Page 35 of 58 FirstFirst ... 25333435363745 ... LastLast
Results 341 to 350 of 573
    Senior Member
    Kurian kurian diye ağlayan asaslar şimdi omercip moduna girmiş nolur çift pot heal duzeltmeyinn sürat kaldırmayın diye geziyor çok gülüyorum

Senior Member
    Adalet gelmeli bug düzeltilmeli.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Fatihqenc View Post
    Kurian kurian diye ağlayan asaslar şimdi omercip moduna girmiş nolur çift pot heal duzeltmeyinn sürat kaldırmayın diye geziyor çok gülüyorum
    asas üzerine koreko videoları izliyorum
    foruma bir sonraki patchden sonra asas üzerine 4-5 konu açıcağım nerf ile alakalı

şunlarıda söylemek istiyorum kurian karakterimde full +21 , +3 takı bir wariorde bile olmayan itemler bulunmakta eski swde oynuyorum
    BANA NERF İŞLEMEZ AMA diğer joblara belliki işlicek

Senior Member
    evet hata var,hp pot çiftleniyor mana pot çiftlenmiyor olaya birde böyle bir bakın,bu konu dipsiz bir kuyu 15 yıldır alışmıs herkes ona göre karakter seçmişiz ,asas zaten az millet wariora gecdi kolay diye,cogu serverda warior dizip farm yapmak moda olmuş oyunda tam anlamıyla pk atan bir sınıf ,asas bf giremez farm yapamaz tek derdi pk dır.Benim charıma bakın gmler full char ,czde çok düşük itemli warirlara kafa atamıyoruz des olup bir yere vuruyolar zaten 7k civarı hp var,dbli maliceli tek aran wariorlar var.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by ZhuGeLiang View Post
    pot çiftleme olayının bir oyun hatası olduğu yapımcı tarafından açıklandı
    kurian üzerinde düzenlemeleri yapıldı ve asas üzerinde unutuldu
    bir sonraki patchde asas içinde yapılıcaktır

oyunda bir bug varken bir clasa uygulanırken diğer class esmi geçilsin diyorsun sen ?
    bir class o olayı en önemli skilline basarak yaparken diğer class sadece pota basıyor bug olan sizin ki asasın ki değil.çok cahilce konuşuyorsun arkadaş sen Lightfeete cd gelcekmiş de durat kalkıcakmış da he kardeşim he kalkar kalkar

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by has_zcB2hUxb View Post
    Sen iste,bu oyunun yönetenler senin gibi bencil değil merak etme.
    bencil ?
    bu sözlerin sence yakıştımı sosyal ağ üzerinden bana bu şekilde yazma hakkını sen kendinde nerede buluyorsun ?

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    bir class o olayı en önemli skilline basarak yaparken diğer class sadece pota basıyor bug olan sizin ki asasın ki değil.çok cahilce konuşuyorsun arkadaş sen Lightfeete cd gelcekmiş de durat kalkıcakmış da he kardeşim he kalkar kalkar
    diğer clasta işte dediğin gibi devil tssi aktifken yapiyor bunu anlamaktamı zorlandın yoksa işinemi gelmedi ?
    neyseki yapımcı tarafından bir bug olduğu ve hiç bir karakterin pot minör çiftliyemiceği açıklandı bir sonraki patchde görürsün

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ZhuGeLiang View Post
    daha çok şey isticez sen merak etme
    pot+minör birlikte kullanmama
    cpye durat basmama
    lyfeet için coldown
    ve daha fazlası
    Abartmanın lüzümu yok. İsteyebilirsiniz fakat bu olabileceği anlamına gelmiyor ya da sadece oyuncular istedi diye iletilen bir sorun değil yapılacak olan düzenleme. Kurian ile ortaya çıkan, çok daha uzun zaman önce giderilmesi gereken bir sorun olduğu için yapımcı değerlendirme altına aldı. Değerlendirme sonucunda; Minor/Pot çiftlenemeyecek, Pot çiftlenemeyecek ya da herhangi bir değişiklik yapılmayacak.

Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by SenelerSonra View Post
    Kurianlar içinde aynı sitemler yazılıyordu, o zaman nerdeydin?
    Kurian zaten her tarafı bug. Bence karakter ile ilgili tek problem bu değil. Maplardan geçerken ts basılmaması net birşeye göre patlamaması gibi ben ayrıca db li bir kurianın pot çiftlese de çiftlmesede 2 yediğini bu güncellemeye gerek olmadığını düşünüyorum. Kendim bir asas oyuncusuyum. Kurian hakkındaki güncellemeleri doğru bulmuyorum. Tıpkı senin kuriana bunlar oldu. Alın sizde yanın diye cahil civelek oyun yöneticilerinin önüne diğer bir classı atma çabalarınız gibi. Kurianı saymazsak eğer (standart bir kurian oyuncusu olmak özel bir yetenek gerektirmiyor) 2 class daha oynayabilirim. Oynadığım 2 classında hakkını veririm. Oyun stilimle her serverdeki en iyi ekiple oynayabilecek biriyim. Buna rağmen şöyle diyeceğim. Bu oyunda 4 classı hakkı ile oynayabilen herkesin tanıdığı isimler var. GM ler ingilizce bilen kişilerden seçiliyor falan diye biliyorum. Bize ingilizce bileni değil oyunu bileni lazım. 5 tane gm nin başına 1 tercuman ver şirket olarak bitsin. Senin gibi benim karakterimden bunu aldılar senin karakterinden de bunu alsınlar diyen cahillere kulak kabartmasınlar. Canlı yayında artı 30 itemlerle asas pk sı yapıp bu asaslarda çok vuruyor canım demeye benzemez gelsin benim chara girsin bu haliylede 1 sc ile 500 np kassın izleyelim.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Abartmanın lüzümu yok. İsteyebilirsiniz fakat bu olabileceği anlamına gelmiyor ya da sadece oyuncular istedi diye iletilen bir sorun değil yapılacak olan düzenleme. Kurian ile ortaya çıkan, çok daha uzun zaman önce giderilmesi gereken bir sorun olduğu için yapımcı değerlendirme altına aldı. Değerlendirme sonucunda; Minor/Pot çiftlenemeyecek, Pot çiftlenemeyecek ya da herhangi bir değişiklik yapılmayacak.
    biz oyuncular olarak tüm joblar için düzenleme isteriz olur yada olmaz o mgamein biliceği bir iş.
    forumda insanlara sürüngen, bencil diyen kişiler hakkında işlem yapıyormusunuz merak ediyorum. bir önceki postlarda