Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 29
    Junior Member

Question Tek başına yapılacak bir etkinlik kalmadı oyunda

Merhaba Arkadaşlar

Ara ara oyuna pre alarak 1-2 ay oynuyorum sonra 1-2 ay mola verip tekrar böyle devam eden bir oyuncuyum.
    Oyun Türkiye pazarına girdi gireli sürekli takip eden bir oyuncuyum aslında fakat artık oyunda tek başına yapılacak bir etkinlik kalmadı.

Genelde akşamları 2-3 saat takılacak kadar vaktim var ama artık sağlam bir clanın yoksa veya bir grupla beraber hareket etmiyorsan. Tabiri caizse Maradondaki wormlar gibi boş boş geziyorum ortalıkta ve benim gibi takılan oyuncuların çoğuda aynı. 70-80 lvl üstü bir char görevleri yaptıktan sonra ortada kalıyor boş boş.

Günlük görevlerde zaten tek başına yapması imkansız olan görevler partide bulamıyorsun.

Lafın özü artık oyuna para yatırmadıkca kaliteli zaman geçirmek imkansız gibi bir şey oldu. Yetkilerin benim gibi playerler için bir düşünceleri veya öneriler varsa yazarlarsa sevinirim.

(NOT : Lütfen yorumlara pazar kur item al-sat yap sonra clana gir gibi yorumlar yazmayın arkadaşlar bunların hepsini bilecek kadar uzun süredir bu oyunun takipçisiyim. Sadece oyuna tek başıma girdiğim zaman kaliteli zaman geçirmek için öneri veya yol gösterecek fikirleri duymak istiyorum)

Senior Member
    MS girebilirsin..aşırı sıkıcı geliyor.
    Draki girebilirsin..aşırı sıkıcı geliyor.
    Her gün aynı şeyler draki sayılarının 1'e düşmesi lazım.Sırf hak boşa gitmesin diye girmek durumunda kalıyorum.Her gün aynı teraneyi yapmak sıkıcı geliyor.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Katılıyorum. Oyunda sırf yapacak bir şeyim kalmadığı için giresim gelmiyor oyunu ne kadar özlesem de...

Senior Member
    Eskiden ne yapıyordunuz tek başınıza ? Merakımdan soruyorum lütfen kavgaya çevirmeyin konuyu.

Senior Member iVibe's Avatar
    Draki gibi solo etkinlikler artmalı. Leaser Titan görevlerine benzer hem exp hem non-trade item elde edilebilecek görevler gelmeli. Yıllardır en çok şikayet ettiğim konu bu. İnsanların solo ya da 2-3 kişilik gruplarla yapabileceği bir uğraş kalmadı. Cz dışında tüm slotları öldürdüler zaten. Gidip harpy bile dönemiyorsun harpylerin biri o uçta biri diğer uçta

Senior Member
    Quote Originally Posted by Maschenny View Post
    Eskiden ne yapıyordunuz tek başınıza ? Merakımdan soruyorum lütfen kavgaya çevirmeyin konuyu.
    eskiden oyunu severdik saatlerce zombide tek kasardım adam olmasa bile..fakat şimdi farklı tatlar istiyor insan oyundan..
    yeni gelen zombi ve knight royale aşırı leş.
    Death Match etkinliği gelebilir mesela.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    15 yıllık bir oyundan diğer mmorpglerdeki gibi çeşit çeşit etkinlikler beklemek pek de mantıklı gelmiyor bana. Yılbaşında knight royale gelecek demişlerdi onu bekliyorum oyuna eklenmiş en keyifli etkinlik olabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Costinya_5447 View Post
    eskiden oyunu severdik saatlerce zombide tek kasardım adam olmasa bile..fakat şimdi farklı tatlar istiyor insan oyundan..
    yeni gelen zombi ve knight royale aşırı leş.
    Death Match etkinliği gelebilir mesela.
    İyi de bu oyunun günümüzde senden kıstığı bir durum değil ki zombiler kaldırılmadı duruyor. Sadece sen değiştin eskiden de zombilerde çok işe yarar birşey olmuyordu çıkan atilla haricinde senin tek başına oynamaktan sıkılmış olman ya da senin oyun beklentilerinin knight online oynanışında bulunmuyor oluşundan kaynaklanıyor sorunun. Bahsettiğin durum pubg'deki solo mod. Orda o dediğin oluyor evet ama bu söylediğini sağlayan fazla bir oyun da yok. Oyunların %90'ı zaten takım oyunu. Ben bu oyuna ilk başladığımda oyunda daha 60 lvl olmuş kişi sayısı 2 3 taneydi. O dönemden bu döneme ara ara bırakarak oynadım ve bu oyun hiçbir zaman bireysel bir oyun olmadı bahsettiğin gibi.

Senior Member
    + olarak Herkes bi tutturmuş Death match. Kardeş death match dediğiniz şey nedir Chaos etkinliğinden ya da Knight Royale'dan farkını bana birisi açıklayabilir mi ?

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Maschenny View Post
    İnanılmaz itemlere sahip olmadan sabah akşam Apede kasılabiliyordum. şimdi oyunda ape slotu kalmadı. Farm yapardım mesela eslantta lufede farm slotları vardı şimdi onlar kalmadı.Exp de czde farm da czde bütün etkinlikler czde. Ntt bana diyor ki oyundan zevk almak için para yatırmak ve önce charını dizmek zorundasın. Aksi takdirde başedilmiyor ki czde kimseyle. Oyunu zaten kimse oyun gibi görmüyor herkes slotları parsellemiş 2 clandan başka ne farm yapan var ne pk atan var. Drakiden sıkılıyorum şahsen ben. Girmek bile istemiyorum.