Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

CR İle Alakalı Sorun

Cheat Repots'dan 2 Adet Video Göndermiştim.
    Biri 3 Hafta Biri 1 Hafta Önceleri.
    Videolar da Bahsekonu Olan Şahıslar Üzerinde Herhangi Bir İşlem Hala Yapılmadı
    ve Ben Hala CR'den Yada Başka Bir Yerden Herhangi Bir Geri Dönüş Mesajı Alamadım (Şu Yapıldı Yada Yapılmadı vb.) Sorun Ne Anlamadım.
    Bu Gibi Durumları Bildirmeyelim Mi Yoksa Yanlışlık Mı Yapmışım...
    Last edited by QangeL; 12-06-2019 at 06:37 AM.

Junior Member
    Cr ile ilgili videolarda genellikle cevaplar klasikleşti "Oyuncular Kontrol edilecektir" ifadesini kullanıp 23.00'da konuyu bir daha görememe üzere arşive atılıyor.Zaten oyuncuyu oyunda görünce bir daha CR ye video atasın gelmiyor.

Oyunda macro açtığında Kontrol zamanı macro olmadığından(çünkü adam ksyi gönderdi ve macroyu kapattı) işlem yapılmadığını düşünüyorum . Diğer türlü videolar kesin net delir bile olsa oyun içi kontrol edecekelrini söylediler ve adamlar oyunda farma devam ediyorlar , kesin delirli videolar bile yetmiyor sanırsam crye
    Last edited by wer_Sd4su2VQ; 12-06-2019 at 12:43 PM.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    CR bölümünde direkt olarak raporlarınızı görüntüleyebiliyorsunuz. 3 hafta önce gönderdiğim dediğiniz arşivlenmiştir. Genellikle açtığınız raporlar 1 - 2 gün içerisinde sonuçlanır ve o günün sonunda arşive taşınır. Arşive taşınmadan önce raporlarınızı kontrol edebilirsiniz. Bu bahsettiğiniz rapor yeniyse onu da takip edebilirsiniz. CR sorumlusu ve GM cevabı gelecektir.

Junior Member
    Raporlara gmlerden cevap geliyor efendim buna birşey dediğimiz yok ama olay şu karakter veya karakterler oyun içi incelenecektir deniliyor .

Videoda biz adamı macro ile yakalıyoruz fakat gm macrosuz yakalama şansı var bu sayede adam kurtulmuş oluyor kesin kanıtlarla videolarım mevcuttu fakat adamlar oyunda halen cilit atıyor

Macroları önlemek için günde sadece 1 GM girip sadece 30dakika slotları dolaşşsa 10'dan fazla macro bulacağına eminim, özellikle yeni sunucularda. Şuanda video ile slotları gezsem 30dakika sonra en az 10 kişinin videosunu buraya yüklerim, isterseniz yapayım. Ama CR ye atınca incelenme sırasında yakalanmıyorlar. 1 ay önce video ile reportladığım macrocu şuan kelianlarda kasmaya devam ediyor. Belki macro'lara göz yumuyor olabilirsiniz ama genie ile kasan adamlara KS atmak için kullanıyorlar. Görev slotlarında görev yaptırmıyorlar. Kimse yokken genieyi kapatıp kasıyorlar. Sadece z skill yapan macro değil, pot ve wolf bile basan macrolar var. Slotları belli başlı kişiler almışlar 7/24 aynı kişiler hep orada kasıyorlar Emc lufer Delos hepsi dahil. Geçen bir slota görev yapmaya gittim, adam ks atmaya geldim sandı ve bütün karakterlerini slota doldurdu görev bile yapamadım server değiştirdim.

Junior Member
    Ben Başka Bir Mmorpg Oyununda GM'lik Yaptım. O Oyunda Kullanıcıya Dair Herşeyi Görebiliyorduk GM Ekibi Olarak. Ama Bu Oyunda Video Ss vb. Extra Deliller Göndermek Gerekli ve O Da Yeterli Olmuyor. Şahsen Biz Oyuncuların, Harici Bir Yazılım Kullanıp Kullanmadıklarını Rahatlıkla (Data.sah) Dosyasının Ayrıntılı İncelenmesi Sonucunda Görebiliyorduk. Yani Demek İstediğim Bu Oyunda Onlarda GM Var Ama Sorunumuzu Çözmektense ...... Kimse Elini Taşın Altına Sokup Helalinden Çalışmıyor Deyim Ben