Page 14 of 58 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast
Results 131 to 140 of 573
    Senior Member Acheroon's Avatar
    Quote Originally Posted by SIXteeN View Post
    Sayın Khenarth. Şu yazdıklarımı oku sonra haklı mıyım haksız mıyım bir söyle lütfen.
    2006 yılında critic skilinin oyuna eklendiği patchden beri bu olay böyle zaten. Bunu bilmeyen oyuncu yok zaten.
    Yapımcı firmanın bu olayın bir hata olduğunu söylemesini uygun bir şekilde tasvir edecek kelime bulamadım.
    Arkadaş 14 sene içerisinde herkesin bildiği bir şeyin hata olduğunu yeni mi anladınız?? Ben siz ile yapımcı firma arasında inanılmaz derecede iletişim problemi olduğunu düşünüyorum.
    Bu durumu siz aktardığınızda bir hata bildirimi değil de bir istek öneri olarak anlamış olabilirler mi? Çünkü bu olaya hata demenin mantığı olamaz.
    Bu arada yayınlarda da bahsettiğiniz gibi "Biz yapımcı firmaya ilettik artık onlarda bitiyor" cümlesini sürekli kurmanız ve bu isteklerin yapılmaması aranızdaki iletişim problemini destekler nitelikte.

Şimdi gelelim tartışılması gereken konuya. Her oyunda güçlü karakterler daha tercih edilir, oynanır. Knight Online bir PvP oyunu. Ben de senelerdir her daim en kalabalık serverlarda sadece pvp ağırlıklı oynayan bir oyuncuyum.
    Siz de biliyorsunuz ki; senelerdir benim gözlemlediğim orana bakar isek 2 asas ekibi varsa buna karşılık 10 mage team, 25 warrior ekibi var. Asas karakteri zaten zayıf bir karakter. En güçlü vuran yeteneği olan spike cp ile bile kullanıldığında yeri geliyor warriorun tek vuruşuna eşit bile olmayabiliyor.
    Zaten oyunda çok az tercih edilen bir karakter olmasına karşın; nerflenmesi bu verdikleri cevap kadar absürt olur.

Skill açıklamasında pot ile alakalı herhangi bir açıklama yok denilmiş. En çok güldüğüm bir konu da bu sanki skillerin açıklaması paragraf paragraf da bu yazmıyor diye acıklamadaki gibi olması zorunlu
    zaten yarım cümle bir şey yazıyor skill açıklamalarında. Siz de biliyorsunuz çoğu skilin skill açıklaması yanlış ve eksik. Skillerin açıklamasını tartışacak olursak tek tek hepsi üzerinde konuşuruz yani.
    Örnek vermek gerekirse;
    *tüm kırmızı skillerde aynı açıklama var hepsinin aynı olması gerekir. neden farklı damage atıyor hepsi?
    *asas stab ve stab 2 skilleri %150 damage pierce skilinde %100 yazıyor fakat bu stab ve stab 2 piercenin yarısı kadar vuruyor.
    *no chance of failure yazıyor fakat sekebiliyor skiller.
    * hiçbir skillde cooldown bilgisi yok hepsi saniye başına dolsa bile bu bi hata olmaz nasılsa açıklamayla çelişmiyor
    * okcu 80 skilinde "inflict of great amount of damage" yazıyor skill 20 vuruyor sürekli
    böyle böyle 250 tane madde eklenir fakat yeterince uzattım.
    Bu arada burada "asas çhooğ güçlü ya" diye yorum atanların neredeyse hepsi pvpden bi haber tek amacı slotta farm yapıp asasinate'e uğrayan tipler.

Size önerim yıllardır düzeltilemeyen asasın 72 75 80 skillerinin buglanmasının düzeltilmesi üzerinde çalışın. skili basıyosun dönüyor fakat işlemiyor
    Böyle yolunda dengeli giden şeyleri kurcalamayın da millet pvp yapsın. Zaten her yer mage ve warrior dolu, iyice ölmüş bir karakteri öldürmeyin tamamen.
    Fikirlerine saygım var lakin şu cümle çok hoş durmadı bence. "Zaten oyunda çok az tercih edilen bir karakter olmasına karşın; nerflenmesi bu verdikleri cevap kadar absürt olur."

İşin o yanı bir tarafa hiç bir karakter Nerflenmesin, Private sunucu gibi yap boz yap boz hoş olmuyor. Senin ki bozulsun benim ki bozulmasın mantığı ile baktığınız için şimdi kemiğe nerf dayanınca...

Senior Member
    Quote Originally Posted by baranqos View Post
    Şu oyunu gerçekten oynayan tek job asas. Warriorlar seri seri hayvani damageler vururken ve sadece farm yaparlarken, kurianlar 8 maulle 2k seri vururken, okçular farm yapmaktan başka bir şey yapmazken pk atan oyunu oyun olduğu için oynayan asaslara nerf getirmek parlak bir zekanın ürünü olsa gerek.
    Kurianın pot çiftlemesi 10 dakika boyunca %100 oranla çalışıyor. Asasın critici ise 10 saniye boyunca daha az yüzdelik bir şansla çalışıyor. Bu durumda asasın oyuna tutunmasını sağlayan tek skilli olan critic de nerf yediğinde sanırım benim de içinde olduğum bir çok asas playerini kaybedeceksiniz.
    Bu gafletten dönmeniz dileğiyle...
    3 defa çiftlemiş tek cp de potu videoyu bir izle istersen?

