Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 41
    Senior Member
    Keşke bende hapse yanlışlıkla girseydim.Hiç hapse düşmedim o olumsuz da olsa o heyecanı hiç yaşamadım

Yanlışlıkla hapse düşüp çıkacağımı bilerek (hemde beleş) oyuna girmenin tadı da bir başka olur tahminimce.Darısı başıma

Pazar çarı olarak kullandığım çarım dünkü taramadan sonra hapise düşmüş. Konuyla ilgili bilet attım ama açıklayıcı bir cevap yok. Bana kanıtlarıyla birlikte dönüş yapın. #AZS-184-32764 bilet numaram o kadar illegal adam oyunda aktif onlara birşey olmuyor. Arada bizim gibilere oluyor. Oyuna para lazım zannediyorum rastgele atıyorsunuz tekrar cash alıp çıkarsınlar diye nttgame para lazım.

Senior Member
    kusura bakamayın ama bugün zaten oyun ayrı bir leş full dc full dc yediğim halde arada bide mute cezası yemişim pc başındayken. Benim için Knight ömrü az kaldı az temelli bırakacam. İttifak olayları ayrı Knight yönetimi ayrı bunaltıyor,darlıyor. Yeter artık

Senior Member
    Quote Originally Posted by barfakkk View Post
    sorun ne zaman düzeltilecek altarda bi char hapis yemiş oyuna giremiyom ne hikmetse yeni serverlara kaydım bile yok )
    Destan nick ne ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by SenelerSonra View Post
    Keşke bende hapse yanlışlıkla girseydim.Hiç hapse düşmedim o olumsuz da olsa o heyecanı hiç yaşamadım

Yanlışlıkla hapse düşüp çıkacağımı bilerek (hemde beleş) oyuna girmenin tadı da bir başka olur tahminimce.Darısı başıma
    Yanlışlıkla düşme Darısı başına.
    Ben bilmeden partiye Koxper almışım 4 sene önce yeniydim o zaman koxp nedir hile nedir bilmezdim ben ve clan arkadaşlarım uyurken açmış koxpu ben ordan girmiştim hapse parti başkanlıklarını hep ben yapardım. Suçlu düşmek sıkıntı yaratıklar ölmek bilmiyor kanser olmuştum bitene kadar.

Junior Member
    suçsuz yere hapis yemeye devam yazık ya bu nttgame ne yapsak yaranamıyoruz abi

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Server ALTAR - Nick : DamienDarkh --- Hiçbir şekilde program kullanmadım, ben niye hapise düştüm. Bir açıklama yapsanıza yetkililer

Senior Member
    açıklama şu tespit edildi. Bir daha yapmayınız adamlar buna açıklama diyor. ctrl+c ctrl+v cevaplar serisi. Kusura bakmayın ama böle kurum olamaz. Reportlandıysak o videoyu yu bizde görmeliyiz. He macro buldunuz onuda söylemniz lazım. Pc başındayken nasıl mute cezası yiyorum bilmiyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by WacykBoy View Post
    açıklama şu tespit edildi. Bir daha yapmayınız adamlar buna açıklama diyor. ctrl+c ctrl+v cevaplar serisi. Kusura bakmayın ama böle kurum olamaz. Reportlandıysak o videoyu yu bizde görmeliyiz. He macro buldunuz onuda söylemniz lazım. Pc başındayken nasıl mute cezası yiyorum bilmiyorum.
    PC başında iken nasıl mute cezası mı yiyorsun nasıl makrodan hapse mi düştün kaç adet ceza aldın ? Ne cezaları aldın ?

Oynadigim serverden Farkli bir serverde olmayan bir karakter adi yazılarak karakterim hapise düşmüş durumda karakterimin adi Sinmie destanda ama hapise düşen nick gordion serveri Ruhenda97 gibi bir nick ne olacak simdi boyle o cari cikarmak.icin 1200 cashmi çekeceğim alakamin olmadigi şeyle?