Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Eslant Bosslarının Resetlenmesi...

Arkadaşlar merhaba,

Vega serverinde oynamaya yeni başladım. Belli bir seviyeye kadar geldim. Hepimizin isteyeceği gibi yapmak istediği gibi item düşürmek item sahibi olmak hepimizin hakkıdır.

Bugün arkadaşlarım ve ben boss bulup kesmeye başladık. Gayet yeterli bir seviyede kesiyordukta zaten. Fakat daha sonra serverimizde bulunan "x" isimli clandan arkadaşlar gelip boss u resetleyip boss u elimizden aldılar.

Herkes bu arkadaşların hatrı sayılır bir seviyede itemlere sahip olduklarını biliyor. Bu kişilerin bizden güçlü olması bizim oyun zevkimizin önüne geçmesi sizce bir hakmıdır. Oyunda biraz olsun zevk ile bir şeyler yapmaya çalışırken hakkımızla oynarken neden bütün zevkimiz bir anda yok olsun.

Oyun yöneticilerinden ricamdır. Lütfen oyunda gücü olmayan arkadaşlara da oyunda bir şeyler yapabilme fırsatı vermeniz. Bu haksızlıkların önüne geçmeniz. Bu durumları eminim bir çok arkadaşımız yaşıyordur ve bu bizi oyundan soğutan sebepler.

Bu oyuna bizde para harcıyoruz npoint satın alıyoruz ediyoruz. Oyunu zevk ile oynamak bizimde hakkımızdır. Lütfen bu konuda yardımlarınız bekliyorum.

Junior Member
    Malesef aynı durum jrde de geçerli 2 kez resetlendi ve malesef bu geç kalma ile saniyeler içersinde kaybettik, defalarca dile getirdik insanlar bu gibi uygulamaları malesef su istimal ediyor. Daha bunun gibi oyuncuları derinden etkileyen bir çok şey mevcut fakat neden hala fixlenmediği konusunda hiçbir fikrim yok oysaki istedikleri birşeyi sadece saniyeler içersinde fixleyebiliyorlar.

Junior Member
    Adamın üzeri full +9 adam Forgetten Templeye geliyor var gerisini sen düşün, tabiki bu boss çekme vs. etik değil oyunun bu açığını kullanıyorlar bizde gidelim öyleyse her kesilen bossa zehir atıp sabaha kadar resetleyelim olacak iş mi hiç ?

Senior Member NeverFree's Avatar
    Tüm yeni serverlerda böyle sirius da adamlar serverleri pay etmişler mesaili 12 saat arayla.. Kimseye boss kestirmiyorlar. Kesenlerinde bossları spawn ettiriyorlar.. GM lere defalarca anlattım durumu değişen birşey yok.. Adamları zengin ettiler.. Adamların char düzme gibi bir niyetleri de yok.. Hep aynı adamlarda droplar.. Daha önemli şeyler var bunlarla uğraşmazlar vergi felan getirsinler çok lazımdı

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu adamların yaptığı ban sebebi mi diğer oyuncuları rahatsız etme sonuçta değilse bizde yapabilirmiyiz .

Senior Member
    Quote Originally Posted by savitar4 View Post
    Bu adamların yaptığı ban sebebi mi diğer oyuncuları rahatsız etme sonuçta değilse bizde yapabilirmiyiz .
    Eğer resetleyip kendin kesiyorsan ban sebebi değil. Ama sadece millete rahatsızlık amacıyla resetliyorsan kesmekle alakan yoksa 7gün ban + hapis cezası var.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Maschenny View Post
    Eğer resetleyip kendin kesiyorsan ban sebebi değil. Ama sadece millete rahatsızlık amacıyla resetliyorsan kesmekle alakan yoksa 7gün ban + hapis cezası var.
    O zaman resetleyip kesmeye çalışsam kesmeye uğraşsam sonra kesemedim diye bıraksam . Boslar yerine dönse resetlenince gene belli bi mesafeden ama canı azalmasa anca öyle düzelir.Ufak bir iki değiişiklik çözerde bakalım yapılırmı

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    gm lerde onlardan zaten ya arkadaşı ya clanında

Senior Member
    Quote Originally Posted by savitar4 View Post
    Örnek verdim sadece ironiden anlamayanada ne denir ki . Nedir bu sinir yoksa arkadaşın bahsetiği resetleyen sen misin
    Sorduğun sorulara cevap vermek neden sinir olsun ? Ayrıca ne desem zaten kafanda kurduğuna inanırsın o yüzden seni birşeye inandırmakla uğraşmayayım. Evet benim hatta sadece arkadaşın bahsettiği resetleyen değil hangi server olursa olsun eğer bir boss resetleniyorsa o kişi benim hemen gelip bana yazabilirsin resetlediğim için. Ama bak özellikle söylüyorum nerde resetlenen bir boss görürsen server, saat vs. hiç farketmez eğer reset varsa o işi yapan benim

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Maschenny View Post
    Sorduğun sorulara cevap vermek neden sinir olsun ? Ayrıca ne desem zaten kafanda kurduğuna inanırsın o yüzden seni birşeye inandırmakla uğraşmayayım. Evet benim hatta sadece arkadaşın bahsettiği resetleyen değil hangi server olursa olsun eğer bir boss resetleniyorsa o kişi benim hemen gelip bana yazabilirsin resetlediğim için. Ama bak özellikle söylüyorum nerde resetlenen bir boss görürsen server, saat vs. hiç farketmez eğer reset varsa o işi yapan benim
    az daha yazsam delenıcen sakin ol bu bir oyun