Results 1 to 10 of 10
    Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Haksızsam Haksızsın Diyebilirsiniz

Konuyu neden sildiniz ?

https://forum.nttgame.com/forum/show...Diyebilirsiniz

Herkese günaydın

Özet geçeyim discorddan ban yedim,

Şimdi detaylar..

Ben pazar akşamı etiketleme yaparak gamesdepot moderatörünüze sa , iyi akşamlar yazdım , ve sunucudan atıldım. Haliyle ben neden atıldıgımı anlamadım tekrar giriş yaptım tekrar atıldım gerçekten ne oldugunu anlamadım atılınca tekrar girdim ardından mesaj geldi otomatik yazı şeklinde mute cezası aldıgıma dair.Kendisine özel mesaj atamadım kapalıydı.Bende diğer moderatör arkadaş pochette attım.Sağ olsun o da sordu öğrendi. Meğer onu etiketlememden rahatsız olmuş uyarmama rağmen yaptı diye cevap vermiş.

Şimdi birincisi ben burada yalan konuşacak değilim beni sunucudan attı bende tekrar girdim ama uyarı olarak ne hata aldıgımı anlamadım.
    Uyarmayı ceza aldıktan sonra mesaj olarak mute aldınız diye iletti.Bana demedi yani sen etiketledin rahatsız oldum felan.Çünkü ortada anlam veremedigim sunucudan atılma oldugundan girdim bende.

Sonra neyse özel mesajı açıldı noldugunu sordum dedim ben bilmiyordum hani rahatsız olabilcegini felan işte dedi 1haftalık attıydım, 3 güne indirdim dedi.

Benim görüşüme göre mute almam gereksizdi ama 3 gün e indirdigini söyledi herneyse bende pazartesi gecesi acaba dedim, 3 güne düşen cezamı silmiş midir çünkü bence mantıksızdı 2 etiketlemeyle neyse giriş yaptım sadece baktım silinmediğine ardından çıktım.

Sonra mod arkadaşımız salı saat 5 gibi beni sunucudan banlamış sanırım giriş yaptıgımı hafiye gibi takip etmiş ,çünkü bakabilirsiniz bir yazı bir cümle dahi yazmadım bir yerden.

Şimdi soruyorum gerçekten banı hak ettim mi ?

Herhangi biri gelipte banlı hesaplar açılmıyor diye yazmasın çünkü yazıda böyle bir istekte bulunulmadığını görebilirsiniz.

Haksızsam haksızsın deyin.

Belirtmemde fayda var mıdır bilmem ama kendisinden özürde dilemiştim

Senior Member
    haksızsın.

Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by yel613737 View Post
    haksızsın.
    trolüne sağlık hemşerim

Senin adına gerçekten çok üzüldüm forumda ve discroda dükkan sahibi gibi davranan mod ve gm lerin kendilerine çekidüzen vermeleri gerekiyor.Sonuçta bu yaptıkları pisikolojik baskıdır .Umarım bu zihniyetten bir an önce çıkarlar burda gm veya mod ismi vermek istemiyorum hepsinide genellemek istemiyorum gerçekten içlerinden 1-2 tanesi ne yaptıklarından haberleri yok...Şimdi öyle zannediyorum ki mod liderimiz gelip yorumu mu silecektir bunları okumasının yeterli olacağını düşünüyorum.

Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    yorumu değil konuyu sildiler 2.kez açtım

Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    şimdide konu kilitlendi açıldı öyle bakıyorum bende biri gelirde yazar bişiler diye

post kasma durumu gibi bişi yok level 26 mı neydi kardeşim belkide 30 dur bilmiyorum tam.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Olay dediğin gibiyse eğer sonuna haklısın, sırf etiketledin diye yetkisini kullanıp bann atması bence doğru değil. Ama bir de onu dinlemek lazım tabi.

Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BestVitaLity View Post
    Olay dediğin gibiyse eğer sonuna haklısın, sırf etiketledin diye yetkisini kullanıp bann atması bence doğru değil. Ama bir de onu dinlemek lazım tabi.
    eksik veya fazla ne varsa yazabilirler.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Enteresan olaylar.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Resmi platformların kuralları olduğunu biliyorsunuz. Bu kurallara uyulmadığı vakit işlem yapmak, düzeni sağlamak yetkililerin görevlerinden biridir. Kimseye ceza vermek istemiyoruz. Elimizden geldiğince esnek davranıyoruz.

Sizin hesabınızın uzaklaştırılma durumu anlatalım. Sizi tam 6 defa Trolling/Flaming'den dolayı uyardım. Diğer moderatör arkadaşların da uyarılarda bulunduğunu biliyorum.

Uyarıları dikkate almayıp devam ettiğiniz için discord hesabınıza sessizlik cezası uyguladım.

Peki siz ne yaptınız?

Sunucudan ayrılarak size uyguladığım sessizlik cezasının kalkmasına neden oldunuz. Ben sessizlik cezası verdikçe buna devam ettiniz. 3 defa bu eylemi gerçekleştirdiniz ve size özelden mesaj göndererek yine uyardım. Son kez mute işlemini yaptığımı, yine aynı şekilde sunucudan çıkıp tekrar giriş yaptığınızı görüp, mutenin iptaline neden olursanız, sizi discord'dan uzaklaştıracağımı söyledim.

Bana süresini sordunuz. 1 hafta olduğunu söyledim. Daha sonra bunu 3 güne düşürdüm. Çarşamba günü 23.39'da sessizlik cezasının açılacağını söyledim

Tekrar discord hesabınızı kontrol etmeyeceğimi sanmış olmanız gerek ki, pazartesi saat 00.40'da yine aynı şeyi yaptığınızı gördüm. Yine aynı şekilde sunucudan çıkıp tekrar giriş yaptığınızı görüp, mutenin iptaline neden olursanız, sizi discord'dan uzaklaştıracağımı söylediğimden dolayı, sizi uzaklaştırmak zorunda kaldım.

Dediğim gibi kimseyi uzaklaştırmak istemiyoruz. Discord ban'ı farklı olduğu için, ancak bazen gerçekten zorluyorsunuz.

Uzaklaştırılan discord hesabınız geri açılmayacaktır. Yeni telefon numarası ile yeni hesap kaydı açarak aramıza tekrar katılabilirsiniz.

İyi forumlar.