Page 13 of 58 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 121 to 130 of 573
    Senior Member
    Nickname
    SuperLOTUS (IamBANNED)
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    İzleyin anlarsınız..

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Legolass92 View Post
    İzleyin anlarsınız..

O çiftleme pot ve minor düzeltilsin nasıl uysal bir çocuk olacak bilseniz....

Senior Member Acheroon's Avatar
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Henüz bir kesinlik yok. Gerekli testleri yaptıktan sonra bu konuda daha ayrıntılı bilgiyi verecekler. Düşüncem minor heal skillinin değil fakat potların çift kullanımının önüne geçileceği yönünde.
    Keşke sınıflar, hiç bir nerf'e bağlı kalmaksızın orjinal hali ile devam edebilseydi. Evet Kurian'ın ilk hali hariç, fakat 2x3x kalacak şekilde zehirde oynanabilecek şekilde...

Kurian'ın devil ts bozulma/patlama olayı zaten hp ile alakalı bir durumdu.Dolayısı ile UND sc kaltığı andan beri ilk darbeyi bir nevi ordan aldı. Oynadığım sunucudan hatırlıyorum Full bir warrioru en iyi ihtimalle full bir Kurianla en fazla aynı TS ile 2x kesebiliyordun o da 2vs yarısında Devil bozuluyordu.

Parti içinde zaten isim verilip dönüldüğü anda 4-5sny içinde amel defteri kapanıyordu. Yani partide heal tutma ile filan ayakta kalması zor olduğu için genelde solo karakter biliyorsundur.

Keşke hiç bir karakteri Nerflemeden bu durumu en makul en eşit/adil şekilde ayarlaya bilseniz.
    Last edited by Acheroon; 12-12-2019 at 12:11 PM. Reason: yanlış ad

Şu oyunu gerçekten oynayan tek job asas. Warriorlar seri seri hayvani damageler vururken ve sadece farm yaparlarken, kurianlar 8 maulle 2k seri vururken, okçular farm yapmaktan başka bir şey yapmazken pk atan oyunu oyun olduğu için oynayan asaslara nerf getirmek parlak bir zekanın ürünü olsa gerek.
    Kurianın pot çiftlemesi 10 dakika boyunca %100 oranla çalışıyor. Asasın critici ise 10 saniye boyunca daha az yüzdelik bir şansla çalışıyor. Bu durumda asasın oyuna tutunmasını sağlayan tek skilli olan critic de nerf yediğinde sanırım benim de içinde olduğum bir çok asas playerini kaybedeceksiniz.
    Bu gafletten dönmeniz dileğiyle...

Junior Member
    Merhaba arkadaşlar,

Yapımcı firmadan aldığımız cevap; 2x ya da 3x pot kullanımının bir hata olduğunu ve iyileştirme pasiflerinin pot kullanımında değil, sadece yeteneklerin kullanımında aktif olması gerektiğini belirttiler.

Bilginize,
    Tekrar merhaba,

Yapımcıdan gelen bilgi doğrultusunda; Critical Point yeteneği aktif olduğu sırada minor heal ve hp potların çift olarak yansıması kısa süre içerisinde düzeltilecektir.

Sayın Khenarth. Şu yazdıklarımı oku sonra haklı mıyım haksız mıyım bir söyle lütfen.
    2006 yılında critic skilinin oyuna eklendiği patchden beri bu olay böyle zaten. Bunu bilmeyen oyuncu yok zaten.
    Yapımcı firmanın bu olayın bir hata olduğunu söylemesini uygun bir şekilde tasvir edecek kelime bulamadım.
    Arkadaş 14 sene içerisinde herkesin bildiği bir şeyin hata olduğunu yeni mi anladınız?? Ben siz ile yapımcı firma arasında inanılmaz derecede iletişim problemi olduğunu düşünüyorum.
    Bu durumu siz aktardığınızda bir hata bildirimi değil de bir istek öneri olarak anlamış olabilirler mi? Çünkü bu olaya hata demenin mantığı olamaz.
    Bu arada yayınlarda da bahsettiğiniz gibi "Biz yapımcı firmaya ilettik artık onlarda bitiyor" cümlesini sürekli kurmanız ve bu isteklerin yapılmaması aranızdaki iletişim problemini destekler nitelikte.

