Results 1 to 9 of 9

Thread: Youtube Hk.

Junior Member

Angry Youtube Hk.

Selamlar NttGame ailesi. Youtubede private (sahte knight online) server videoları dönüp duruyor. Ben aktif usko oyuncusuyum bu tür videoları görmek istemiyorum youtubede. Lütfen gereğini yapın insanlarıda tahrik ediyor usko oynamayı bırakıp bu tür sahte serverleri oynamaya teşvik ediyorlar. Sürekli anasayfama düşen kanalların linkini atacağım izleniyor bunlar bide.
    Last edited by GamesDepot; 12-13-2019 at 02:24 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Konu için teşekkürler. Gerekli yere ulaştıracağım linkleri.

telif atsalar kanal kapatılır mı acaba ? telif kurulu oluşturulsun sürekli bu kanallara telif atılsın

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Korsan sunucu yayını veya youtube kanalları tespit edildiğinde işlemler yapılıyor.

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Yanlız Google yapay zekasına göre o videoları sana önerilen olarak atıyor . Seni suçlamak istemem ama bı şekilde bu sisteme takilmissin

Junior Member
    Toplu bir cevap olsun bu. Ben sürekli usko yayıncılarını izleyen ve takip eden (youtubede), youtube bilgisi yüksek biriyim. Hangi video benim önüme nasıl çıkıyor neden çıkmıyor hepsini biliyorum ve zaten private kanalları engelliyorum. Artık insan bi noktadan sonra sinir oluyor, meraklısına engellediğim private youtube kanallarını atsam hak verirsiniz sonu gelmiyor. Bunları ben engellersem bi yaptırım gibi olmaz diğerlerine yine gözükecek ve bunlar yine video çıkarıp upload etmeye devam edecekler. Ama usko yetkilileri telif atarsa iş 360 derece değişir. Dediklerimi anlayan bana hak verir zaten

Junior Member
    Bu arada usko forumunda pvp sevicileri görmek beni üzüyor..

Senior Member Pochette's Avatar
    Quote Originally Posted by rge_WLUzs92R View Post
    Bu arada usko forumunda pvp sevicileri görmek beni üzüyor..
    Tekil şahıs olarak nitelendirebilirsin bahsi geçen kişiyi. Aynı kişi farklı bir tarayıcıdan destekleyici yorum attığı zaman anlamayacağımızı sanıyor Muhtemelen o video'nun sahibi veya sunucu ile ilgilenen biri olabilir.

Quote Originally Posted by doltard_1 View Post
    Yanlız Google yapay zekasına göre o videoları sana önerilen olarak atıyor . Seni suçlamak istemem ama bı şekilde bu sisteme takilmissin
    Evet bu tarz önerileri random olarak belirler. Ama kişiyi suçlayacak bir durum yok ortada. Facebook ve instagram gibi platformlarda da bahsi geçen korsan sunucuların reklamları çıkabiliyor.

Senior Member
    Nttgame zaten telif atıyor. Önce uyarı atılıyor videoları kaldır diye kaldırmazsa kanal siliniyor.