Bunun geri dönüşü yok malesef kural koyuldu ve bize uygulandı, gerekli kontroller yapıldıktan sonra sizede uygulayacaklardır.

Genel olarak oyunda hiç bir karakter potu çiftleyemez, bu kuralı mgame koydu ve uyguluyor, ünlü bir şizofrenin cümlesi ile bitireyim "adaletten gocunmamak gerek"

Junior Member
    Bu devirde zaten serverlara bakınca her yer güçlü melee teamlerden oluşuyor.
    Serverı ele geçirenler melee teamler. Ve buna yancılık eden mage teamler.
    Bu devirde asas oynayanın zaten tek amacı pvp yani ötesi değil. Farm atcam bahçe yapcam warrior açayım. Farm atcam solo takılcam okcu acayım. Farm atcam slot döncem işbirliği yapcam pay alcam mage acayım. Zihniyet bu olmus oyunda. Bir de biliyosunuz herkesin başlıca şikayeti oyun farma döndü gb satmaya döndü. istekler şikayetler çelişiyor

Senior Member
    Asası asas yapan en güzel şeylerden biri. Oyun user kaybedecek. Sonra geri gelecek. O kadar saçmalık varken bi asas kalmıştı ellemediğiniz. Çok zarar edeceksiniz.....

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Baska Classlara Yapilan Nerfi sonuna kadar savunan,Kuriana yapilan Nerfleri sonuna kadar hakli bulan asas oyunculari arkadaslar simdi is kendilerine donunce oyuncu kaybi gibi sozler sarf edebiliyor.Eger Her Gelen nerfe bugune kadar birlikte ses cikarsaydik sonunda ucu sizede dokunmazdi..
    Bencil gorusler oldukca surekli sorun yasamaya devam ederiz ve bir gun o sorun daha once savunanlarida bulur...
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Senior Member Acheroon's Avatar
    Quote Originally Posted by SenelerSonra View Post
    3 defa çiftlemiş tek cp de potu videoyu bir izle istersen?

Bunun geri dönüşü yok malesef kural koyuldu ve bize uygulandı, gerekli kontroller yapıldıktan sonra sizede uygulayacaklardır.

Genel olarak oyunda hiç bir karakter potu çiftleyemez, bu kuralı mgame koydu ve uyguluyor, ünlü bir şizofrenin cümlesi ile bitireyim "adaletten gocunmamak gerek"
    Ne demiş ünlü kahtalı düşünür?

Kahtalı Şifo : "Magenin attığı nova yakmaz"

Buffer miydi yoksa?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Acheroon View Post
    Ne demiş ünlü kahtalı düşünür?

Kahtalı Şifo : "Magenin attığı nova yakmaz"

Buffer miydi yoksa?
    Koptum da konu amacından çıkıyor şutlayacaklar bizi

Junior Member
    Quote Originally Posted by Acheroon View Post
    Fikirlerine saygım var lakin şu cümle çok hoş durmadı bence. "Zaten oyunda çok az tercih edilen bir karakter olmasına karşın; nerflenmesi bu verdikleri cevap kadar absürt olur."

İşin o yanı bir tarafa hiç bir karakter Nerflenmesin, Private sunucu gibi yap boz yap boz hoş olmuyor. Senin ki bozulsun benim ki bozulmasın mantığı ile baktığınız için şimdi kemiğe nerf dayanınca...
    Kardeşim yeni server açılalı 1 yıl oluyor daha yeni yeni bi kaç asas party oldu. Siriusta ilk 7 ayda royaltyni ekibinden başka asas ekip yoktu onlarınki de karmaydı yani okcusu warrioru özetle asas ekip yoktu. Buna karşın 30 tane melee 30 tane mage ekip vardı. Tüm serverlara bakarsan güç; mage yancısı olan melee teamlerde. Etrafta kapışacak asas yok. Ne yani asas çok mu tercih ediliyor? Solo da takılabildiği için en kolay np kasan karakterin asas olmasına rağmen aç bak ilk 100de 20 tane asas yok serverlarda hepsi warrior mage. Ki bunlar pk atmadan sıralamada geçmiş asasları farmı darlayanları keserek

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Asasa böyle bir darbe yapılırsa ben ve benim gibi solo oynayan oyuncuların oyuna küseceklerine eminim. Herkes mage warrior priest oynasın o zaman ne gerek var asasa kuriana oyun zaten tamamen takım oyununa dönüşmüş tek başına oynayan için bir hayli zor. 6 warrior 2 priest, 6 mage 2 priest pk atmaya devam edilsin o halde.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    arkadaşlar çok basit bir sorum var beni asas cahili olarak kabul edebilirsiniz

Bu critical point HP potları 2x basabiliyor neden MANA potları 2x basamıyor

Teşekkürler