Results 1 to 6 of 6
    Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    4Pride
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Exclamation NTTGame Portal Nickname Problemi

resimle anlatıyım
    belki biri yardımcı olur
    bakın şimdi ;

https://i.hizliresim.com/XbZ42o.png

Kullanıcı adımı ve şifremi girdikten sonra hesabımdaki Portal'da nickname olmadığı için otomatik olarak giriş sağlamıyor. Ve alttaki kırmızı bölge 3 tane nokta göstererek (. . .) dolmaya başlıyor. Ne kadar beklesem de yüklenmiyor. Tabii ki ben devamında F5 yaparak Portal'a giriş sağlıyorum. Hesabıma nickname belirlemediğim için yıllardır portalıma girişi böyle sağlıyorum. Ancak son güncellemeden sonra bir problem gelişti bu ise;

https://i.hizliresim.com/QPjM1A.png

Her zamanki gibi F5 yaptıktan sonra saçma bir şekilde bu ekran tekrar karşıma çıkıyor. Yani hesabım açılacağına tekrardan kullanıcı adı ve şifre girmemi istiyor. Kısaca sitenin son güncellemesinden sonra sitede bir problem oluştu. Ve bunu çözmenizi istiyorum.

Nicknamesi olan 1-2 hesapla giriş yapmayı denedim ve anında giriş yaptı. Ancak nicknamesi olmayan 2 adet hesapla giriş yapmayı denediğimde tekrardan bu problemle karşılaşıyorum.

Kendim çözüm olarak denediklerimi yazıyorum;

Vodafone fibernet kullanıyorum. İnternetin problem olacağını düşünerek, turkcell,turk telekomda 3 farklı internet de denedim.
    Geçmişi ve çerezleri sildim. VPN kullanarak girmeyi denedim. Farklı bir tarayacı kullanarak girmeyi denedim. Telefondan giriş yapmayı denedim. Bunları denememe rağmen giriş yapamadım. Çünkü hesabımda nickname olmadığı için giriş yapılmıyor.
    Sunucu güncellemesinden önceki gün hesabıma portaldan giriş yapabiliyordum.
    Moderatör yada GameMasterlar yardımcı olabilirse şuan cash almış bulunmaktayım ve yükleyemiyorum. Mağdur durumdayım lütfen yardımcı olun..
    Kendim bu duruma size çözüm önerisi olarak şunları öneriyorum;
    1) Durumun çözülüp eskisi gibi tekrar F5 yapılarak girilmesi.
    2) Hesaplara giriş yapılamayacağı için aynı şifre unuttum-kullanıcı adımı unuttum gibi bir seçenek getirilip maile nickname değişikliği gönderilmesi.
    3) Nicknamesi olmayan tüm hesapların random "asddsgs234" tarzı nicknamelerce değiştirilerek 1 defaya mahsus nickname değişim hakkı verilmesi.

Bu durumu çözerseniz çok memnun kalırım. Şuan cash satın aldım. Ancak hesabıma yükleyemiyorum. İlk defa böyle bir problem yaşıyorum.

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    4Pride
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    edit: ticket gönderdim. Ancak herkesin bildiği üzere 1 bilete yoğunluktan dolayı 3-4gün - 1 haftadan önce bakılmıyor. Bu benim için baya bir önemli çünkü hesabıma cash yükleyip genie satın alarak exp kasmaya devam etmek istiyorum.

edit2: otp.nttgame.com 'a ve oyuna giriş sağlayabiliyorum. Bu konuda bir problemim yok.
    Last edited by OzanUSTA; 12-12-2019 at 03:29 AM. Reason: edit

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    4Pride
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    bir çözüm arıyorum problem hala çözülmedi.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Neredeyse tüm çözüm önerilerini yapmışsınız. Hesabınızın incelenmesi gerekiyor.

Forum üzerinden de hesap desteği sağlanmıyor. Biletinize gelecek olan yanıtı sabırla bekleyin lütfen. Foruma konu açmanız ne yazık ki hızlı sonuç almanızı sağlamayacaktır.

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    4Pride
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Neredeyse tüm çözüm önerilerini yapmışsınız. Hesabınızın incelenmesi gerekiyor.

Forum üzerinden de hesap desteği sağlanmıyor. Biletinize gelecek olan yanıtı sabırla bekleyin lütfen. Foruma konu açmanız ne yazık ki hızlı sonuç almanızı sağlamayacaktır.
    Biletime yanıt geldide manuel olarak nickname ekleyebileceklerini ilettiler. Bunun için teşekkür ederim tabiki ancak diğer 2. hesabım için tekrar ticket mi atmam gerekiyor? Kendimiz değiştirebileceğimiz bir sistem gelseydki keşke

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by OzanUSTA View Post
    Biletime yanıt geldide manuel olarak nickname ekleyebileceklerini ilettiler. Bunun için teşekkür ederim tabiki ancak diğer 2. hesabım için tekrar ticket mi atmam gerekiyor? Kendimiz değiştirebileceğimiz bir sistem gelseydki keşke
    İkinci hesabında da aynı problem var ise tabii ki bununla da ilgili bilet gönderimi yapmanız gerekiyor.

Tags for this Thread