Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Senior Member

güncelleme sonrası oyun giriş hatası

merhaba güncellemeden sonra oyuna giriş yapıyorum otp giriş şifresini giriyorum otp hatası veriyor
    kaç defa oyunu ve anyotp yi silip yükledim yine olmadı olan cash lerime oldu
    lütfen yardımcı olur musunuz

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    OTP portalına giriş yaparak "Doğrulama Testi" yapabilir misiniz? Hata verirse ekran görüntüsü alıp paylaşabilir misiniz?

Senior Member
    [IMG][/IMG]

Senior Member
    verdiği şifreyi giriyorum başarız diyor
    silip tekrar otp id pasport girdim hala aynı

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Aşağıdaki konudan saat dilimlerini kontrol ediniz. Uyumsuzluk olduğunda kod hata verecektir. İstanbul görünmüyorsa Windows Update ile sisteminizi güncellemeniz gerekmektedir.

[OTP] AnyOTP Kod Uyuşmazlığı

Senior Member
    [IMG][/IMG]

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by OfLe View Post
    [IMG][/IMG]
    Yukarıda paylaştığım konuyu inceleyin lütfen. OTP'niz hata veriyorken oyun içinden test etmeniz, 10 denemeden sonra bloke olmasını sağlar. OTP hata verirken lütfen oyun içi test yapmayın. OTP portalındaki doğrulama testini kullanın.

Her iki seçenek de yeşil tik olunca problem çözülmüş olacaktır.

Senior Member

herşey doğu saat zaman pc de saat ile alakalı bir sorunum da yoktu güncelleme geldi böyle oldu
    daha ne yapabilirim ne yapmam gerekiyor düzelmiyor bu benlik değil oyun hatası

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    OTP sisteminde bir hata yoktur. Paylaştığınız ekran görüntüsüne baktığımda her şeyin doğru olmadığını görüyorum. OTP kod hatası kendi sisteminizdeki hatalardan kaynaklı alınmaktadır.

UTC +2 Istanbul olmamalıdır.

İşletim sisteminiz güncel değilse, saat diliminiz UTC +2 Istanbul olarak görünür ve doğal olarak OTP hatalı kod verecektir.

Yapmanız gereken tek şey işletim sistemini güncelleyerek saat dilimini UTC +3 Istanbul olarak ayarlamanızdır.

Dilerseniz güncellemeden sonra saat ve saat dilimini otomatik olarak ayarlayabilirsiniz. Böylece OTP'niz sürekli doğru kod verecektir. Tüm bunları yapmaz ve saat durumunu çözmezseniz konuda belirttiğiniz durum devam eder. Bu yüzden yazdıklarımızı harfiyen uygulamaya dikkat ediniz.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by OfLe View Post

herşey doğu saat zaman pc de saat ile alakalı bir sorunum da yoktu güncelleme geldi böyle oldu
    daha ne yapabilirim ne yapmam gerekiyor düzelmiyor bu benlik değil oyun hatası
    Saat dilimin yanlış, üstte yazıyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.