Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Size verilen cevabı göremiyorsanız raporunuzu takip etmiyorsunuzdur. Raporlara cevap verilmeme gibi bir durum yok. Bir kişi hakkında defalarca rapor oluşturmanız o kişinin ceza alacağı anlamına gelmez. Şikayet ettiğiniz karakterlerde illegal bir eylem varsa işlem yapılır. Bir yaratığı kaçırmak, hile kullanmak, küfür etmek vb. durumların farklı cezaları vardır ve buna göre cezanın uygulaması da süresi de değişir. Detaylı bilgi için ban politikasını inceleyebilirsiniz.

*Cheat Reports konuları açan kişi ve yetkili ekip tarafından görülmekte olan özel paylaşımlardır. Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları resmi forum, farklı forum sayfaları ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan hesaplar için GM inisiyatifine göre işlem yapılabilmektedir, bilginize.

Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Size verilen cevabı göremiyorsanız raporunuzu takip etmiyorsunuzdur. Raporlara cevap verilmeme gibi bir durum yok. Bir kişi hakkında defalarca rapor oluşturmanız o kişinin ceza alacağı anlamına gelmez. Şikayet ettiğiniz karakterlerde illegal bir eylem varsa işlem yapılır. Bir yaratığı kaçırmak, hile kullanmak, küfür etmek vb. durumların farklı cezaları vardır ve buna göre cezanın uygulaması da süresi de değişir. Detaylı bilgi için ban politikasını inceleyebilirsiniz.

*Cheat Reports konuları açan kişi ve yetkili ekip tarafından görülmekte olan özel paylaşımlardır. Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları resmi forum, farklı forum sayfaları ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan hesaplar için GM inisiyatifine göre işlem yapılabilmektedir, bilginize.
    1. atılan cevapları sonuna kadar takip ediyorum. 2 si 100 kerede acsan gece3 oldugu için bu adamları kontrol etmeye giren yok. 1 kere o saatlerde ban yemiş oyuncu görmüyorum. 2.si bu crye attıgım konuyu oradan ss alarak paylaşmıyorum bu videolar zaten kendi youtube kanalımda herkese acık bir şekilde durmaktadır. ha o adamlara işlem yapılmayıp suçlu biz oluyorsak bize yapacaksanız buyurun sorun yok

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Takip ediyorsanız tüm raporlarınızın cevaplandırılmış olduğunu görmeniz gerekiyor. Hesap kapatırken duyuru geçip geçmemek o anki sorumluya kalmış bir şeydir. Duyuru görüp görmemeniz bir şeyi değiştirmiyor. Ayrıca her bildirilen karakter GM ekibi tarafından inceleniyor.

Kanalınızda istediğiniz her şeyi paylaşırsınız size aittir. Ama forumun ve kullandığınız bölümün kuralları var. Bu kurallara uymanız gerekiyor. Forum üzerinden hiçbir oyuncu hakkında suçlayıcı paylaşımların yapılmasına izin verilmiyor. Bu da forum kurallarında belirtilmiştir.

Takip ediyorsanız tüm raporlarınızın cevaplandırılmış olduğunu görmeniz gerekiyor. Hesap kapatırken duyuru geçip geçmemek o anki sorumluya kalmış bir şeydir. Duyuru görüp görmemeniz bir şeyi değiştirmiyor. Ayrıca her bildirilen karakter GM ekibi tarafından inceleniyor.

Kanalınızda istediğiniz her şeyi paylaşırsınız size aittir. Ama forumun ve kullandığınız bölümün kuralları var. Bu kurallara uymanız gerekiyor. Forum üzerinden hiçbir oyuncu hakkında suçlayıcı paylaşımların yapılmasına izin verilmiyor. Bu da forum kurallarında belirtilmiştir.
    100 kere aynı konu acılıyorsa aynı cevap geliyorsa bilgilendirme değil otomatik cevaplandırma derim. bir konu 1-2 olur 3.de dersinki incelendi fakat bir illegalliğe rastlanmadı. ben attığımda sürekli aynı cevap alıyorsam yine atarım. Valla bizim yaptığımız suç ise ceza alırsam oyunu bırakmama bir vesile olursunuz Ve Biz kimseyi suclamıyoruz gökhan bey. sadece genieli bir karakterin cc atığını direk ac attığının nasıl olduğunu anlamaya çalışıyoruz. Seri seri mob altında heal atıldığı için bir mantığa oturtamadık. Forumdaki arkadaşlardan destek istedik. Bizdeki genie sistemimi farklı yoksa arkadaşların genie yazılımımı farklı ona anlam veremedik

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Farklı bir zaman yine bahsettiğiniz anormalliği görürseniz video alıp raporlayabilirsiniz. Tekrar incelenir ve farklı bir sonuç alınırsa ona göre aksiyon alınır.
    Anlayamadığınız ya da anlatamadığım nokta, bu kişi hakkında herkesin görebileceği bölümlerde konu açıyorsanız bu kişi ya da kişileri suçlamış oluyorsunuz. Forumu çok kullanmıyor olabilirsiniz ya da kurallardan habersiz olabilirsiniz. Ben de bu yüzden sizi bilgilendiriyorum.

Farklı bir zaman yine bahsettiğiniz anormalliği görürseniz video alıp raporlayabilirsiniz. Tekrar incelenir ve farklı bir sonuç alınırsa ona göre aksiyon alınır.
    Anlayamadığınız ya da anlatamadığım nokta, bu kişi hakkında herkesin görebileceği bölümlerde konu açıyorsanız bu kişi ya da kişileri suçlamış oluyorsunuz. Forumu çok kullanmıyor olabilirsiniz ya da kurallardan habersiz olabilirsiniz. Ben de bu yüzden sizi bilgilendiriyorum.
    evet kuralları tam olarak bilmiyorum normalde burayı hiç kullanmadım. fakat bu durumdan artık cok fazla rahatsız olduğumuz için yardım istiyoruz. Umarım sizde bizleri anlıyorsnuzdur.

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Ben de bu oyunu oynayan aktif bir oyuncuyum. Yıllardır forumu da raporlama sistemini de kullanıyorum. O yüzden gayet iyi anlıyorum. Ama her bölümün bir amacı var. O yüzden doğru kullanmak gerekiyor. Son olarak dediğim gibi illegal bir eylem tespit edilmesi durumunda işlem yapılabilir.