Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Quote Originally Posted by tukur5353 View Post
    Evet istersem 50 pc bağlanırım oyun bana bu fırsatı sunuyor para harcıyoruz o kadar makine o kadar premium mana genie sende uğraş oturup gökten gelmesini bekleme
    yazdığın gibi oyun bu oyun meslek ya da para kazanma kapısı olarak görmeyi bırakın şu "oyunu"

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by efwefwefwe11 View Post
    yazdığın gibi oyun bu oyun meslek ya da para kazanma kapısı olarak görmeyi bırakın şu "oyunu"
    adam legal olarak oynuyorsa ve kimseye bi zararı yoksa kime ne ? ister gelir kapısı olarak görür ister başka bişey olarak görür. ben de çok kızıyorum bu tarzda insanlara ancak benim kızdıklarım o 8 bilgisayarı jr ye sokuyor mesela. etkinliklerde bize külfet oluyor. bunları yapmadıktan sonra gayet normal karşılanması gerektiğini düşünüyorum.

Quote Originally Posted by Arthas__ View Post
    Ben de olmuyor.
    Hangi oyunu oynuyorsun ?

Quote Originally Posted by efwefwefwe11 View Post
    niye karşı çıkıyorsun sebebinide belirtirsen sana hak vereyim

Quote Originally Posted by AbbyKO View Post
    adam legal olarak oynuyorsa ve kimseye bi zararı yoksa kime ne ? ister gelir kapısı olarak görür ister başka bişey olarak görür. ben de çok kızıyorum bu tarzda insanlara ancak benim kızdıklarım o 8 bilgisayarı jr ye sokuyor mesela. etkinliklerde bize külfet oluyor. bunları yapmadıktan sonra gayet normal karşılanması gerektiğini düşünüyorum.
    Bu tarz insanlara kızman normal daha para kazanmak için mi item dizip pk atmak için mi farm yapıldığını araştırmadan kendi oyunda yapamadığı için içten içten sinirlenen bu insanlardan bende sıkıldım.
    Bilgisayarı götürüp arkadaşa teslim etsem şey dicek heralde ayıp ya oyuna 6 char sokup farm yapmak ben bu bilgisayarları götürüp çöpe atayım felan dicek

Senior Member NeverFree's Avatar
    Bende de kapanıyor arada hala çözüm bulamadım..Otururken bile oyunda birden pat diye kapanıyor..Alta ikende birden kapanıyor