Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 30
    Senior Member JomeyTheBattlePriest's Avatar
    Nickname
    Jomey
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Herkese ban ban ille de ban ban .

Büyükşehir çalışıyor . devam . Elinize sağlık
    Tanrım Kötü Kullarını Sen Affetsen Ben Affetmem

Junior Member
    gülüyorsun ama aynı durum seninde başına gelecektir haksız yere atılan banlar artamaya basladı bak söylüyorum sadece pazar yapıyorum 38 lwl charla başka hesabım dahi yok preli char sadece upgrade ve pazar ne gibi bir hile olabilirde ban atılıyo farm yapmıyorum pk atmıyorum makro yok pedal yok exp kasmak yok multi hesap yok ama sonuç ban mantıklımı sence ??

Junior Member
    Halen Destan AOCLarde kecon mageler var CR Konusunda biraz acemıyım sadece bı gun gıdıp bakın anlarsınız

Junior Member
    buna kimsenin birşey dedği yok kii kullananlar gitsin banlansın farm yapıyolar koxp kullanıyorlar ban yiyorlar olması gerektiği gibi peki ben ne diye demin ban yedim siriusta ? Upgrade yapıp item sattığım içinmi bunu açıklasa biri keşke

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by boksor001 View Post
    buna kimsenin birşey dedği yok kii kullananlar gitsin banlansın farm yapıyolar koxp kullanıyorlar ban yiyorlar olması gerektiği gibi peki ben ne diye demin ban yedim siriusta ? Upgrade yapıp item sattığım içinmi bunu açıklasa biri keşke
    Ticket at madem suçsuzsun açarlar o zaman. Ha hiç sanmıyorum ama...

Junior Member
    sıradan oto cevaplaramı ? ticket at mantığına hiç sığıyormu şu gibi bir durumda hilenin söz konusu olması

Senior Member _NaturoN_'s Avatar
    Nickname
    Software
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    JusticeSecret
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    İsim İfşa isterüüüüüüük
    Veteran Player

Junior Member
    İYİ GÜNLER BEN PAZARCIYIM xXATiXx çarımın ismi pazardan başka hiç birşey yapmadım pcde pazarda otururken hapise düştüm rica etsem yardımcı olurmusunuz

Öncelikle selam aleykum
    Arkadaslar carım pazarda ıken 16.12.2019 saat 08:40 da dc yedı sonra tekrar oyuna gırdım gun ıcerısınde 7-8 kez dc yedı nerdeyse saat bası sonra oyuna gırmedım bı hata vardır dıye
    aksam saat 20:00 sularında tekrar denemek ıcın gırdım ve pazarda duran carımı hapıse atmıslar.
    son 3 haftadır pazarda duran car nasıl olduda hapse gırdı
    carım 75 lwl prıest hıcbı macro vs. uygulama kullanmadım. pc yı yenı aldım hıcbır uygulama yuklemedım knıghta 3 ay oldu baslayalı boyle bı durumla karsılasacagım aklımın ucundan bıle gecmezdı .
    yardımlarınızı beklıyorum

hapısten cıkartılmamı ıstıyorum lutfen yardımcı olun.

ID: NoBodyShake
    Server: Ares

Merhabalar
    Bugün saat 7 gibi afk bıraktığım pazardaki hesap yeniden girmeye çalıştığımda tpt yediğini gördüm çar puslu dc preli bir 73 level farm çarıydı arkadaşımın pcsinden girdiğim gün ban yedi (2 pc pazar olsun diye ev arkadaşımın pcsini de kullanayım demiştim) sorduğumda bilgisayada herhangi üçüncü parti program olmadığına eminim dedi ticket de attım ama lütfen kontrol edebilir misiniz
    ıd:alper169 ARES