Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Şahsi Minik Bir Öneri [Fikrinizi Lütfen Belirtin]

evet bir süredir yepyeni eklentiler bizlerle
    fakat oyunda ki kasılan "NOAH" kişilerin eritebileceği konularda oldukça kısıtlı gibi düşüncesindeyim
    şahsi fikrim

komik olan ve yenilik istediğim husus
    Örneğin
    "Folk Village" 3k <ücretlendirme yerine> "300k"
    "Colony ZONE" 17k "" "" "1M700K"
    "EMC-LFC" 5k "" "" "500K"

gibi komik rakamlardan ziyade
    kasılan noah ların bir kısmını
    çok daha yüksek fiyatlara eritebileceğimiz şekilde olması fikri cazip geliyor bana ve bir çok arkadaşıma
    hem noah girişini bu şekilde az da olsa dengelemek amacıyla bir adım atmış sayılırız
    iyi yada kötü eleştirilerinize açık ve önerileri okuyacak yetkililerin olucağından şüphem yok
    yanlış ve eksik birşey söylediysem affola
    vakit ayırıp okuyup anlamaya çalıştığınız için teşekkür eder
    zamanınızı aldığım için özür dilerim

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    o zaman kötü bir eleştiri olarak bunu al ve "Saçma sapan" bir fikir. hayır amacın daha cok GB satmak mı. ha elindeki noahı eritemiyorsan bana ver ben eritirim ciddiyim. hemde oyun içi.
    Last edited by L4vin; 12-12-2019 at 11:43 AM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    10 kere Cz'ye girdiğinde ne kadar yapıyor hiç hesapladın mı? Aylık olarak da hesapladığını hiç sanmıyorum.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member _NaturoN_'s Avatar
    Nickname
    Software
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    JusticeSecret
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Bir chat görevi yapıcam diye 1 gb mi harcayayım şimdi
    Veteran Player

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Noah girişini dengelemek mi? Farm slotlarının azaltılmasıyla birlikte insanlar yetenek sıfırlayamıyor! Yetenek sıfırlamak için iki ay bekleyip gelen eşya ile yetenek sıfırlayanlar var! Pot almak külfet oldu! Pot alırken zorlanıyor! Neden bahsediyorsun sen?!

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by L4vin View Post
    o zaman kötü bir eleştiri olarak bunu al ve "Saçma sapan" bir fikir. hayır amacın daha cok GB satmak mı. ha elindeki noahı eritemiyorsan bana ver ben eritirim ciddiyim. hemde oyun içi.
    oyun içerisinde gb satışı yasaktır böyle bir konu ile ilgilenmiyorum ve amacım gb denilen şeyin erimesi açıkçası yazdığını anlamadığınıı ve başkalarının da okurken anlarken güçlük çekiceğini zannediyorum
    ayrıca konu ile bu fikrin ne gibi bir bağlantısı var anlamadım

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    10 kere Cz'ye girdiğinde ne kadar yapıyor hiç hesapladın mı? Aylık olarak da hesapladığını hiç sanmıyorum.
    sayın scorp
    1m700k sadece örnek bir rakam . tabii ki bir masa kurup bu rakamı kendi isteklerine göre yükseltebilir ve alçaltabilirler
    ama oyunda noah ı kastığımız amaçlar arasına hiç girmeyen teleport , bu gibi bir yenilik ile amaçlar arasına zirvede gelmiş olucak
    fikrimce delice ve zekiice bir eklenti olur

Quote Originally Posted by _NaturoN_ View Post
    Bir chat görevi yapıcam diye 1 gb mi harcayayım şimdi
    kesinlikle çok güzel bir fikir
    şöyle düşün
    1 gb para kasmadan o expi kasamayacaksın o yol ile
    önce 1 gb kasmalısın o halde
    sonra o görevi yapabilirsin
    kaba tabirle
    "ne kadar ekmek o kadar köfte"

Quote Originally Posted by OnlyTRANCEE View Post
    Noah girişini dengelemek mi? Farm slotlarının azaltılmasıyla birlikte insanlar yetenek sıfırlayamıyor! Yetenek sıfırlamak için iki ay bekleyip gelen eşya ile yetenek sıfırlayanlar var! Pot almak külfet oldu! Pot alırken zorlanıyor! Neden bahsediyorsun sen?!
    bahsettiğin dönem "oyunu öğrenme çağı"
    sanırım olaya bakış açın
    1m 1ekmek
    2m 2ekmek
    gibi geldi

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by HarryPottervePamukk View Post
    evet bir süredir yepyeni eklentiler bizlerle
    fakat oyunda ki kasılan "NOAH" kişilerin eritebileceği konularda oldukça kısıtlı gibi düşüncesindeyim
    şahsi fikrim

komik olan ve yenilik istediğim husus
    Örneğin
    "Folk Village" 3k <ücretlendirme yerine> "300k"
    "Colony ZONE" 17k "" "" "1M700K"
    "EMC-LFC" 5k "" "" "500K"

gibi komik rakamlardan ziyade
    kasılan noah ların bir kısmını
    çok daha yüksek fiyatlara eritebileceğimiz şekilde olması fikri cazip geliyor bana ve bir çok arkadaşıma
    hem noah girişini bu şekilde az da olsa dengelemek amacıyla bir adım atmış sayılırız
    iyi yada kötü eleştirilerinize açık ve önerileri okuyacak yetkililerin olucağından şüphem yok
    yanlış ve eksik birşey söylediysem affola
    vakit ayırıp okuyup anlamaya çalıştığınız için teşekkür eder
    zamanınızı aldığım için özür dilerim
    gate önlerinde evlerine gitmek için yol parası isteyenler çoğalıcak d 3-5 k istiyorlardı gene bu sefer daha masraflı d

Senior Member
    oyuna yeni başlamış birisinin emcye geçmesi için gb satın alması gerekir

Senior Member FFferik16's Avatar
    Oyundan para çıkması gerekiyorsa bu, oyuncuya katbekat ve bomboş bir şekilde zararlı olmak yerine aksine ona yararlı, bu parayı zevkle ve işine yarayacak şekilde eritebilmesini tercih ederim.

Hadi chat görevine exp karşılığı dedin de mesela JR'ye gidene kadar JR'nin getirisi gidecek, Chaos çıkışı CZ'den Moradon'a geçerken zarar edeceksin vs. Miktar azalsa da çok fark etmez, teleporta şu ankinden fazla ücret vermek aktif oyuncuların topuğuna sıkmaktan başka bir şey olmaz diye düşünüyorum.

Mevcut şartlarda zaten dropları tırnaklarımızla kazıyarak zor alıyoruz. Oyundaki her bir coinsin müthiş değeri var, geçen birisi 250k aşağı fiyata wb bırakmayınca 83lw bunun hesabınımı yapar dedi lakin evet doğrudur o 1k 2k olmasa 83lw olamayacağız. Bir paramun slotunun 20 saatlik maliyeti 26m genie 14m genie hammer toplam 40m aynı süre zarfınca slottan gelen 14m coins + 2-4 arası bus + 750k lık çöp item + 3-5 arası ms totalde 24 25m ediyor, ms drobuna göre geri dönüş 30m ediyor. Şimdi günlük 40m harcamak var birde slottan kazandığımızla 10m harcamak var.

Evet oyundaki kastığımız coinsleri fazlasıyla eritiyoruz zaten hatta yetmiyor üstüne veriyoruz burada şikayet yok kastığımız exp herşeye değer lakin coinsler yeterince eriyebilir yeter ki eritmesini bilin.