Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Exclamation Acil Yardım Hesabıma Giremiyorum Şifre Değiştiremiyorum.

Merhaba
    hesabımın dün gece şifresini değiştirmek istedim ntt nin sitesine girip şifre değişikliği dedim ve gerekli bilgileri otp yi felan girip işlemi tamamladım ama şifre değişikliği maili gelmedi. heralde dünkü bakımdan dolayı olmuyor dedim. bu sabaha tekrar denedim ama mail hala gelmedi. bunun üzerine şifremi unuttum deyip denedim tekrar şifre değişim maili gelmedi. en son olarak id unuttum deyip şifre değişikliği talep ettim ama yine mail adresime mail gelmedi. kontrol ettim hiç bir türlü mail aktarımı veya engelleme yok mail adresinde.
    işin enterasan kısmı ise id ve şifrem ile oyunada giremiyorum.

konuyla ilgili ticket attım ticket cevaplanana kadar herhangi bir illigal girişeme karşı hesap dondurulabilir mi rica ediyorum.

server: altar
    ırk: human warrior
    nick: TheArchitect

Hack yemişsin belli ki .. Geçmiş olsun inşallah kurtarırsın

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Bu tarz e-mail gelmeme durumlarında yapmanız gereken tek şey müşteri hizmetlerine bilet gönderme işlemidir. Hesap desteğini destek ekibi veriyor.

Seçeceğiniz Kategori : E-posta Sorunları

Dip not: Böyle bir durum yaşandığında hesabınızın hacklendiği anlamına gelmiyor. Hesabınız hacklenmediği için güvenlik amacıyla kapatılmasına gerek yoktur.

Junior Member
    Quote Originally Posted by MonsterAdamm View Post
    Hack yemişsin belli ki .. Geçmiş olsun inşallah kurtarırsın
    hocam hack yiyeceğim bir durum yok charda otp var.Ayrıca mailin geçmişine baktım herhangi bir giriş yapılmamış. dünkü bakımdan dolayı bir sıkıntı oldu diye düşünüyorum bakalım görücez.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Bu tarz e-mail gelmeme durumlarında yapmanız gereken tek şey müşteri hizmetlerine bilet gönderme işlemidir. Hesap desteğini destek ekibi veriyor.

Seçeceğiniz Kategori : E-posta Sorunları

Dip not: Böyle bir durum yaşandığında hesabınızın hacklendiği anlamına gelmiyor. Hesabınız hacklenmediği için güvenlik amacıyla kapatılmasına gerek yoktur.
    hocam konuyla ilgili zaten ticket attım.Burada sorun mail gelmiyor tamam bunun için ticket attım fakat mevcut şifremle oyuna girememem bu durumdan dolayı dondurulma isteğinde bulunmuştum ama bakalım ticketten nasıl bir cevap gelecek. ilginiz için teşekkürler.

Quote Originally Posted by aspazar View Post
    hocam hack yiyeceğim bir durum yok charda otp var.Ayrıca mailin geçmişine baktım herhangi bir giriş yapılmamış. dünkü bakımdan dolayı bir sıkıntı oldu diye düşünüyorum bakalım görücez.
    Chara id şifre ile giriş yapamıyorum diyosun? Aklıma bir tek hack geldi.. Klavyene felan bak dikkatli yaz bişe yap, sürekli girilen id şifre ile bakımdan sonra girmemesi tuhaf..

Karakterin e-postası değişmemiş. E-postaya herhangi bir giriş olmamış girişler kontrol edilebilmekte. Portalda da otp aktif yani otp olmadan da bir işlem zaten yapılamaz.
    Hem e postaya girip iz bırakmayacak hem otpyi halledecek iz bırakmayacak hem e postayı değiştirecek iz bırakmayacak mümkün değil hack yediğini düşünmüyoruz. Eğer hack yemişse böyle bir hack yapabilen insan kendini bu oyunda harcamaz
    Fakat ne hesaba giriş yapılabiliyor ne şifremi unuttum ID mi unuttum diyince e posta geliyor. Sunucu bakımından sonra problem yaşandığı için sunucu bakımıyla alakalı olduğunu düşünüyoruz.

Not : Arkadaşıyım