Şimdi gelelim tartışılması gereken konuya. Her oyunda güçlü karakterler daha tercih edilir, oynanır. Knight Online bir PvP oyunu. Ben de senelerdir her daim en kalabalık serverlarda sadece pvp ağırlıklı oynayan bir oyuncuyum.
    Siz de biliyorsunuz ki; senelerdir benim gözlemlediğim orana bakar isek 2 asas ekibi varsa buna karşılık 10 mage team, 25 warrior ekibi var. Asas karakteri zaten zayıf bir karakter. En güçlü vuran yeteneği olan spike cp ile bile kullanıldığında yeri geliyor warriorun tek vuruşuna eşit bile olmayabiliyor.
    Zaten oyunda çok az tercih edilen bir karakter olmasına karşın; nerflenmesi bu verdikleri cevap kadar absürt olur.

Skill açıklamasında pot ile alakalı herhangi bir açıklama yok denilmiş. En çok güldüğüm bir konu da bu sanki skillerin açıklaması paragraf paragraf da bu yazmıyor diye acıklamadaki gibi olması zorunlu
    zaten yarım cümle bir şey yazıyor skill açıklamalarında. Siz de biliyorsunuz çoğu skilin skill açıklaması yanlış ve eksik. Skillerin açıklamasını tartışacak olursak tek tek hepsi üzerinde konuşuruz yani.
    Örnek vermek gerekirse;
    *tüm kırmızı skillerde aynı açıklama var hepsinin aynı olması gerekir. neden farklı damage atıyor hepsi?
    *asas stab ve stab 2 skilleri %150 damage pierce skilinde %100 yazıyor fakat bu stab ve stab 2 piercenin yarısı kadar vuruyor.
    *no chance of failure yazıyor fakat sekebiliyor skiller.
    * hiçbir skillde cooldown bilgisi yok hepsi saniye başına dolsa bile bu bi hata olmaz nasılsa açıklamayla çelişmiyor
    * okcu 80 skilinde "inflict of great amount of damage" yazıyor skill 20 vuruyor sürekli
    böyle böyle 250 tane madde eklenir fakat yeterince uzattım.
    Bu arada burada "asas çhooğ güçlü ya" diye yorum atanların neredeyse hepsi pvpden bi haber tek amacı slotta farm yapıp asasinate'e uğrayan tipler.

Size önerim yıllardır düzeltilemeyen asasın 72 75 80 skillerinin buglanmasının düzeltilmesi üzerinde çalışın. skili basıyosun dönüyor fakat işlemiyor
    Böyle yolunda dengeli giden şeyleri kurcalamayın da millet pvp yapsın. Zaten her yer mage ve warrior dolu, iyice ölmüş bir karakteri öldürmeyin tamamen.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Legolass92 View Post
    İzleyin anlarsınız..

Videoyu izledim.

00:22 - 00:32 -00:38 olmak üzere tek cp de 3 defa pot 2x (2160) basmış.Eğer o çiftleme hatası olmasa wariroru kesemeyecekti belkide.Üstünüde çıkarmış pot çiftleme ile artislik yapmış resmen.

Tek cp 3x pot çiftleme müthiş.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlar konunun özeti burada, lütfen konuyu farklı bir yöne çekmeye, hakaret seviyelerine ulaşan yorumlar yapmayı bırakın. Aksi halde konuyu kapatmak zorunda kalacağım.
    Merhabalar,

Undy sc oyundan kaldırılalı ne kadar zaman geçti siz daha iyi bilirsiniz ve
    undy scnin kalkmasıyla en sağlam bir wariorün hpsi 2k scli ile max. 10k diez serverinda fll3 fll21
    ve bu asaslar cp skilini duratlayarak 20saniye içerisinde 20k 30k hasarlar vermekte
    Cp skiline duration basılmasını ne kadar doğru buluyorsunuz düşüncelerinizi alabirmiyim.
    Last edited by ZhuGeLiang; 12-12-2019 at 12:07 PM.

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by SIXteeN View Post
    Sayın Khenarth. Şu yazdıklarımı oku sonra haklı mıyım haksız mıyım bir söyle lütfen.
    2006 yılında critic skilinin oyuna eklendiği patchden beri bu olay böyle zaten. Bunu bilmeyen oyuncu yok zaten.
    Yapımcı firmanın bu olayın bir hata olduğunu söylemesini uygun bir şekilde tasvir edecek kelime bulamadım.
    Arkadaş 14 sene içerisinde herkesin bildiği bir şeyin hata olduğunu yeni mi anladınız?? Ben siz ile yapımcı firma arasında inanılmaz derecede iletişim problemi olduğunu düşünüyorum.
    Bu durumu siz aktardığınızda bir hata bildirimi değil de bir istek öneri olarak anlamış olabilirler mi? Çünkü bu olaya hata demenin mantığı olamaz.
    Bu arada yayınlarda da bahsettiğiniz gibi "Biz yapımcı firmaya ilettik artık onlarda bitiyor" cümlesini sürekli kurmanız ve bu isteklerin yapılmaması aranızdaki iletişim problemini destekler nitelikte.

