GB fiyatları cıkacak
    yine pk atan player para verip GB ve item alacak
    kısacası Zoraki vergi dayatması NTTGAME ve PK atan palyer arasında
    artık söz iki tarafın bakalım hangi taraf galip gelecek
    bekleyelim ve görelim

Junior Member
    Ben Karakterimi pazarda 1m-2m 3m kasa kasa diziyorum yani farm yapamıyorum böyle diziyorum ama 1-2-3m kâr la sattığım şey demekki kâr ettirmeyecek hatta 4m zarar ettirecek ya ne kadar boş işlerle uğraşıyorsunuz ya ben kendi emeğimi niye başkasına veriyim oyun bireysel değil mi ya

Herkese iyi Oyunlar En sonunda Bıraktım oyunu.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Alinass View Post
    Ben Karakterimi pazarda 1m-2m 3m kasa kasa diziyorum yani farm yapamıyorum böyle diziyorum ama 1-2-3m kâr la sattığım şey demekki kâr ettirmeyecek hatta 4m zarar ettirecek ya ne kadar boş işlerle uğraşıyorsunuz ya ben kendi emeğimi niye başkasına veriyim oyun bireysel değil mi ya

Herkese iyi Oyunlar En sonunda Bıraktım oyunu.
    Bende öyleydim, 2 Pcm 2 premiumum var. Ana çarla kasıyor, Jrlere Bdwlere ve etkinliklere girip çarımı al satla diziyordum.
    Şimdi ben başkasının çarını dizmeklemi yükümlüyüm? Rezalettir bu. 30 40 bin onlinedan 7 kişi kazanacak,10 tane hesabı olan cafeciler ve multi pazracılar daha yüksek şansla kazanacak oohh. Ya direk karakter moba her vurduğunda 1m verelim NTT ye direk sorununuz kökten çözülsün.
    Ben bozuyorum çarı, 2 pc daha bulacağım, multi pazar yapacağım sadece. Bu oyunu oynamak için sebebim kalmadı. JR den çıkardığım gemin bir kısmı Ahmete Mehmete, bir kısmıda oyunun yapımcılarının vizyonsuzluğuna ödeme olarak gidiyor. Vergiyide oyuncuya kitleyeceğim, az itemi çok çardan satarsam yinede zarar etmem nasılsa.
    Neyse online düşecek adım gibi eminim, gelirleride azalacak NTT'nin ondan sonra geri döneriz, oyun bir yere kaçmıyor. Oyunun alternatifleride var.

Senior Member
    kim düşünmüşse bu vergi fon sistemini bravo bir anket yapın sonucuna göre ya kaldırın bu sistemi yada vergiyi %1 e düşürün cash pre alırken devlete ödüyoruz zaten vergimizi

Member IKolleGER's Avatar
    Nickname
    IKollege
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NoBadDays
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TetikciKemalAbi View Post
    %3 zorla vergi alınacak ya Teşekkurler NTTGAME GAME
    Böyle devam ellerinize saglık

100m luk satış yapanların 30m nu alınacak super
    pazarcılarda 100m sattıgı itemi 130m satıcak bu daha super
    nttgame sen bu işi biliyorsun sen bir numarasın
    seni seviyoruz nttgame
    herkese iyi oyunlar
    Kardes 100 M paranin %3ü 30 m yapiyosa ilk önce oyuna ara verip biraz matematik dersine agirlik ver.Oyunu sonrada oynarsin egitim sart.

Senior Member
    100 tane kardan adam kestim 1 tane starlight çıkmadı nereden çıkıyor bu item?

Junior Member
    Ben Jr gireceğim sonra bf kasacagim ve burdan gelenleri pazar charima koyup satacagim kendi emeğimden vergi alacaklar ve ben kendi emeğimi pazar Charla sattım diye suçlu muamelesi göreceğim. Yazık bu emekçilere

İlla altar 2 demi olmamiz gerekiyor fon icin

Page 24 of 39 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast