Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 42
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by ZhuGeLiang View Post
    sundires donatılmalı diyorum
    koreko gibi
    korede oyuncu sayısı az farm yapan az mecburiyetten koyulmuş bir şey

Slotlar ve pazar mafyalar tarafından ele geçirilmiş durum vahim görünüyor sundrase npc sine acil magic hammer getirilmesi gerekiyor.

Senior Member
    Günlük ihtiyacı 3 5 tane olanlar mecbur çektikleri için satılıyor diyip faiş fiyatlarda kalmaya devam ediyor

ben 3 günde 100 kadar harcıyorum bana pahalı gelen 3 5 tane alana gelmiyordur

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    Günlük ihtiyacı 3 5 tane olanlar mecbur çektikleri için satılıyor diyip faiş fiyatlarda kalmaya devam ediyor

ben 3 günde 100 kadar harcıyorum bana pahalı gelen 3 5 tane alana gelmiyordur
    Aynen sirius da 350 370k şuanda kafayı yemişler npc de 200k ya satılsa kimse üzülmeyecek.

Oyunda magic hammer düşen bir iki slot var ve burada farm yapan insanlar var. Eğer magic hammer, ucuz fiyattan sundriese gelirse buralarda kimse farm yapmaz, o farmcılar başka slotlara ks yapmaya başlar.
    İkinci olarak, magic hammeri farm yapanlar kullanır. Serverda farm yapan kişi sayısı çoğalmışsa da fiyatı artar.

Yani öneri çok mantıksız. Çok pahalıysa, şuan yaptığın farmı bırakıp troll farmla hammer kasabilirsin.

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    Gereksiz demeden önce azcık düşünsen daha güzel olurdu arz talep var ama ortada item yok

bi ton buy var satan 2 kişi var onlarda baktılar çok gidiyor fiyatı uçurdular fiyatı userlar belirler buna bişey demiyorum

daha 4 gün önce 175 k ya alıyodum pazarda bitince herkes ortada item yok almak isteyen illaki alır kafasıyla fiyat artıyor

şuan vega townda bi sürü mh buyu var hepsi istiyor ve buya ks atarak bende 205 k ya buy kurdum

cz farmı yeterli değil sundrese eklensin bu kadar basit
    Kardesim Merhaba !
    Bahsettin 5-10 karakterlik buyci tayfasi 1 yada 2 kisiye aittir.Satista 2 char kullanirlar.Onlar piyasayi belirler.birisi buya ksye gelirse o isi yapmayana kadar bezdirirler tek elde kalmasini saglamaya calisirlar.
    Ama sundrieste bu itemin bulunmasida bana gore cok yanlis.insanlar farm yapmali,almali,satmali,üretmeli yoksa PVP den farki kalmaz...
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Senior Member dawt53's Avatar
    bazı mobların artık dropları değişmesi gerekir zaten trol trol warrior trol shaman hem yer kaplıyor özellikle troll shaman hemde dropları karşılamıyor beklentiyi

Senior Member
    Quote Originally Posted by Errico View Post
    Kardesim Merhaba !
    Bahsettin 5-10 karakterlik buyci tayfasi 1 yada 2 kisiye aittir.Satista 2 char kullanirlar.Onlar piyasayi belirler.birisi buya ksye gelirse o isi yapmayana kadar bezdirirler tek elde kalmasini saglamaya calisirlar.
    Ama sundrieste bu itemin bulunmasida bana gore cok yanlis.insanlar farm yapmali,almali,satmali,üretmeli yoksa PVP den farki kalmaz...
    Farmı kalkar diye bişey yok ts bus bes gibi npc de bulunan şeylerin farmı devam eder mh farmını etkilemez
    alım satımı da npcden bi tık düşüğe olur
    günlük ihtiyacı 5 6 tane olan kişiler her daim mh aldığı için pazarcılar her daim satılıyor almak zorundalar diyip faiş fiyatlar çekiyolar
    ben 3 günde 100 adet çekiyorum bana pahalı geliyor ama günde 3 5 tane çekene gelmiyor
    pazarcı 3 5 tane her daim alanı baz alıyor

Quote Originally Posted by aLLanToyiS01 View Post
    Oyunda magic hammer düşen bir iki slot var ve burada farm yapan insanlar var. Eğer magic hammer, ucuz fiyattan sundriese gelirse buralarda kimse farm yapmaz, o farmcılar başka slotlara ks yapmaya başlar.
    İkinci olarak, magic hammeri farm yapanlar kullanır. Serverda farm yapan kişi sayısı çoğalmışsa da fiyatı artar.

Yani öneri çok mantıksız. Çok pahalıysa, şuan yaptığın farmı bırakıp troll farmla hammer kasabilirsin.
    Öneri mantıksız değil Ts npcde 400k ama hala farmı yapılıyor mh 200k olursa farmına engel bi durum yok
    ben diyorumki delostayken farmı daha fazla sayıda mh oluyordu şuan cz de yapılan farm talebi karşılamayacak derecede az bu sebeple sürekli ihtiyac duluyan bir eşya olduğu için fiyatı düşmüyor
    ben delostan kaldırılmasına bişey demiyorum cz deki farmın yeterli olmadığı görüşündeyim
    Npc ye eklensin ideal fiyatı 200k farmı yapanlar tahmini 120 ye buya atar selldekiler 170 k dan satar pazarcıdan almak istemeyen npcden çeker

pahalı madem farmını burda yap demeni hiç anlayamıyorum bilmiyorum saatte kaç tane atıyor
    ve hiç sordun mu vaktin var mı diye
    mh kasıcam diye yaptığım farmı bırakmak mantıksız geliyor
    Last edited by karimli; 12-24-2019 at 04:21 PM.

Bence dc premium npc sine 100 ile 200 k arasında konulabilir yani dc preye özel magic hammer olmalı en azından bu işi fırsata çeviren tekelciler için güzel bir çözüm olur yetkilerin durumu gözden geçirmesi gerekiyor.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Olması gerektiği gibi. Eskiden delosta mafyalaşma adı altında tek bir clanın satışını yaptığı magic hammer o dönem 30 40k gibi komik rakamlardan satılıyordu. Pk alanına taşınması hem pkyı, hem de eşyayı değerli kıldı.