Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Exclamation illegal activitiy hatasi bi bakin konuya lutfen

12.12.2019 yani dun oyunda dc yedim ve giris sagladimda bu hatayi gordum bilet attim benden resmen ozluk dosyasi istemisiniz hesabi ne zaman actigimi nasil hatirlayabilirim basima boyle bisey gelecegini dusunmedigim icin hic kaydetme gereksimi bile duymadim hesabimda bi dunya item var emek var simdi ticetteki hacket account bolumunu nasil dolduracahim ben hesabi kurulus tarihi ve dogum tarigi haricinde herseyimi biliyorum bi el atin suna nolur sizlere guveniyorum

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Oluşturulan bir hesap kişiye özeldir. Hesap sahibinin, tüm bilgileri bilmesi gerekmektedir. Kişi kendi hesabından sorumludur.

Hesabın açılış yılını az çok tahmin edebilirsiniz. Örneğin, lise 2 ye giderken başlamıştım, askere gitmeden iki ay önce başlamıştım gibi fikirler yürütebilirsiniz.

Ek olarak sistemde kayıtlı olan email adresine, ilk kayıt olurken ki emaili bulabilirsen, hesap açılış tarihine de ulaşabilirsin.

Müşteri hizmetlerinin istediği bilgileri sağlamazsanız ne yazık ki size yardımcı olamayacaklardır.

Junior Member
    pekala ilagal activitiy lik ne yaptim da ban bu ceza verildi durduk yere birisi banlanmaz herhalde gorev yaparken hesapmi banlanir

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Hesap problemlerinizi bilet üzerinden halledebilirsiniz. Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor.