Results 1 to 9 of 9
    Banned
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TGQ
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Forgetten Temple BÜYÜK Sorunu.

Bu saatte birşeylerden feragat edip Forgetten Temple'a giriyoruz, yarım saat içerde cebelleştikten sonra oda ne ? ekran birden bire donuyor,
    ve birden bire oyun kapanıyor, tekrar girdiğinizde ise haliyle orada başlamıyorsunuz şimdi ben gecenin bu saatine kadar beklemiş ve bu etkinliğe katıldım fakat oyundan kaynaklanan bir hatadan dolayı tam Volkanic Rock çıkmasına saniyeler kala hatasız bir şekilde oyun kapanıyor.

Yapmanız gereken çok basit bu etkinliğe giren userların oyundan bağlantısı koptuktan 2 dakika yahut sizin belirlediğiniz bir dakika içersinde tekrar karaktere giriş yaparlarsa DC yemek yerine FT içersinde başlaması lazım, tekrardan vurgulamak gerekirse oradan gelecek olan itemin yahut coins'in hiçbir değeri yok gözümde önemli olan bir emeğin boşa gitmesi.

Oyundan kaynaklanan bu hatadan dolayı son saniyelerde kaybettiğim Mavi kutu ve 1 adet temple coins'imi yetkililerden rica ediyorum.

Server : Vega 1
    Nick : DemonWizard

Senior Member NeverFree's Avatar
    İş yerindeki pcde de aynı sekil oyun kapanma sorunu yaşıyorum hala çözüm bulamadım.. Format bile attım w10 w7 anakart ssd vs bile degisti oyun pat diye kapanıyor hatasız

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    İyi de gece yarısından sonra bakım olacağı, belli bir zaman diliminde oyunda kopmalar, ping gibi sorunların olacağı duyuruldu. Sen bunları kabul edip girmişsen ve oyundan düşmüşsen yapacak birşey yok.

Ryzen 7 işlemci
    GTX 1070 Ti ekran kartı
    16 gb (2x8gb) ram bellek
    sıvı soğutmalı kasa
    böyle bir bilgisayarda oyundan atıyor
    Oyunu silip tekrar kurdum
    Anti virüsü kaldırdım
    Pc lerde IP çakışması var mı diye kontrol ettim oda yok
    Modemi değiştirdim
    Telekomu arayıp eve çekilen kabloyu yenilettim
    Modeme uzanan ve modemden pc ye uzanan tüm kabloları yeniledim
    Pc ye format attım setup yeni yani
    Orjinal windows lisansım var
    Bana başka seçenek bırakmayan bir hata bu, oyunun kendi hatası, muhtemelen başka bir yetkilide gelip sana bunlardan birini yapmanı söyleyecek
    Bu hata sadece bende yok genelde oyunda farm yapanlarda var.
    Herkes foruma girip konu açmayı bilmiyor ben 2 haftadır forumdayım hala aynı hata var.
    Daha önce yayında gm lerin oyuncuyu oyundan atma yetkilerinin olduğunu gördüm
    Farmı bitirmeye çalışıyorlar sanırım

Not: 6 pc var 6 premium var 5 bronze 1 dc pre dc preli hiç oyundan düşmüyor, bronze preliler düşüyor. Dedim ki pc dendir, dc preliyi en sık oyundan düşen pc de açmayı denedim oyundan düşmedi ve dc preli charı tüm pc lerde girdim oyundan düşmüyor pc ile alakalı olmadığını bu şekilde anladım bu hata düzeltilsin sıkıcı olmaya başladı

Senior Member
    Quote Originally Posted by SchweppeS_Mandarin View Post
    tekrardan vurgulamak gerekirse oradan gelecek olan itemin yahut coins'in hiçbir değeri yok gözümde önemli olan bir emeğin boşa gitmesi.
    Diyen bir adam düzeltin şu sorunu deseydi samimi gelirdi ama bunu diyip mavi kutum ve coinsim deyince yazdığın hiçbir şeyin inandırıcılığı kalmadı. Nerden biliyorsun mavi kutu alacağını ya da coin alacağını ? Belki afk bırakmıştın ? Ayrıca 2 dakika demişsin millet centaurda gir çık yapar ya da VR sırasında gir çık yapar. FT etkinliği senin de çok iyi bildiğin üzere ezbere dayalı bir etkinlik herşeyin süresi sırası belli. Bu arada ben de her zaman girerim ftye hiçbir zaman düşme vs. sıkıntısı çekmedim bahsettiğin şey internetten kaynaklı bir sorun. 2 bilgisayar tamamen aynı marka model olsa bile bunların aynı şekilde çalışacağı aynı anda aynı kopmaları yaşayıp aynı anda aynı ısınmaları yaşayacakları anlamına gelmez.

Senior Member Ardasdasd1990's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    bendede sürekli utcden atıyor son odaya geçişte ışınlanırken atıyor yada 2. odada amyler muspeller respawn olunca falan atıyor deli oluyorum son odaya gidemeyince .

