Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Senior Member

Angry Ft-utc girişlerini ne zaman duzelecek?

UTC-FT girmek için illa biz de macro mu kullanalım. Ya şu macroculardan ne zaman kurtacaksınız. Cimer e mi yazalım, Koreye gidip adamların mekanına mı gidelim ? çok mu zor seri mouse tıkını kaldırmak için içeri giriş sıralamasını değiştirmek ?
    Neden insanların haksızlığa uğramalarına göz yumuyorsunuz ?

Ya yapacağınız ufak bir güncelleme ya . İçeri giriş için tıklamaların yerini değiştireceksiniz çok zor değil ya . Neden bu kadar inat ediyorsunuz anlamıyorum ya. Sıralama olarak 1-3 yapacaksınız mouse seri tık macro yapamayacak hakkıyla girecek herkes. Ya artık lütfen şu UTC-FT girişlerine bir düzenleme getirin yalvaralım mı ne yapalım ?

Yani benim pc i7 işlemcili SSd si olan fiber internet kullanan biriyim. Gidip ben de macro mouse alıp girebilirim ama macro kullanmayan insanların hakkına girmemek için böyle bir yola başvurmuyorum. Ama lütfen macro kullanmayıp etkinliğe kendi çabasıyla girmeye çalışanların da hakkını savunun . Teşekkürler iyi çalışmalar
    Last edited by SkCLucky; 12-09-2019 at 07:19 AM.

Senior Member
    Elinle seri tıkla dostum kamerayı yukarı alıp seri seri b sağsol tıklama yap npc nin üstüne gelip de. Ben her zaman öyle giriyorum etkinliklere. Macro da sanırım aynı şeyi yapıyor zaten.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Maschenny View Post
    Elinle seri tıkla dostum kamerayı yukarı alıp seri seri b sağsol tıklama yap npc nin üstüne gelip de. Ben her zaman öyle giriyorum etkinliklere. Macro da sanırım aynı şeyi yapıyor zaten.
    Dostum macro senin 5 katın hızlı tıklıyor.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Mevcut sistemde değişmesi pek mümkün değil yapımcı firma etkinliği baştan yenilemeye karar verirse o zaman değişmesi muhtemel

Senior Member
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Öyledir belki ama ne utc ne ft jr kaçırmıyorum. Girmek istediğim her etkinliğe girdim şimdiye kadar. Çook eskiden utc girişleri adamı oyundan atardı o kalabalıkta bile girerdim ben etkinliklere Bu arada macro dursun ya ne olacak demiyorum lütfen yanlış anlaşılma olmasın. Macro bana göre koxptan da kötü birşey. Koxp en azından yakalatması kolay birşey. Macroda öyle bir ihtimal yok adam enayiyse yakalanıyor sadece

Senior Member
    Quote Originally Posted by Maschenny View Post
    Öyledir belki ama ne utc ne ft jr kaçırmıyorum. Girmek istediğim her etkinliğe girdim şimdiye kadar. Çook eskiden utc girişleri adamı oyundan atardı o kalabalıkta bile girerdim ben etkinliklere Bu arada macro dursun ya ne olacak demiyorum lütfen yanlış anlaşılma olmasın. Macro bana göre koxptan da kötü birşey. Koxp en azından yakalatması kolay birşey. Macroda öyle bir ihtimal yok adam enayiyse yakalanıyor sadece
    Hocam ben sana macrosun vs bişey demiyorum arada bir şansa ben de giriyorum elle deniyorum ama arada bir giriyor . Sen hep giriyorsun sana helal olsun herkes senin kadar becerikli değil . Ama sonuç olarak macronun avantajını kaybedecek bir güncelleme gelse bizim girme ihtimalimiz artar .

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Mevcut sistemde değişmesi pek mümkün değil yapımcı firma etkinliği baştan yenilemeye karar verirse o zaman değişmesi muhtemel
    Peki sayın moderatörüm bu adamların macro ile girmesi yasak mı değil mi . Yasak ise buna önlem almak gerekmez mi . Yanlış mı düşünüyorum
    Teşekkürler

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Peki sayın moderatörüm bu adamların macro ile girmesi yasak mı değil mi . Yasak ise buna önlem almak gerekmez mi . Yanlış mı düşünüyorum
    Teşekkürler
    Elbette değişmesi gerekiyor ama macro dışında girelmesi mümkün değilmiş gibi konuşulması saçma biraz umarım farklı bir sistem gelişir ama şu an UTC 'de özellikle değişiklik yapacaklarını sanmıyorum zaten haftada 1 defa olan bir etkinlik

Senior Member
    Hocam ben sana macrosun vs bişey demiyorum arada bir şansa ben de giriyorum elle deniyorum ama arada bir giriyor . Sen hep giriyorsun sana helal olsun herkes senin kadar becerikli değil . Ama sonuç olarak macronun avantajını kaybedecek bir güncelleme gelse bizim girme ihtimalimiz artar .
    Haklısın sadece imkansız değil demek istemiştim dediğim gibi macronun savunacağım en ufak bir noktası dahi yok. Benim önerim böyle etkinliklere de Knight Royale etkinliği gibi giriş sağlanması olur. Bu sayede macroyla giriş engellenmiş olur.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    5 kat hızlı mı ? yaz sende bir makro kaç kat hızlı tıklıyormuş bir gör.
    Ben ft utc girmek istersem giriyorum elle seri tıklama ile utc benim sevmediğim bir etkinlik olmasaydı şuan her hafta utc girer ne kazandım ne kazanmadım videosunu atardım.
    Sis atılmadığı sürece utc ve ftleri kaçırmıyorum yeterki girmek isteyeyim.

Utc Ft girmek çok kolay :
    https://forum.nttgame.com/forum/showthread.php?466501-UTC-FT-girmek-%C3%A7ok-kolay&highlight=girmek+kolay
    Last edited by KaptanHarbiDeli; 12-08-2019 at 09:44 PM.