Results 1 to 3 of 3

Dikkat..... Sonra soyuldum demeyin caniniz yanmasin ....!!!

Bu sabah saat 06 civarı birkaç hesaptan yılbaşı eventi diye bazı mesajlar aldım .Önce eventten ne kazandığımı sordular haberim olmadığını söylemem üzerine bir arkadaş yardımcı olmak istediğini söyledi ve beni önce NTTGAME sitesine ordan resmi facebook adresine yönlendirdi.Buraya kadar herşey normal ,fakat resmi facebook sayfasında hemen hemen her paylaşıma evente katılmakiçin tıklayın diye sahte bir link oluşturduklarını ve bu linkin kurdukları sahte bir NTTgame sitesine bağlandığını anlamam uyku sersemide olsam pek uzun sürmedi.Site neredeyse resmi sitenin aynısı ve direk sizden id ve şifreniz ile giriş yapmanızı istiyor.Sanırım mevzu ordan sonra başlıyor...Bunu report ettim.Sizlerde bu konuda dikkatli olun sonra canınız yanmasın .Böyle çakallarada meydan bırakmayın .HEPİNİZE İYİ OYUNLAR...

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Oyun içerisinde sürekli notice olarak bilgi veriliyor. Yayınlarda dile getiriliyor. Lütfen bu tarz durumlara itibar etmeyiniz. Dönem dönem belli bir kalıba göre değiştiriyorlar. "Ramazan etkinliğinden ne kazandın?" "Yılbaşı etkinliğinden ne kazandın?" "Çarkıfelek etkinliğinden ne kazandın?" gibi.

Bilgi amacıyla aşağıdaki konuyu paylaşıyorum.

[DUYURU] Sahte Sosyal Medya Sayfaları ve SMS'ler Hakkında

Çok dikkatli olunması gerekiyor.

Aynen katılıyorum ..
    Fakat sabahın saat 6 sında uyku sersemliği ve resmi facebook adresindeki link tıklandığında gerçek sitenin neredeyse aynısı olan bir site çıkıyor.Tahmin ediyorum ki bu yüzden zarar gören çok olmuştur.Ben direk ksc leri alıp C.report yaptım sabah saat 7 gibi.Linkler NTTGAME resmi facebook sayfasında yılbaşı etkinliğinin yorumlarındadır sizlerde bildirirseniz daha az kişinin zarar görmesini sağlayabilirsiniz.İyi oyunlar,İyi forumlar....