Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 41
    Senior Member
    Quote Originally Posted by CosraikaTaik View Post
    Oynadigim serverden Farkli bir serverde olmayan bir karakter adi yazılarak karakterim hapise düşmüş durumda karakterimin adi Sinmie destanda ama hapise düşen nick gordion serveri Ruhenda97 gibi bir nick ne olacak simdi boyle o cari cikarmak.icin 1200 cashmi çekeceğim alakamin olmadigi şeyle?
    Karışıklık olmuştu akşam bir kaç oyuncuda yaşanmıştı, düzeltmişlerdi.Online olan moderatörlerden birine ulaşırsan sana yardımcı olacaklardır.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    abi ben anlamıyorum herkes hapis diye bağırıyor illegalse kestirip atın bannlayın abi adamlar kasıyor zaten cash 2 günde çıkıyor çıkarırım hapisten yazıyor utanmadan. bannlayın gitsin. gitsin yeniden lvl kasarken yakalansın. öğle ban attınız akşam chaosunda yine koxper. dışarı çıkıyoruz bakıyorum 81 lvl. adam öğleden akşama 81 lvl kasamaz. hapisten çıkarmış. Eğer ki illegallerden gelecek paraya muhtaçsanız. siz legal olanları destekleyin legal olanlardan fazlasıyla geri dönüş alırsınız zaten. zamanında youtubede bir sürü video vardı genie ile farm yaparak paylaşım yapan. bu adamların videolarında tüm charlar dc preliydi. şimdi o slotlar onları doyurmayınca hatta geniesini dahi karşılamayınca, oyundan eli eteği çektiler yada onlarda illegale geçti. milletin oyundan kastığı cebinizden çıkmıyordu zaten bırakın kassın. bir yayında gb fiyatları bizi ilgilendirmiyor demişti khenart. Eğer öyleyse farmı eski haline getirin legal olarak farm artınca mecburen illegaliteden geri dönerler. Yoksa bunlar vazgeçmez. Sizde görebilirsiniz illegal sitelerde adamlar bannlandıkça galeyana geliyorlar. Amaçınız illegateyi bitirmek mi yoksa illegateyle uğraşıyor görünerek legallerin gönlünü edelim ama illegallerden gelecekleri de es geçmeyelim mi?

Junior Member
    Elinize saglık

Bu banlanan kisi sayisina discord uzerinden bildirilen nickler dahil mi ?

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post

Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

NTT Game || Knight Online Takımı
    Pardonda uzun süredr oyuna girmiyordum, son 1 haftadır arada girip pazara bakıp çıktığım çarda ne buldunuzda zindana attınız??

Senior Member
    Quote Originally Posted by HappinesSolutioN View Post
    Bu banlanan kisi sayisina discord uzerinden bildirilen nickler dahil mi ?
    Bende onu merak ediyorum ? Bakalım cevap verirlerse öğreneceğiz.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Sven_ View Post
    Pardonda uzun süredr oyuna girmiyordum, son 1 haftadır arada girip pazara bakıp çıktığım çarda ne buldunuzda zindana attınız??
    Sayın eryudes, exp kasmıyorum, pk yapmıyorum sadece birkaç kere eslant günlük görevi yaptım, pazara baktım oyundan çıktım. Nasıl bir iş yapmış olmalıyım hapise gönderilmek için?

Junior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

13.12.2019 tarihi itibariyle işleme alınan oyuncu sayımız 2129.

Bu oyuncularımızın hesapları TPT, Makro ve Pedal kullanımı nedeniyle işleme alınmıştır.

Bu tür durumlara düşmemek adına lütfen bilgisayarınızda bulunan illegal yazılım ve pedalları kaldırdığınızdan emin olun. Ceza alan oyuncularımızın bu durum hesap sicillerine işleyecek ve tekrarlamaları halinde hesapları süresiz olarak kapatılacaktır.

Unutmayın, illegal program kullanan oyuncular hakkında cezai işlem uygulamaya devam edeceğiz.

Not: Dizin isteklerini oyun yöneticilerinin inisiyatifine bağlı olarak paylaşılabilir. Herhangi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

Donanımsal olarak yapılan makrolar yasak mı?

-Evet, yasak. Oyun içerisinden yapılan kontrollerde eğer makro olduğunuz ortaya çıkarsa zindana gönderilirsiniz.

Peki donanımlarım Xigncode taramasında çıkıyor ve bu yüzden mi zindana gönderiliyorum?

-Hayır, Xigncode taramalarında donanımsal makrolara bir işlem yapılmıyor. Üçüncü parti program kullanan ve kayıt altına alınan oyunculara işlem uygulanmaktadır. Örneğin; Capslock, Actool ve diğer makro yazılımları.

Kullanmasam bile bilgisayarımda donanıma ait makro programı bulundursam zindana gönderilir miyim?

-Hayır, donanımsal yazılımlara herhangi bir işlem uygulanmamaktadır. (*Donanımsal program olsa bile oyunumuz üzerinde kullanırsanız ceza alabilirsiniz.)
    Üçüncü parti program (donanımlar harici) bilgisayarınızda bulunuyorsa silmeniz sizin için iyi olacaktır. Olası taramada ya da oyuna girişlerinizde Xigncode tarafından yakalanmanız mümkün.

Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

NOT 2: Makro nedeniyle 5 defa ceza alan oyuncularımızın hesapları otomatik olarak süresiz ceza ile kapatılacaktır!

Liste güncellenecektir!

Teşekkürler,

NTT Game || Knight Online Takımı
    merhaba Eryudes
    benım karakterim koxp sebebi ile bir kerede süresiz ben yedi pcmi formatladım koxp macro vs hiçbirşey kurmadım

yeni karakter açtım pre oto lot vs aldım item yaptım vs kastım baya charımı en sonunda chatten bir yazı gectim yazı geçtim diyye ban yedim üstelik tum karakterlerim şimdi size soruyorum banlansın tamam en cok benım 1-2-3 binim çöp oluyorda bunun hakkını kim ödeyecek herşeye bağlıyabiliyorsunuz sebebi.
    chatten yazı geçti diye adamda banlanıyorsa k bakmayın bu para yemektir. tabiki sözüm sahibine onuda geçiyorum ornek veriyorum sende turksun bende sımdı ben o kadar mek harcadım para yatırdım vs. para babası yedi benim paramı bu hiçmi zorunuza gitmiyor. para kazanıyor olabilir o yonetici arkadaş yada para yiyoda olabilir ama sizin bu insanları dalga geçer gibi kullanmanızın bedeli en ağır şekilde çıkacaktır birgün, belki bu gün belki yarın belki bu dünyada belki öteki dunyada belki sizden belki sevdiklerinizden ama ilahi adalet denen şey elbet yerini bulacak, ben bu oyunun bir bağımlısı olarak bu zamana kadar oynadım herşeye ragmen ama çokda büyük bir ahtım var. sizden değil en değer verdiğiniz kişi öyle bir duruma düşerki ne ölsün ne yaşasın bildiğin sürünsün. yediği bu paralarda kurtaramasın. bakar bakar bugünleri hatırlarsınız. o kadarda buyuk ahtım var.

dün 1.5 haftadır chaos giren 2 3 kişi banlandı. Onlarda discorddan iletildi sizlere. Sözde tarama yapıyorsunuz. 2000 kişi banlandıysa dün neden 1 1.5 haftadır chaoslara giren 2 3 kişi banlandı. Kimlere ban atıpta 2000 kişi diyorsunuz ? Jrde afk kalanlara slotlara mob çekip banlananlar mı ? İnanılmazsınız gerçekten. O dün koxptan dolayı banlanan kişiler discorddan verilmese eminim o adamlar daha günlerde chaoslara giricek. Ben 3 ay koxp ile chaos girip banlanmayan bilirim şu oyunda. Ya bir şeyi eksik yapıyorsunuz yada görmezden geliyorsunuz.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by faramis012 View Post
    merhaba Eryudes
    benım karakterim koxp sebebi ile bir kerede süresiz ben yedi pcmi formatladım koxp macro vs hiçbirşey kurmadım

yeni karakter açtım pre oto lot vs aldım item yaptım vs kastım baya charımı en sonunda chatten bir yazı gectim yazı geçtim diyye ban yedim üstelik tum karakterlerim şimdi size soruyorum banlansın tamam en cok benım 1-2-3 binim çöp oluyorda bunun hakkını kim ödeyecek herşeye bağlıyabiliyorsunuz sebebi.
    chatten yazı geçti diye adamda banlanıyorsa k bakmayın bu para yemektir. tabiki sözüm sahibine onuda geçiyorum ornek veriyorum sende turksun bende sımdı ben o kadar mek harcadım para yatırdım vs. para babası yedi benim paramı bu hiçmi zorunuza gitmiyor. para kazanıyor olabilir o yonetici arkadaş yada para yiyoda olabilir ama sizin bu insanları dalga geçer gibi kullanmanızın bedeli en ağır şekilde çıkacaktır birgün, belki bu gün belki yarın belki bu dünyada belki öteki dunyada belki sizden belki sevdiklerinizden ama ilahi adalet denen şey elbet yerini bulacak, ben bu oyunun bir bağımlısı olarak bu zamana kadar oynadım herşeye ragmen ama çokda büyük bir ahtım var. sizden değil en değer verdiğiniz kişi öyle bir duruma düşerki ne ölsün ne yaşasın bildiğin sürünsün. yediği bu paralarda kurtaramasın. bakar bakar bugünleri hatırlarsınız. o kadarda buyuk ahtım var.
    Nickin neydi dostum ?