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Oyundan atmanın bir çok nedeni olabilir, bu genel bir sorun olsaydı genel itibariyle gerekli telafi seçenekleri masada olurdu. Fakat bireysel bir problemin telafiye gidilmesi pek mümkün gözükmemektedir.

Bilginize,

Ayrıca, 2 li tartışmanın devam etmesi halinde konu yoruma kapatılacaktır.

Bu sorunu bir diğer oyunları oynadığımızda yaşamıyorsak sizin getirdiğiniz patchlerde bi sıkıntı olabilir mi?

1000 kişiden 20 sinde sorun oluyorsa bununla ilgilenmiyoruz demek mi bu

Sizden bir ricam olacak google knight online oyundan atma sorunu yazar mısınız kaç kişinin başına gelmiş bakar mısınız?

Foruma girip konu açmayı bilmeyen bir o kadar da adam varsayarsak sorun oyuncuların genelinde var.

Sizin yerinizde olsam bu sorunun kaynağını araştırırdım sorunların giderilmesi sizi daha iyi hale getirir ve knight online ne kadar kaliteli bir oyun dedirtir.

Yanlış anlamayında burda bazı şeyleri yazmak yasak olduğundan üstü kapalı yazıyorum , sahte oyunlarda binlerce oyuncu var onların hala orda oynamaları sizi rahatsız etmiyor mu ?

Ben yeni server açıldığında ne kadar knight oyuncusu olduğunu gördüm siz gördünüz twitch gördü tekrar gitmelerindeki sebep ne?

Yeni server açıldığında olan kalabalık şimdi neden yok bu soruların cevabını verebiliyor musunuz ?

Sözüm burdaki modlarada değil bu yazdıklarımı sizin üstünüz okuduğu zaman ne düşünecek benim sözüm onlara bana, bize bir cevap verilecekse onlar versin bu konu bu yorum burda kalmasın

Çalışmıyorsunuz demiyoruz örneğin diet raumda pot basma sorunu giderildi harika, nicklerin boyutlarını büyütebiliyoruz buda oyuncuların isim tutmalarını kolaylaştırdı güzel , illegal bitti sayılacak kadar az süper yalnız bunları yapmak neden uzun sürüyor.

Hızlandırmak için neler yapmalısınız daha çok sorun var ve kaç sene daha bekleyeceğiz bunları beklerken ya hiç oyuncu kalmazsa böyle bir korkunuz yok mu öncelik olan sorunları çözmüyorsunuz.

En büyük sorun sahte serverlardaki oyuncuları geri getirmek olsun

Server ne kadar yoğun olursa olsun böyle kasmalar laglar kapasite bu sorunları aşamadığınız ortada sahte serverlarda yok bu sorunlar onlardan yardım alabilirsiniz bu kötü birşey değil

Sunucunuz mu kaldırmıyor ben gerekirse ares için ayrı client destan için ayrı sirius için ayrı bir client indiririm yeterki düzeltilsin

Oyundaki moblar mı sorun gereksiz olanları kaldırın oyunun hikayesini kimse araştırmıyor araştırmaz da paramun ne demek tarihi ney insanların stres atmak için oynadığı bir oyun bu hikaye okuyacaksa alır kitabını okur zaten

Takır takır adam banlıyorsunuz macro ya da illegal prog. bu adam bunları neden yapıyor ben bu adama nasıl bir çözüm bulsam da bu adam gelse legal oynasa bu oyunu

Biz neden yardım sever bir ülke olamıyoruz neden itekleyen insanlarız.

Genie yapmışsınız eslantta aoca gittim adamında 5 magesi var benimde 10 saat inatla slotta kaldım 1 kutu alırım diye adam hapse girmeyi göze alarak saatlerce macro açtı görüyoruz z macro saniyede dönüyor moba şimdi sen genie yi macro ayarında yapsan altını çizerek söyluyorum en azından mobu algılama hızını arttır zaten yaratıklar o kadar mageye tek yiyor 2. skilleri ağır atsın yine sıkıntı yok en azından moba macro hızında dönsün böylelikle macro kullananda kullanmayanda ks ile iki tarafında kutu almasını sağlarsınız ne olacak bu sefer biliyor musunuz bu 2 ks party gidip itemlerini yükseltecek ve sonra benim itemlerim yüksek lan arada cz çıkıp pk da atayım diyecek inanın bana bunlar olacak bir şeyi düşünün ve bir sonrasınıda düşünün
    Last edited by tukur5353; 12-09-2019 at 11:42 AM.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TGQ
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Oyundan atmanın bir çok nedeni olabilir, bu genel bir sorun olsaydı genel itibariyle gerekli telafi seçenekleri masada olurdu. Fakat bireysel bir problemin telafiye gidilmesi pek mümkün gözükmemektedir.

Bilginize,

Ayrıca, 2 li tartışmanın devam etmesi halinde konu yoruma kapatılacaktır.
    Evet aslında bütün suç bizde