Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by faramis012 View Post
    benim karakterim sadece xxxxx adlı forum etkinlik olarak gunluk ucretsiz1 gb verıyor dıye chatten yazı gectım
    Bahsettiğin sahte ve dolandırma amaçlı site olmasın? Hani şu kullanıcıların otp ve email şifresine kadar istediği site.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    ******* ti bahsettiğim site ve amacı ise forum sayfası yeni kullanıcı toplamak ve topluluk oluşturmak kngiht ile alakası yok bir forum sayfası knight ile ilgili hiç bir bilgi istemiyor burdaki gibi uye olunan konu açılan bir forum numara bile istemiyor.
    Last edited by ScORp_LiON; 12-15-2019 at 03:52 PM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bahsettiğin sahte ve dolandırma amaçlı site olmasın? Hani şu kullanıcıların otp ve email şifresine kadar istediği site.
    ******ti bahsettiğim site ve amacı ise forum sayfası yeni kullanıcı toplamak ve topluluk oluşturmak kngiht ile alakası yok bir forum sayfası knight ile ilgili hiç bir bilgi istemiyor burdaki gibi uye olunan konu açılan bir forum numara bile istemiyor.

gb şarları ise

1 forum uyesı olmak
    2 forumda 50 konu açmak ve 50 mesaj gibi forum içi görevlerdi.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    hocam bahsettiğimde odur ben sadece ***** ucretsiz 1 gb dagıtıyor şartları forumda yazıyor diye yazı gectım karakterım banlandı banlayan kısı foruma bile bakmamıs nedir ne değildir diye millet oyunun ticaretinin olmamasına ragmen yapabiliyor ustelik serbest ban bile yemiyorlar ama ben gunde 1 gb diye yazıyorum ban yıyorum neyse bılıyorum artık yıldık bu kadar sacma durumlardan konuyu kapatabilirsiniz oyunu bıraktık istesekde karakter kalmadı zaten hakkım o banı atan kişiye helal değildir. iyi forumlar.