Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

Buglu JR deva sadece beni atmıyor partiden

ne zaman Jr buglu gelse deva kesilince tüm pt dışarı atıyor ben içeride kalıyorum neden

Senior Member
    Kendin de yazmışsın zaten bug olduğu için dostum. Çözemedikleri bi bug. Açıklama istesen de boş hani bir açıklamaları olsa zaten çözüm de olurdu.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    JR Etkinliğinde yaşanan sorundan dolayı atmıyor ve yapımcı firmadan düzenleme yapması beklenmektedir.

Zorla oyunu bıraktırmayın lütfen her ay büyük bir şevkle cash pre yüklüyoruz. Jr kazanması zor, draki droplarını bozdunuz zaten, jr de her gün yeni bir bug evet jr kazanması gerçekten zor ve deva sonu ışınlanamıyoruz peki bunun jr kaybetmekten farkı nedir?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    JR Etkinliğinde yaşanan sorundan dolayı atmıyor ve yapımcı firmadan düzenleme yapması beklenmektedir.
    evet ama neden sadece ben? tüm party Quit oluyor, bir beni atmıyor?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Freytag View Post
    Zorla oyunu bıraktırmayın lütfen her ay büyük bir şevkle cash pre yüklüyoruz. Jr kazanması zor, draki droplarını bozdunuz zaten, jr de her gün yeni bir bug evet jr kazanması gerçekten zor ve deva sonu ışınlanamıyoruz peki bunun jr kaybetmekten farkı nedir?
    Eşimle beraber oynuyorum, İkimizde devaya geldik ikimizde de deva kutusu vardı. İkimizde kazandık ikimizide atmadı. 4 silver gem gitti. elimizde sadece 1 silverbar 1 silvergem kaldı.

biz tüm gün farm yapsak 30m kasamıyoruz malesef. Aynı durumu geçen günde yaşadım. Sinirden gem kırdım 55m gitti.

Bugünde aynısı oldu. Pazardan scorfing çektim. +5e çıktı. +6 denerken yandı. Tek amacım vardı JR de kaybettiğimi şans yoluyla almak oda olmadı. Sonuç olarak 2 günde 110-120m para kaybettim. Oysa ki bu coinslere Etkinlik yoluyla ulaşmıştık. Şuan oyundan çıkıyorum. Ne pazar kurasım var ne farm yapasım var. Başka bir oyun oynayacağım.

Dediğin gibi büyük bir şevkle premium cash yüklüyoruz ve sinir sahibi oluyoruz.

Şuan birazcık sinirli olduğum için demek istediklerimi anlatamıyorum ama JR deyken ikimizde "efsane kazanacağız bugün" diyorduk. İLk defa Jr kazanmak üzereyiz ve droplar bizde diyorduk. Çıkışta 55m para gelecekti. Bu bizim 2-3günlük farmımıza eşitti. Elde ne var ? hiç bir şey.

düzeleceğini de sanmıyorum. Oyunda başka buglar olduğunda 1-2 gün içinde çözülürken aylar oldu çözülmüyor. Şu saatten sonra çözülmesede olur kaybetceğimizi kaybettik zaten

Bir sonraki bugu yazıyorum tüm odaları hızla bitiriyorsunuz, devayı keseceksiniz ve bir bakıyorsunuz ortada deva yok, çıkmamış.