Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 53
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Evet bu güncelleme sonrası 7-8 bilgisayarla pazar yapanlar azalacak ve sirius destan gibi serverler rahatlayacak. Gerçek oyuncu sayısı olacak ve preli 200 300 bekleme olayı bitecek. Bunu MGAME ekibinden kim akıl ettiyse gerçekten iyi düşünmüş.
    Ya eski serverlar areste 7-8 çarla pazar yapan yok sıra beklemek yok . İtemler pahalı gb pahalı . Ufak pazar yapan alt sınıflar bırakıcak bu sefer gb dönmüyücek millet vergi saçmalığı yüzünden itemlerını daha da fazlaya koyucak . GB ödüleride işe yaramaz çarlara giderse oyunda pazar trade kalmıyıcak .

Senior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Evet bu güncelleme sonrası 7-8 bilgisayarla pazar yapanlar azalacak ve sirius destan gibi serverler rahatlayacak. Gerçek oyuncu sayısı olacak ve preli 200 300 bekleme olayı bitecek. Bunu MGAME ekibinden kim akıl ettiyse gerçekten iyi düşünmüş.
    Bu açıdan hiç bakmamıstım.Çoklu satıcılar için olumsuz güncelleme

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by SenelerSonra View Post
    şöylede bişi var ama 7-8 çarla pazar yapan kişiler 7-8 daha kat ödüle yakın

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by savitar4 View Post
    Ya eski serverlar areste 7-8 çarla pazar yapan yok sıra beklemek yok . İtemler pahalı gb pahalı . Ufak pazar yapan alt sınıflar bırakıcak bu sefer gb dönmüyücek millet vergi saçmalığı yüzünden itemlerını daha da fazlaya koyucak . GB ödüleride işe yaramaz çarlara giderse oyunda pazar trade kalmıyıcak .
    Quote Originally Posted by SenelerSonra View Post
    Her mesajimin altına ironi yazmak istemiyorum ya. Sırf pazar kuranlar azalsın diye yapılan boş bi iş. Azalacağı filan yok. Saçma güncelleme.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    steam ve usko nttgame tarafindan yayyinciligi yapilmiyor mu?
    bu konu hakkinda neden yorum yapmaktan kaciniyorlar?

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by HardcoreMF View Post
    steam ve usko nttgame tarafindan yayyinciligi yapilmiyor mu?
    bu konu hakkinda neden yorum yapmaktan kaciniyorlar?
    Tam olarak hangi konu hakkında yorum yapmaktan kaçınıyoruz? Steam sunucularında aktif olan bir içeriği tartışıyor oyuncularımız. Bu içeriğin oyuna geleceğini zaten söylemiştik.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Tam olarak hangi konu hakkında yorum yapmaktan kaçınıyoruz? Steam sunucularında aktif olan bir içeriği tartışıyor oyuncularımız. Bu içeriğin oyuna geleceğini zaten söylemiştik.
    arkadaşlar şunu merak ediyorlar. 10 gb mi 1 gb mi ve kazanma şartları nelerdir ?

Senior Member
    - s.a. ib +7 son kaça olur
    + as %3 vergisiyle birlikte 60 m
    - Peki fiş almasak kaça olur ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    steamdeki konunuza da baktim fakat kesintilerin ne sekilde olacagini orada da belirtmemissiniz.
    10gb lik item icin buy pazar actim diyelim. ben bu alisveris icin vergi verecek miyim? buyu kuran mi vergi verecek yoksa buya itemi atanin alacagi 10gb den mi dusulecek?
    veya tam tersi 10gb lik itemi sell pazarda satiyorum diyelim. satis gerceklesince vergi benden mi kesilecek yoksa itemi ceken kisi daha fazla mi odemek zorunda kalacak?

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HardcoreMF View Post
    steamdeki konunuza da baktim fakat kesintilerin ne sekilde olacagini orada da belirtmemissiniz.
    10gb lik item icin buy pazar actim diyelim. ben bu alisveris icin vergi verecek miyim? buyu kuran mi vergi verecek yoksa buya itemi atanin alacagi 10gb den mi dusulecek?
    veya tam tersi 10gb lik itemi sell pazarda satiyorum diyelim. satis gerceklesince vergi benden mi kesilecek yoksa itemi ceken kisi daha fazla mi odemek zorunda kalacak?
    Her buy ve sell işleminden %3 vergi alınacak. 10GB'lik bir iteme buy açtığında, adama 10GB yerine 970M gelecek.