Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by P4L4 View Post
    1 hafta önce tekrar oyuna döndüm gold çektim can sıkıntısına Stone golem falan döndüm 3-4 saat vs vs.
    Sonra dedim trinayı cashi değerlendirir DC çekerim dedim çektim tekrar goleme gittim ve 1 tane bus aldım yani gold premiumla aldığım ms leri dc pre varken 1 tane bile atmadı.
    Neden alıyoruz gerçekten mantıklı cevabı var mı ?
    Abi saçmalamayın artık. Gerçekten kusma gelecek. Acilen Dc premium başlıkları yasaklanmalı. Bir premiumu bukadar kötüleyip art niyetsiz olmak nebileyim pvp üyeliği falan bence

kafa yapınız resmen şu şekilde çalışıyor.

Aylarca Dc premium ile farm yapıp belirli droplara ulaşıyorsunuz. Sonra dc premiumun altında bir premium çekip sadece 3-5dk farmlayıp diyorsunuz ki oooo yarım saatte 2 tane md aldım. Dc preliyken alamıyordum. Hemen kinimi foruma kusayım.

Size inanıp dc premium alacakken daha alt premiumu alan insanlar var. Benim gibi. Kesinlikle katılmıyorum. 5 gündür full char drakiden 1 tane wb 2 tane shell alıp çıkıyorum. Bu aksam gene girecem muhtemelen 7-8 tane alırsam ooo Bronze ya ne guzel diyecem

uzun lafın kısası sadece 1 saat farm yapıp dc premium kötülemek art niyetli geliyor
    Last edited by uon; 12-09-2019 at 01:26 PM.

Senior Member lGiNl's Avatar
    Quote Originally Posted by uon View Post
    Abi saçmalamayın artık. Gerçekten kusma gelecek. Acilen Dc premium başlıkları yasaklanmalı. Bir premiumu bukadar kötüleyip art niyetsiz olmak nebileyim pvp üyeliği falan bence

kafa yapınız resmen şu şekilde çalışıyor.

Aylarca Dc premium ile farm yapıp belirli droplara ulaşıyorsunuz. Sonra dc premiumun altında bir premium çekip sadece 3-5dk farmlayıp diyorsunuz ki oooo yarım saatte 2 tane md aldım. Dc preliyken alamıyordum. Hemen kinimi foruma kusayım.

Size inanıp dc premium alacakken daha alt premiumu alan insanlar var. Benim gibi. Kesinlikle katılmıyorum. 5 gündür full char drakiden 1 tane wb 2 tane shell alıp çıkıyorum. Bu aksam gene girecem muhtemelen 7-8 tane alırsam ooo Bronze ya ne guzel diyecem

uzun lafın kısası sadece 1 saat farm yapıp dc premium kötülemek art niyetli geliyor
    ben en verimli kullanan insanlardan biriym diy ebelirtmiştim ve aşırı yüksek coinsler kazanabiliyorum ama aşırı yüksek kasıp birşey elde ettim demende yanlış ben altarda hareketli pazarın dc preden daha cok getirisi olduğunu düşnüüyorum özellikle genie farmlara göre 3 5 m değil 300 500 m ler kasan adamım ben dc prede ama almıyorum bence benim dinlenilmem lazım tabi gold da almıyorum .d farm işi şimdilik yaş iş bunun en büyük sebebi cz ardream gibi yerlere taşındı farm yapmak zorlaştı (sağlam gruplar harici) solo player artk değerinde farm yapamıyor tabiki demiyorum dc pre uçsun kaçsın sistem şimdiik iyi tek sorun sağlam partyler de 10 kat 20 kat daha iyi çalışıyor

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Her ay dc premium çekerim hiç de pişman olmadım siz istiyorsunuzki dc pre çektim tamam bu spottan 1 saatte 20 tane bus felan filan alırım yok öyle bir dünya

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Her ay dc premium çekerim hiç de pişman olmadım siz istiyorsunuzki dc pre çektim tamam bu spottan 1 saatte 20 tane bus felan filan alırım yok öyle bir dünya
    Üstelik karşılaştırma yöntemleride şu şekilde işliyor

JR tıklayıp harpye vurup 1ms 1 md alıyor. Anında bronze daha iyi diyor. Mesela uzun süre kullanıp karşılaştırsa tamam derim olay bu.