Şimdi gelelim tartışılması gereken konuya. Her oyunda güçlü karakterler daha tercih edilir, oynanır. Knight Online bir PvP oyunu. Ben de senelerdir her daim en kalabalık serverlarda sadece pvp ağırlıklı oynayan bir oyuncuyum.
    Siz de biliyorsunuz ki; senelerdir benim gözlemlediğim orana bakar isek 2 asas ekibi varsa buna karşılık 10 mage team, 25 warrior ekibi var. Asas karakteri zaten zayıf bir karakter. En güçlü vuran yeteneği olan spike cp ile bile kullanıldığında yeri geliyor warriorun tek vuruşuna eşit bile olmayabiliyor.
    Zaten oyunda çok az tercih edilen bir karakter olmasına karşın; nerflenmesi bu verdikleri cevap kadar absürt olur.

Skill açıklamasında pot ile alakalı herhangi bir açıklama yok denilmiş. En çok güldüğüm bir konu da bu sanki skillerin açıklaması paragraf paragraf da bu yazmıyor diye acıklamadaki gibi olması zorunlu
    zaten yarım cümle bir şey yazıyor skill açıklamalarında. Siz de biliyorsunuz çoğu skilin skill açıklaması yanlış ve eksik. Skillerin açıklamasını tartışacak olursak tek tek hepsi üzerinde konuşuruz yani.
    Örnek vermek gerekirse;
    *tüm kırmızı skillerde aynı açıklama var hepsinin aynı olması gerekir. neden farklı damage atıyor hepsi?
    *asas stab ve stab 2 skilleri %150 damage pierce skilinde %100 yazıyor fakat bu stab ve stab 2 piercenin yarısı kadar vuruyor.
    *no chance of failure yazıyor fakat sekebiliyor skiller.
    * hiçbir skillde cooldown bilgisi yok hepsi saniye başına dolsa bile bu bi hata olmaz nasılsa açıklamayla çelişmiyor
    * okcu 80 skilinde "inflict of great amount of damage" yazıyor skill 20 vuruyor sürekli
    böyle böyle 250 tane madde eklenir fakat yeterince uzattım.
    Bu arada burada "asas çhooğ güçlü ya" diye yorum atanların neredeyse hepsi pvpden bi haber tek amacı slotta farm yapıp asasinate'e uğrayan tipler.

Size önerim yıllardır düzeltilemeyen asasın 72 75 80 skillerinin buglanmasının düzeltilmesi üzerinde çalışın. skili basıyosun dönüyor fakat işlemiyor
    Böyle yolunda dengeli giden şeyleri kurcalamayın da millet pvp yapsın. Zaten her yer mage ve warrior dolu, iyice ölmüş bir karakteri öldürmeyin tamamen.
    Düzenleme gelirse en çok korsan sunuculara karşı olan biz, malesef uskoyu bırakıp korsan sunucuya geçmek durumundayız. Umarım bu geyik amaçlı açılmış konunun bu kadar ciddi bir yere ulaşmasını endişe ile izliyordur tüm yetkili ekibi.

Bu düzenleme = oyuncu sayısı zaten az daha da azalacak.

Bilginize.

Senior Member Acheroon's Avatar
    Quote Originally Posted by baranqos View Post
    Şu oyunu gerçekten oynayan tek job asas. Warriorlar seri seri hayvani damageler vururken ve sadece farm yaparlarken, kurianlar 8 maulle 2k seri vururken, okçular farm yapmaktan başka bir şey yapmazken pk atan oyunu oyun olduğu için oynayan asaslara nerf getirmek parlak bir zekanın ürünü olsa gerek.
    Kurianın pot çiftlemesi 10 dakika boyunca %100 oranla çalışıyor. Asasın critici ise 10 saniye boyunca daha az yüzdelik bir şansla çalışıyor. Bu durumda asasın oyuna tutunmasını sağlayan tek skilli olan critic de nerf yediğinde sanırım benim de içinde olduğum bir çok asas playerini kaybedeceksiniz.
    Bu gafletten dönmeniz dileğiyle...
    Evet sadece sen oynuyorsun bu oyunu. Ama sen yinede ara sıra forumu oku zarar gelmez.

Senior Member MARVOLO's Avatar
    Race
    El-Morad
    Bir gün herkes tor atılınca yere vuran warrior olacak

"There is no good and evil. There is only power, and those too weak to seek it."