Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Sadece bronze preli karakterler oyundan düşüyor

3 kişi eslant farmındayız 2 haftadır party de sadece bronze preli karakterler oyundan düşüyor.

Nasıl mı ?
    • Resmi site geliyor karşımıza
    • Disconned from server

Ne zamanlar
    • JR , FT , Chaos ve server yoğun saatleri

DC premiumlu karakterler oyundan düşüyor mu?
    • Hayır reste giriyorum karakter bir sonraki rese kadar oyunda

Acaba!
    • Acaba server kapasitesi almıyorda yeni giren oyuncuyu alıp bronze preli oyuncuyu mu atıyor sisteminiz böyle yapmış olabilir misiniz o zaman kontrol edin başka açıklaması yok
    • Ya da size güveniyoruz üstte yazdıklarımı yapmış olamazsınız hadi çözün sorunu bekliyoruz gözünüzü seveyim çözün tamam

Teşekkürler...

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Yeri geliyor presiz charım dc yemezken preli char dc yiyor
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by tukur5353 View Post
    3 kişi eslant farmındayız 2 haftadır party de sadece bronze preli karakterler oyundan düşüyor.

Nasıl mı ?
    • Resmi site geliyor karşımıza
    • Disconned from server

Ne zamanlar
    • JR , FT , Chaos ve server yoğun saatleri

DC premiumlu karakterler oyundan düşüyor mu?
    • Hayır reste giriyorum karakter bir sonraki rese kadar oyunda

Acaba!
    • Acaba server kapasitesi almıyorda yeni giren oyuncuyu alıp bronze preli oyuncuyu mu atıyor sisteminiz böyle yapmış olabilir misiniz o zaman kontrol edin başka açıklaması yok
    • Ya da size güveniyoruz üstte yazdıklarımı yapmış olamazsınız hadi çözün sorunu bekliyoruz gözünüzü seveyim çözün tamam

Teşekkürler...
    Farklı premium türlerine ya da premiumlu/premiumsuz üyeliklere özel oyundan atma gibi bir sistem yok, olamazda. Bu gibi sorunların kaynağı oyun değil, sahip olduğunuz bilgisayar ya da bağlantı sağladığınız modem.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Farklı premium türlerine ya da premiumlu/premiumsuz üyeliklere özel oyundan atma gibi bir sistem yok, olamazda. Bu gibi sorunların kaynağı oyun değil, sahip olduğunuz bilgisayar ya da bağlantı sağladığınız modem.
    Kıymetli cevabınız için teşekkürler sorun devam etmektedir.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    3 kişi 2 haftadır eslantta farmdasınız peki bu 3 kişi 3 birey mi yoksa 3 karaktere sahip multici 1 kişi mi ?

demek istediğim iyi oluyor devam etmesi de güzel artık onlara da bronz yerine dc çekersin belki o zaman dc olmazsın sonuçta DC pre

Quote Originally Posted by weaswera View Post
    3 kişi 2 haftadır eslantta farmdasınız peki bu 3 kişi 3 birey mi yoksa 3 karaktere sahip multici 1 kişi mi ?

demek istediğim iyi oluyor devam etmesi de güzel artık onlara da bronz yerine dc çekersin belki o zaman dc olmazsın sonuçta DC pre
    2 kardeşiz 6 pc var 1 de dışarıdan bir arkadaş vallahi billahi item koyamadım oynamak istiyorum priest tp mage dizip pk atmak istiyoruz genie mana premium paralarını zorla çıkarıyorum yemin ederim. Millet fazla pc eslantta farm yapıyor diye bilgisayarlara o kadar yatırdım. dedim ki çalışıp kazandığım parayı değil oyundan çıkardıklarımla char dizeyim çünki olympiaya 22 bin tl yatırdım param çöp oldu 1 yıldır satamadığım itemler var. Bu yüzden artık oyundan yapıcam dedim yok aga yok kasılmıyor item dizmek zengin işi istediğim 8 ds 8 chitin set dual 2 foverin tp mageyede aynıları bu 2 charı 4 aydır dizemedım bu kadar charla farm yaparak dc mi olmadım slota ks mi gelmedi şimdi ben charları ne zaman dizecemde pk çıkacam o zamanda krowaz felan gelecek aldığım itemler yetmeyecek bizde burda charımız dc olmuş gelip sesimizi duyurmaya çalışıyoruz. Çok kazansam sesim çıkar mı burda sence Allah aşkına
    Last edited by tukur5353; 12-09-2019 at 12:41 PM.

Junior Member
    Bende çift pc var. Biri dc biri bronze preli.
    Ben dc yemiyorum çünkü masaüstü de laptop da kablo ile bağlı nete.

Arkadaşımı yeni başlattım wifi yüzünden her akşam 2 kere dc oluyor adam. Laptop da wifi ile bağlanıp da düzgün oyun oynamayı beklemeyin

Quote Originally Posted by tukur5353 View Post
    Ryzen 7 işlemci
    GTX 1070 Ti ekran kartı
    16 gb (2x8gb) ram bellek
    sıvı soğutmalı kasa
    böyle bir bilgisayarda oyundan atıyor
    Oyunu silip tekrar kurdum
    Anti virüsü kaldırdım
    Pc lerde IP çakışması var mı diye kontrol ettim oda yok
    Modemi değiştirdim
    Telekomu arayıp eve çekilen kabloyu yenilettim
    Modeme uzanan ve modemden pc ye uzanan tüm kabloları yeniledim
    Pc ye format attım setup yeni yani
    Orjinal windows lisansım var
    Bana başka seçenek bırakmayan bir hata bu, oyunun kendi hatası, muhtemelen başka bir yetkilide gelip sana bunlardan birini yapmanı söyleyecek
    Bu hata sadece bende yok genelde oyunda farm yapanlarda var.
    Herkes foruma girip konu açmayı bilmiyor ben 2 haftadır forumdayım hala aynı hata var.
    Daha önce yayında gm lerin oyuncuyu oyundan atma yetkilerinin olduğunu gördüm
    Farmı bitirmeye çalışıyorlar sanırım

Not: 6 pc var 6 premium var 5 bronze 1 dc pre dc preli hiç oyundan düşmüyor, bronze preliler düşüyor. Dedim ki pc dendir, dc preliyi en sık oyundan düşen pc de açmayı denedim oyundan düşmedi ve dc preli charı tüm pc lerde girdim oyundan düşmüyor pc ile alakalı olmadığını bu şekilde anladım bu hata düzeltilsin sıkıcı olmaya başladı
    başka bir konuda paylaşmıştım sende oku kardeş

Quote Originally Posted by ayan4ali View Post
    Bende çift pc var. Biri dc biri bronze preli.
    Ben dc yemiyorum çünkü masaüstü de laptop da kablo ile bağlı nete.

Arkadaşımı yeni başlattım wifi yüzünden her akşam 2 kere dc oluyor adam. Laptop da wifi ile bağlanıp da düzgün oyun oynamayı beklemeyin
    yukarıyı oku kardeş Tüm pclerde ethernet var gb switch var her şey kaliteli bu arada dandik marca kullanmam 1000 tl ye aldım switch i ve bunların kontrolünü yaptım kopması imkansız oyunda sıkıntı var knk

Senior Member lGiNl's Avatar
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    herkes bir paranoyak herkesin bi piskolojisi bozuk bence bu durum büyük bir sorun sayın gm bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz nefes alsanız cash çektirmek için hatta admaın modemi bozulur siz bozdunuz premiumsuz ya ondan modemini bozuyorsunuz