Results 1 to 7 of 7

Rosetta mi mythtl mi?

Arkadaşlar merhaba, Destanda oynuyorum, Archer için 7 Rosetta set yaklaşık 10-11 gb. Sizce hangisi daha mantıklı görev mithrillerimi yoksa 10-11 gb verip Rosetta dizmek mi? Not: Görev Mythril parçam daha hiç yok.

Sizce nasıl olmalı?

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Destanda mage oyuncusu baya var diye biliyorum. Bu nedenle en yüksek resistance bonuslara sahip mythril set gayet yeterli olur diye düşünüyorum.

Rosetta set ile mythril set arasında 50 defans var ancak mythril setteki fr/gr/lr ve poison resistance bu farkı kapatıyor. Warior ve Rogue sınıfıından yediğin her hasara karşı defans sağlar bu resistance bonuslar. Oyunda çok önemsenmiyor ancak ROL yakan birine Baal ile vurduğum hasar LEGO takan birine vurduğum hasardan ortalama 110 civarı daha fazlaydı.

Yani mythril seti küçümsemeyin.
    Bazen bir şizof sadece bir şizoftur.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    +7 Mythril Sette : 432 Defans, 15 Dex Bonus 8 HP Bonus, ve tüm Resistanslardan 30 vermektedir.

+7 Rosetta Sette : 482 Defans, 15 Dex Bonus, 10 Hp Bonus, 10 STR Bonus, Resistans olarak Glacier, Lighting 10 ve Magic 40 vermektedir.

Bu bilgileri yazdıktan sonra tamamen senin oyunu nasıl oynadığınla alakalı olarak bir tercih yapman gerekecek.

Defans kuvvetin göreceğin üzere Rosetta'da daha fazla olacak, ek olarak STR Bonus ve 2 HP Bonusu fazladan almış olacaksın. Resistansın ise Mythril'e göre biraz daha düşmüş olacak.

Mageler çok fazla ise ki öyle olması lazım, Destan'da fazla mage var. Resistansa önem vermen doğru bir tercih olabilir. Mythril resistans bakımından iyi bir tercih olacaktır. Kararı kendin vermelisin.

Ben olsam kombin set kullanırdım. 2 parçası Mythril 3 parçası Rosetta olacak şekilde olabilir. Dex gücün biraz artacak; lakin küçük bir HP ve def kaybına maruz kalacaksın.

Kombin setle ilgili rehber konum mevcut. Paylaştığım konuda tabloyu inceleyerek istediğin gibi kombin setini şekillendirebilirsin.

Kombin Set

Senior Member
    Quote Originally Posted by rosenamajunas View Post
    Arkadaşlar merhaba, Destanda oynuyorum, Archer için 7 Rosetta set yaklaşık 10-11 gb. Sizce hangisi daha mantıklı görev mithrillerimi yoksa 10-11 gb verip Rosetta dizmek mi? Not: Görev Mythril parçam daha hiç yok.

Sizce nasıl olmalı?
    Mythril +7 set yap görevlerden Rosetta parasına eline güzel bir item alırsın.
    Yada
    Göğüs don krowaz
    kafa kol rosetta
    Ayağına da 8 chitin alırsın kombin atack buglu vb. Set yapmış olursun.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Geçici olarak mythril set tavsiye ederim rosettanın sealiyle uğraşmamış olursun. Günlük mythril questini düzenli yaparsan 2 günde bir +3 +5 +7 parça alma şansın var. 10 20 tane biriktirip şansını denersin.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Bu +3 +5 +7 olayı geldiği ilk zamanlar gibi sanki artık kolay +7 atmıyor 30 günlük den sadece 2 tane 7 attı ilk zamanlar da gelir gelmez üzerimde 20 tane vardı 5 tane 7 almıştım ve bu bir kere ye mahsus değil sürekli biriktirip biriktirip alıyorum bir azaltmaya gidilmiş sanki

TeŞekkÜrler