Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Otp Giriş Hatası (Tekrar Yükleyenler İçin)

İlk öncelikle herkese merhabalar. Oyuna ara vermiştim yaklaşık 10 belki 11 ay önce, daha doğrusu o civarlar olması lazım. Oyunuda otp sistemini de sildim. Hesabıma ne oldu diye merak ettim ve geri launcheri yükledim hesabım otp sistemiyle korunduğu için oyunla birlikte otpyi tekrar yükledim. Otp giriş ekranında Auth kod istedi telefonuma gelen kodu hatırladım ve telefonumdan gerekli bilgileri yazdım ve hata aldım acep yanlışmı yazdım diye düşündüm bidaha telefonuma baktım ve "Expiry" yazısını gördüm. şimdi yanlış anladıysam düzeltin lütfen.

1 - Bu sistem belirlenen tarihler arasında girişe izin veriyor ve tarih geçtikten sonra yeniden şifre yenilemeyi istiyor ve bunun için 5 npoint talep ediyor ?

2 - eğer böyle birşey varsa tanıtımlarda neden bahsedilmiyor (daha açık bir şekilde) ?

3 - hesabımda 4 npoint var bunu tamamlamanın bir yolu varmı ?

4 - ben bu sistem için sürekli 5 npoint ödeyecekmiyim ?

Saygılarımla.

Jack Reyes

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

OTP sisteminde kayıtlı olan telefon numarasına gönderilen şifre, tek kullanımlıktır. Eğer o şifreyi daha önce kullanıldıysanız tekrar kullanamazsınız.

Bu durumda 5 npoint karşığında telefon numaranıza şifre gönderimi yapmak durumundasınız.