Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Durup Dururken TPT IP MATCH Yemek

11.12.2019 Saat 18:35 Sıraları Eslant da Pt Ararken Dc yedim ve Tekrar girişde TPT IP MATCH görmek
    Hayır Suçumuz Olur Anlarım (Koxp-macro) Ama townda Oturuyordum. İlgilenecek Arkadaşlardan Ricam Açıklama Bekliyorum Nedir Bu Olayın Sebebi . . .
    Last edited by CluTaah; 12-11-2019 at 03:02 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Beyfendi91 View Post
    11.12.2019 Saat 18:35 Sıraları Eslant da Pt Ararken Dc yedim ve Tekrar girişde TPT IP MATCH görmek
    Hayır Suçumuz Olur Anlarım (Koxp-macro) Ama townda Oturuyordum. İlgilenecek Arkadaşlardan Ricam Açıklama Bekliyorum Nedir Bu Olayın Sebebi . . .

SW : Destan
    Nick : MagtShock
    Nick ve sunucu belirtmen yeterli id ni konudan sil
    Tpt ip match Koxper bir hesapla alışveriş yapmak bağlantılı olmak aynı ip üzerinden bağlanmak etkileşim içinde olmaktan ötürü verilen cezadır.
    Eğer ki bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsan bilet atıp incelenmesini isteyebilirsin.
    Last edited by Ter_tC9zMUSy; 12-11-2019 at 03:04 PM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Ter_tC9zMUSy View Post
    Nick ve sunucu belirtmen yeterli id ni konudan sil
    Tpt ip match Koxper bir hesapla alışveriş yapmak bağlantılı olmak aynı ip üzerinden bağlanmak etkileşim içinde olmaktan ötürü verilen cezadır.
    Peki Güzelce Anlatmıssın Teşekkür Ediyorum İllagal bir Program Kullanmamış biri Olarak Soruyorum Nasıl Kendimi Aklıyacam Ticket Deme Oto Mesaj Atıyorlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by Beyfendi91 View Post
    Peki Güzelce Anlatmıssın Teşekkür Ediyorum İllagal bir Program Kullanmamış biri Olarak Soruyorum Nasıl Kendimi Aklıyacam Ticket Deme Oto Mesaj Atıyorlar
    Oto mesaj atmıyorlar noterler de olan sistem gibi zamandan tasarruf etme amaçlı kalıp hazır taslak Mesajlar kullanıyorlar. Bilet atarak incelenmesini talep edebilirsin.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine bilet gönderebilirsiniz. Ayrıca, hiç bir bilet cevabına otomatik mesaj gönderilmemektedir.

Otomatik msj gönderilmiyor ama otomatik gibi geliyor sana .. Dünyanın her online hizmetinde kalıp mesajlar vardır canlı destek veya destek ekibinin ..

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Allah allah 11 yıldır hilesiz oynuyorum niye böyle bir şey bana olmuyor?!