Ben de bronze daha iyi diye güvendim aldım. şansıma mı bilmiyorum giant golem 10dk icinde Large breaker attı +6 mp rec. Ardreamda derudan 15dk da iki bus aldım. Hızımı alamadım draki girdim 2 WB aldım 1 deneyişte.

İyiki bronze aldım çok pişmanım diyordum ki ilerleyen günlerde asla ve asla en ufak bir drop alamadım. Kastığım pota gitti yeri geldi hiç drop alamadığım oldu.

Drakide arkadaşlarım shell depo ederken ben son 3 gündür halen alamıyorum shell bile. Tamamen şans işi yani. Edindiğim tecrübeler diyor ki DC premiumdan şaşma.

Kısa vadede iyi gibi dursa da bronze premium zaman kaybı olabiliyor Dc premium ile kıyaslarsanız

Senior Member
    yüksek çar istiyorsanız sürekli pazar yapmak yerine 1 ay a101de kasiyer olun. 2050 tl temiz gelir. hem de sigortanız yatmış olur. hala oyun oynamak isterim diyorsanız 2050 tlye eski sunucularda kral gibi oynarsınız.

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Infractions
    0/1 (15)
    Farm için alıyorum.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Bir arkadaş günde 3 bus çıkarsan trinayı satsan DC premium parası çıkıyor zaten demiş. 3 bus çıkarmak için 3 saat trol kestim. Hergün 3 saat yaratık keserek 1 ay sonunda sadece aldığım ürünün parasını çıkarıyor olmam zarar etmediğim anlamına mı geliyor?

Günde 3 saat old takı buy sell yapsam premium için para vermemiş ve biriktirdiğim para cebimde kalmış olacak.

Başka bir arkadaş da iki dakika yaratık kesip değerli eşya alabildi diye diğer premiumlar ile DC premiumu bir tutmak yanlış demiş. Ben söylüyorum bunu Gold premium ile de DC premium ile de denedim.

Gold premium ile 55 level karakteri gece BDW'den sonra koyup sabah 08.00'a kadar koymam ile DC premium ile 55 level karakteri aynı yere aynı sürede koymam arasında gelişen tek fark kasada biriken para. O da öyle hesaba katılacak cinsten değil çünkü DC premium ile 2k coins gelen yerden Gold ile 1.5k Coins geliyor. Aradaki tek fark bu.

Şu konuda katılıyorum. Günde 1 2 saat gireyim etrafta dolanayım, önüme geleni keseyim mantığıyla DC premium ya da herhangi bir premium almak zararlı çıkartıyor.

Ancak günde minimum 5 şaat bir yerde takılırım, istikrarlı bir şekilde bir ay aynı davranışı sergilerim diyebilen varsa belki 4GB'den premium alıp ay sonunda eline 8gb geçebilir.

Aslında şu da var. 3 saat Trol kesip sadece 3 tane bus çıktığını görmesem, 40 dakika Deru kesip sadece 1..5m değerinde para bitiktirmiş olduğumu görmesem, yani hüsrana uğramasam belki yaratık kesmeye devam edebilirdim.

Lakin çarşambanın gelişi salıdan bellidir.
    Bazen bir şizof sadece bir şizoftur.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Arkadaşın dediği gibi uçsun kaçsın demiyoruz ama 5 saatin sonunda 20 M geçiyorsa elinize buna eleştirimi şikayetimi yaparım.
    Normal premium ile aldığım dropların bana göre 3-5 katını alamıyorsak burada bi terslik var.

Senior Member
    Quote Originally Posted by lGiNl View Post
    3 m den buss hesapla tyrina 90 de 180 m yapıyor dc pre 350 mçöp coinsle bile o para cıkmaz az farmda
    matematik kötü sanırım ben hesaplayayım sizin için

günde 3 buss ayda 90 adet en kötü serverda dahi 2.1m dir = 189m
    95-105 arası trina fiyatları

3 gblik satış yapmış oluyorsunuz kalan kısım içinde 1.7m para kalır oda zaten gelen 1-2 çöple rahat rahat çıkıyor bedavadan aylık premium çekiyorsunuz ve şansınıza bağlı olarak 2-3 katınıda kazanabilme şansınız mevcut

Premiumsuz +8 yakmalık kasan biri olarak, Bazen saatte 3-4 tane atıyor bazen 6-7 tane bazende 2 tane yani diyeceğim o ki bir slotun verimi 1-2 saatle belli olmuyor. 24 saat aynı slotta farm yap ortalamayı çıkarırsın..