Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Rebirt +1 Mace görüntüsü

70 selfname mace'si neden rebirt basılınca aynı görüntüde mesele smite hammer rebirt basılınca kısalıyor bence onun gibi yapılmalı...

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    High class eşyalar gibi 70 ve 80 görevleriyle alınan silahlar da rebirth basınca değişmiyor. Dediğiniz gibi mace değişse görsel açıdan daha güzel olabilir. Bu fikre katılıyorum.

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    +7 ile rebirth+1 arasında görsel farklılık olmasının bug olduğunu düşünüyorum. Umarım düzeltilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    High class eşyalar gibi 70 ve 80 görevleriyle alınan silahlar da rebirth basınca değişmiyor. Dediğiniz gibi mace değişse görsel açıdan daha güzel olabilir. Bu fikre katılıyorum.
    Katılmanın yanı sıra üst merciilere bildirsen ne güzel olur Sadece o çirkin görüntüsünden dolayı hiç +7 mace basmadım kısa saplı olursa kesin 1 tane basar cantamda tutarım

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by Maschenny View Post
    Katılmanın yanı sıra üst merciilere bildirsen ne güzel olur Sadece o çirkin görüntüsünden dolayı hiç +7 mace basmadım kısa saplı olursa kesin 1 tane basar cantamda tutarım
    Bizde destek veriyoruz ancak bu tarz düzenlemeleri yapımcı firma kolay kolay kabul edeceğini sanmıyorum. Düzenlenmesi gereken bir sürü şey varken

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Bizde destek veriyoruz ancak bu tarz düzenlemeleri yapımcı firma kolay kolay kabul edeceğini sanmıyorum. Düzenlenmesi gereken bir sürü şey varken
    Konuyu açan için birşey diyemem ama zaten öylesine ben de isterim diye fikir belirttim yoksa bu bahsedilen şeye gelene kadar neler neler var. Dikkat dağıtma amaçlı yapılacağına bile pek ihtimal vermiyorum bu mace olayına

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Tabii paylaşırım ama olur mu bilemiyorum. Ama görsel güncellemesi bence de çok iyi olurdu.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Erkek karakterlerin bıçakları yanlarında havada manyetik bir yöntemle karakteri takip eder gibi görünüyor ve bunu 76 senedir düzeltmediler.

Böyle hatalı bir görüntüyü bugün herhangi bir kitlenin önüne koysan acaba bu oyun neymiş diye keşfetme merakı uyandırmak yerine hiç bulaşmama fikri uyandırır.