Results 1 to 8 of 8
    Senior Member _NaturoN_'s Avatar
    Nickname
    Software
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    JusticeSecret
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

Rogue Sınıfınında Olmaması Gerken Özellik Listesi

Selamlar Knight Online' oyuncuları

Böyle bir liste yok çünkü önerim.
    Oyundan Rogue sınıfını komple kaldıralım diyorum.
    Sadece Warrior,Priest ve Mageler ve Kurian kalsın.

Benim spike ile attığım hasarı(5k) zaten warriorlar seri seri vuruyorlar (4k-3.5k)
    Yani Rogue sınıfına diğer bir değişle Hızlı koşan free Np sınıfına gerek kalmadığını düşünüyorum.

Oyunun ne tank karakteri tank gibi değil nede suikastçi karekteri suikastçi gibi değil.
    MMORPG'lerde bir standart olan Suikast karakteri çok fazla skille oynar . Yani complexity(karmaşıklığı) fazladır. Buna nazaran daha fazla hasar çıkarmalıdır. Bunu yapabiliyor mu "KOCAMAN BİR HAYIR"

Warrior ise yani tank sınıfınında ise complexity(karmaşıklığı) düşüktür. Oynaması daha kolaydır ve buna nazaran suikastçi kadar hasar çıkaramaz. Ancak artı olarak defansı daha güçlüdür.

Her neyse biz bunları boşverelim ve
    Veteran Player

Senior Member
    Oyunda warrior sınıfı ile karşılaştırdığında kaldırmayalım çok iyi diyebileceğin bir sınıf kalmıyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by _NaturoN_ View Post
    Selamlar Knight Online' oyuncuları

Böyle bir liste yok çünkü önerim.
    Sadece Warrior,Priest ve Mageler ve Kurian kalsın.

Benim spike ile attığım hasarı(5k) zaten warriorlar seri seri vuruyorlar (4k-3.5k)
    Yani Rogue sınıfına diğer bir değişle Hızlı koşan free Np sınıfına gerek kalmadığını düşünüyorum.

Oyunun ne tank karakteri tank gibi değil nede suikastçi karekteri suikastçi gibi değil.
    MMORPG'lerde bir standart olan Suikast karakteri çok fazla skille oynar . Yani complexity(karmaşıklığı) fazladır. Buna nazaran daha fazla hasar çıkarmalıdır. Bunu yapabiliyor mu "KOCAMAN BİR HAYIR"

Warrior ise yani tank sınıfınında ise complexity(karmaşıklığı) düşüktür. Oynaması daha kolaydır ve buna nazaran suikastçi kadar hasar çıkaramaz. Ancak artı olarak defansı daha güçlüdür.

Her neyse biz bunları boşverelim ve
    Haklısın makro ve bug ile oynanan bir karakter bunca emeğe saygısızlıktır. Pek bilgin yok ama az bilgim ile seni aydinlatayim.

-Oyunun mevcut sistemi DB at kes üzerine kurulu master 23 ile DB var. Cure var.
    -Saniyede 27 tık yapan makro da var
    -Cp ve 800 def duratlayinca olumsuzluk var.
    Görünmezlik light feet var. Lup var.
    -Oyunaki en yüksek hasar çıkartan skill var.(spike)
    Kurian şöyle böyle diye ağlayanlar genelde asaslar 50 tane NERF yedi hala bı doyamadilar ağlamaya.
    İnsanlar diyor ki bır bug var bu duzelmeli. Asaslar diyor ki o zaman nasıl 10 liralık asasla adam kesicem. Her cp bastigima tek atmam lazım ki eğlenceli olsun.

Düzelir duzelmez bilemem ama makroydu bug du çok kullanıldı adamın yıllarca dizdigi warrioru player değil diye aşağılayıcı davrandılar demeidler ki bu asasda var bı sıkıntı. Şimdi bırakırız filan diyorlar ne olur bırakın şu asası da oyunculugunuzu görelim. Kolsuz arkadaşlara lafım...

Oynadığım çoğu mmorpg oyunlarda rogue karakteri büyücü karakterden sonra en yüksek hasarı veriyordu çoğu oyunda rogue ya sağlam damage çıkarır yada ortalama vuruş vurur ama çok seri knighta oranla r vuruşunun saniyede 6 7 kere vurması gibi ve agility özellikli karakterler maximum item gear a ulaştığında çoğu sınıfı keser ben arada wowda rogue oynuyorm tamda olması gerektiği gibi az vuruyor ilk başta sonra damage katlandıkça katlanıyor maximum seviyede alayını kesiyor ama çok karmaşık gelelim knight online a burdaki asas karakterini yüksek damage çıkartması yönünden ayarlamıslar ama tam yapamamışlar yarım kalan inşaat gibi olmus o yüzden hiç asas oynamadım ben asas oynuyorsam eğer o yüksek hasarları görmem gerek çünkü tank değilim karşıdaki düşmanı öldürdüm öldürdüm yoksa ölürüm.demek istediğim asasin karakterini biraz daha bufflamarı gerekiyor ztn oynayan pek yok teşekkürler

Senior Member
    Forum eğitilmez cahil kaynıyor.

Buraya 30 tane makro warior videosu koyabilirim o zaman wsriorlari da kaldıralım.

Toz skilini makroya bağlayan TP mageler tanıyorum o zaman mageyi de kaldıralım.

Oyunda sadece pazar yapalım okey mi?

Makro kullanımı var diye bir sınıfı üstün görmek üstün ahmaklık derecesi.

Makro kullanımını engellerin demek yerine makro kullanımının diğer sınıflara oranla daha çok olduğu sınıfı kaldırın ezik diyorsunuz.

Cahillik diz boyu.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Ya tutturmuşlar bir makro da makro elle oynıyan makroyla oynıyanı her zaman keser bunuda bilin yeter size

Junior Member
    Sanki makroyu bitek asas kullanıyor. Ulan yere makroyla vuran warior, tek skille oynamasına rağmen makroyla skill vuran warior, makroyla zıplayan mage, db malice dahi makroyla atan priest var bu oyunda. Ağlamayı kesin. Asasın minor cooldownı olması gerekliydi ve oldu. Ancak cp nin bu şekilde nerflenmesi yapımcının joblara adil davranmamasıyla alakalı.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Lütfen tek konudan devam edelim.

Asasların Pot ve Minör Çiftlemesi Hk
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Tags for this Thread