Results 1 to 8 of 8

Thread: PUS Hatası

PUS Hatası

Böyle bi hata alıyorum pusa giriş yaparken oyunu baştan kurdum ama yine bişey değişmedi.
    Yardımcı olabilicek varmı acaba

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    PUS İnternet Explorer üzerinden çalışıyor. Internet Explorer'ın güncel olduğuna emin olun. Güncel değil ise güncelledikten sonra dener misiniz?

İnternet explorer güncellemesi yaptım ve varsayılan tarayıcı olarak değiştirdim yine de sorun devam ediyor.

Iki gündür premium alamıyorum karakteri kasamıyorum yardımcı olabilecek varmı

konu güncel. Bilen yokmu

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Windows işletim sisteminiz nedir?

Windows güncellemeleriniz yapıldı mı?

Windows 7 tüm güncellemeler yapıldı. Ayrıca oyundan çıkış yaptığımda açılan knighonlineworld sayfasida açılmıyor sayfaya ulaşılamıyor yazısı çıkıyor.

Senior Member
    Bu hatayı aşmanın bir çok yolu var.Tek tek hepsini denemeni öneririm.

1. yol internet explorer ayarlarında resimdeki sekmenin işaretli olmaması gerekiyor.Bu bazen gpedit.msc yolu ile açılan panelden de değiştirilebiliyor.İşaretli olduğunda pusa girerken id şifre kontrolu yaptığı için ve şifre diske kaydedilmediği için bulamıyor ve failed veriyor.

2. yol nttgame klasörünü windows defendere tanıtmak, denetleme ve tarama dışı bırakılmasını sağlamaktır.Windows 10 işletim sisteminde search kısmına dışla yazman yeterli.Windows 7 işletim sisteminde ise; defender programını açarak dışlama ekle sekmesinden nttgame klasörünü olduğu gibi seçip dışlayabilirsin.

3. yol ise; Güvenlik duvarına girip "ayarları değiştir" tıkladıktan sonra "bir uygulamaya izin ver" linkini tıklayarak knight online exesini tanıtıp uygulamaya izin vermesini sağlamaktır.

Bu işlemleri yaptığında büyük ihtimalle pus sorunun çözülecektir.
    Last edited by SenelerSonra; 12-11-2019 at 11:16 PM.