Results 1 to 6 of 6
    Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

discord banı hak.devamı...

Size cevap vermek için açtım, çünkü konuyu kapattınız

Sizi tam 6 defa Trolling/Flaming'den dolayı uyardım.
    Demişsiniz görende ard arda uyardınız zanneder. Totalde uyardıgınızı düşünmüyorum tabi çetele tutuyorsanız bilemem.

sessizlik cezası verdim sunucuya girdiniz diyorsunuz 1 haftadan 3 güne düşürdügünüz sessizlik cezasının belkide daha önce bitebileceğini düşündügüm için giriş yaptım tekrar yazıyorum ne yazı ne bi yorum ne birşey yapmadım girdim baktım.

sırf giriş yapıldı diye ban atıyorsanız gerçekten vahim durumdasınız. Ben hesabım açılsın demedim ki zaten ayıryetten bunu belirtiyorsunuz.

Şimdi her zaman oldugu gibi konuyu kapatıp veya silebilirsiniz.

Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bakılsın incelesin s.a iyi akşamlar yazmak troll e giriyor size göre

Senior Member
    kardeş haksızsın. kanaldan çıkıp girmişsin. çakallık yapmışsın. şansını zorlama buradan da ban yersin. milleti de doldurma.

Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by yel613737 View Post
    kardeş haksızsın. kanaldan çıkıp girmişsin. çakallık yapmışsın. şansını zorlama buradan da ban yersin. milleti de doldurma.
    ben neden atıldıgımı anlamadıgım için giriş yaptıgımı ifade ettim zaten , kimseyide doldurdugum yok

Junior Member
    iş olsun torba dolsun diye kimse uzaklaştırma almaz kimse demekki kuralları çiğnemişsin uyarılara rağmen ortada banlanma diye bir şeyde yok üstelik sadece uzaklaştırma var konu açmışsın bence sen tamamen banlanmak için çabalıyorsun üzüldüm senin adına

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 67MaNYaQaDaM67 View Post
    ben neden atıldıgımı anlamadıgım için giriş yaptıgımı ifade ettim zaten , kimseyide doldurdugum yok
    Tekrar merhabalar,

Sizi sunucudan kimse atmadı. Yetkili birisi attığı vakit, "xxx kişi xxx tarafından atıldı." yazıyor.

Siz kendiniz sunucudan çıkıp tekrar giriş yapıyorsunuz. Vermiş olduğumuz cezanın kalkmasına neden oluyorsunuz. Lütfen farklı yazarak forum kullanıcıları arasında algıya neden olmayın.

Spam konular açmamaya da özen gösterelim. Forum kurallarına uyalım rica edeceğim.

İyi forumlar.