Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Banned
    Infractions
    0/2 (25)

Upgrade / Pazar / VB Botlar

bugün pazar kurmusdum sadece 1 saniyede pazardaki bütün itemler çekildi elle böle bişi mümkün değildir sanırım

bildiğimiz diğer olay bot ile seri şekilde upgrade yapıldıgı ve pazar tarandığı

bunları kullananları kanıtlama şansımız neredeyse yok bu durum hakkında bi yaptırımınız varmı varsa nedir ?
    biz nasıl bir yol izleyebiliriz

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Karakter ismine sahipsen incelenmesi için Cheat reports bölümüne raporlama yapabilirsin.

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Karakter ismine sahipsen incelenmesi için Cheat reports bölümüne raporlama yapabilirsin.
    kanıt yok diye veya yetersiz diye red ediliyor ve yapanları nasıl bilebilirimki ?

Senior Member
    Keşke herşeyi oyuncular bildirmek zorunda kalmasa da, büyük paraların döndüğü böyle bir oyunda kontroller sıklaştırılsa ve illegallere nefes aldırılmasa ? nasıl olurdu gamesdepot ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by okurgezerr View Post
    kanıt yok diye veya yetersiz diye red ediliyor ve yapanları nasıl bilebilirimki ?
    Tüm eşyaların aynı anda çekildiğini belirttiğiniz için bunu ekran başında gördüğünüzü düşündüm. Sağ alt tarafta satın alan kimse ismi yazmakta, satın aldığı saatte yazdığı için KSC alınıp inceleme talep edilebilir.

CR bölümüne raporlama yapıyorsanız kanıt sunmanız gerekmektedir.

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    Tüm eşyaların aynı anda çekildiğini belirttiğiniz için bunu ekran başında gördüğünüzü düşündüm. Sağ alt tarafta satın alan kimse ismi yazmakta, satın aldığı saatte yazdığı için KSC alınıp inceleme talep edilebilir.

CR bölümüne raporlama yapıyorsanız kanıt sunmanız gerekmektedir.
    Olacakları sizde biliyosunuz lütfen olayı video ile bildirin yetersiz kanıt diyecekler kaldıki ben müneccim değilim adamın hile oldugunu anlayip o an video acayım yada 24 saat kayıtta gezcek de deılım öle bir bilgisayarım yok benim sölemek istediğim şu bot ile upgrade yapan pazar tarayan tutan atan vesayre adamlar var biliyoruz ama kanıtlama şansımız yok nasil bir yaptırım uygulanıyıor bunlara ?

Senior Member lGiNl's Avatar
    Quote Originally Posted by okurgezerr View Post
    Olacakları sizde biliyosunuz lütfen olayı video ile bildirin yetersiz kanıt diyecekler kaldıki ben müneccim değilim adamın hile oldugunu anlayip o an video acayım yada 24 saat kayıtta gezcek de deılım öle bir bilgisayarım yok benim sölemek istediğim şu bot ile upgrade yapan pazar tarayan tutan atan vesayre adamlar var biliyoruz ama kanıtlama şansımız yok nasil bir yaptırım uygulanıyıor bunlara ?
    adam diyorki reyiz şimdi pazar kurtun pıt diye çekti hepsini pıt diye çekişini gördünki buraya konu açtın buraya konu açanakadar numlock üstü - veya printscreen tuşlarından birini kullanarak görüntü alınız ve atınız ceatreprotsa nicki bi kontrol etsinler diyor müneccinlik durum yok 20 saat bekleyip bakmıyorsanız nerden biliosunuz pıt diye hepsini çktiğinidiyor gördüyseniz foto atın bakak diyor

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lGiNl View Post
    adam diyorki reyiz şimdi pazar kurtun pıt diye çekti hepsini pıt diye çekişini gördünki buraya konu açtın buraya konu açanakadar numlock üstü - veya printscreen tuşlarından birini kullanarak görüntü alınız ve atınız ceatreprotsa nicki bi kontrol etsinler diyor müneccinlik durum yok 20 saat bekleyip bakmıyorsanız nerden biliosunuz pıt diye hepsini çktiğinidiyor gördüyseniz foto atın bakak diyor
    Entry-nick uyumsuzluğu var arkadaşta

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Geçen hafta aynı saniye içerisinde 5-6 tane chitin'i önce +7'ye upgrade eden, ondan 1 saniye sonra da hepsini aynı anda reb +1'e çeviren kişiyi incelenmesi için CR'ye attım inceledik sorun yok dediler Sayfa atar gibi upgrade yaptı bu arkadaş solda hepsi bi anda belirdi. Bu konularda hile tespit edilemiyor diye düşünüyorum maalesef.

Senior Member
    video şart yoksa hiç bişi olmaz adamında anlatmak istedigi o ss filan hikaye videolu bile zor yani