Results 1 to 6 of 6
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Yetkililer lütfen ciddiyetle okusun.

Saygı değer ntt game ekibi ve sayın gmler datebasenizde bu postu açtığım hesap yeni gözuksede 2003lü yıllardan bu yana yani en başlardan beri aileden biriyim. Lütfen söylediklerim ciddiye alınsın .
    Şu altar sirius vegayı açarken yaptığınız reklamı
    Bir server açsanız level kasmanın zor olduğu,insanlarin party kurup kasmak zorunda olduğu +8 itemin çok zor ve kıymetli olduğu emin olun çok kişi geri dönecektir.
    Geçen gün buna benzer bir konu açildı. Yetkili birisi her oyun ileri gidiyo biz geri gidemeyiz gibi bi paylasimda bulundu. Kimse size grafikleri bozun demiyor ama bu oyuna +11 reb +21 reb vb itemler çok fazla ve emin olun oyuncu kaybediyorusunuz. Bu oyun benim ve benim gibi bi çok kişinin gençliği çocukluğu. Kaybetmek istemeyiz. Umarim derdimi anlatabilmişimdir

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Son canlı yayında yeni sunucu hakkında kullanıcılardan soru bile gelmediği söylenmişti. Kısaca yeni veya özel bir sunucu planı bulunmamaktadır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Tabikide gelmez sayin yetkili siz 5 gün arka arkaya pilav yeseniz 6. Gun yemekte ne var doye sorar misinız? Insanlarda şu zihniyet oluştu bir server açılıcak herkes illeg programla yada parayi basip çekicek +10 itemlerini aynı tas aynı hamam. Demek istediğim bu zihniyeti yıkmalısınız. Bakınız şahsen altarda oynuyorum. Eskiden pazarla slotlardaki kasılma oyunda aktiflik oranı eşdeğerdi yada pazardan daha üstundü şuan oyunda 1000 aktif oyuncu varsa 700 ü pazarcı 200 ü pay to win sayesinde cz de 100 kişide farm peşinde.
    Şöyle bir hikaye uydurulabilir mesela
    Maradona düşen büyuk bir cisim maradon kasabasını ilkelletir bf krowaz saf dışı kalmıştır aynı grafiklerle yeni bir server meydana gelir bunun reklamı ciddi söylüyorum muthis bir kitleyi oy7na sürükler. Youtubeda bile eski knight online videolarin yorumlarini okusaniz hakli oldugumu anlarsiniz. Oyun paradan ziyade emeğe dayalı olmalı ve oyun olarak kalmalı. Şahsen her oyuna girdiğimde cok uzüluyorum. Bi bakıyorum yanımdan florasan gibi parlayan bişey geciyor abartıdan baska birşey değil.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    30 levele kadar eski Maradon Lycaon'larda dex STR int karışık verip kastigim, sonrasında ya bu kadar yerle oyun mu olur mutlaka başka yerler var deyip küçük maradonda bir yere geçiş kapısı aradığım günü ben de özlüyorum.

62 level wariorun ağa paşa sayıldığı günlerde kuzenimin hediye olarak verdiği, Logos'un ilk +60 wariorlarindan biriyle acaba bu neymiş diye Apostle'ye tek başıma dalıp öldüğüm günü de özlüyorum.

Oyunda sürekli muhabbetim olan o zamanlar benden 13 yaş büyük bir abim tarafından sürekli dolandirilmis olmamı anladığım anları da özlüyorum.

Harpylerde parti kovaladigim, mezarlıkta nova açmaya çalıştığım ve nova atan magelere hayran hayran baktığım günleri de özlüyorum.

Yani oyunda yaşamadığım bir şeylerin olduğu anları özlüyorum.

O günlerin geri gelmesi için oyuna dair tüm bilgimizin beynimizden cımbızla çekilip alınması lazım.

Suanki şartlarda kimse iki aydan fazla level kasmakla uğraşamaz.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Eskiden oyun zor değildi ki eskiden oyunu kimse bilmiyordu şimdi YouTube da tonlarca video var hiç bilmeyen bile açıp izliyor öğreniyor ve herkesin de evinde bilgisayar yoktu o kadar yaygın değildi İnternet şimdi her evde ikişer üçer var İnternet bağlı değilse bile telefonu modem yapabiliyorsun bu bile kolaylaştı upgrade ye oyuncunun çok olduğu Server da upgrade deneyen çok oluyor elbette ne kadar çok deneme varsa o kadar çok 9 10 itemler girebiliyor nttgame mgame oyunun yetkililerinin elinde olan bişey değil bu sirius da ve olimpia da upgrade oranı eşit ama sirius da günde misal veriyorum 5 tane 9 item geçiyorsa olimpia da hiç geçmiyor çünkü oyuncu yok o ki denesin o yüzden artık eski knıght gelme imkanı yok

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    bu devirde zor usko'yu kimse oynamaz. özellikle item de zor olursa, sadece 2 kişide item olur +9. diğerleri +6 ile oynamaya çalışır. zamanında 0000 gibi karakterlerin yaptığı da buydu zaten. adam herkese tek atıyordu saygı duyuluyordu. şimdi millet tek atınca "item bebesi" oluyor. bir şeyleri istemeden önce olanlara bakın.