Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 31

Discorda hesabım haksız yere engellendi ?

Bu oyunun en büyük eksiği bu gmlerin dükkan sahibi gibi kimseye hesap vermememsi sanırım , discordan soru sormak bile suç olmuş gmleri zorda bırakıcak sorular soruypz diye kafalarına göre engelliyolar hak mı bu? kim bunun hesabını vericek

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Neler söyledin tam olarak neden ceza verdiler acaba merak ediyorum ben her haltı söylemem rağmen ceza almıyorum ? Sen nasıl başardın bunu?

hehe @hurin yaz öğlen bişeyler yazdım bak , laftan lafa değişir bazı insanlar ailelere söver 3 gün yer pm biz haksızlık yapıyosnuz deriz forum banı , discord banı yeriz meselede haklı olmamız gmlerin otoritesini sarsıyo ondan

yok mu kardeşim gmlere hesap sorcak bi yetkili sorsun bakalım ne yapmış bu adam da burdan yazıyo hiç mi merak eeden yetkili yok kime sövmüş ne yapmış araştırsın bakalım ne kadar anlamsız ban atıyolar görsün çalışanları

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by HurinThalionn View Post
    hehe @hurin yaz öğlen bişeyler yazdım bak , laftan lafa değişir bazı insanlar ailelere söver 3 gün yer pm biz haksızlık yapıyosnuz deriz forum banı , discord banı yeriz meselede haklı olmamız gmlerin otoritesini sarsıyo ondan
    Discord da bulunmuyorum artık orası tuhaf bir topluluk haline geldi.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KaptanHarbiDeli View Post
    Neler söyledin tam olarak neden ceza verdiler acaba merak ediyorum ben her haltı söylemem rağmen ceza almıyorum ? Sen nasıl başardın bunu?
    Eleman aoc spotunda farm yapıyor macrocular varmış onlara neden bişey yapılmıyor diyor patheoz da buna sende macro ile magic hammer basiyorsun yazdı bu altta kalmadı halen atar gider patede son vuruşu yaptı sonuçta suçsuz değil yani

evet suçsuzum kardeşim azıcık düşünmeye çalış avukatlığı bırak ben hammer basmışım adam ne yapmış sölyiim
    oto ts
    magic hammer
    oto z
    oto skil

söyle bakalım adam bu macroların 4 ünü kullanıyor benim aldığımla onun aldığı bir mi olucak, hem ben bunu 1.5 ay adamla ksleştim hile ile 1.5 ay kutu aldı old takılı charlar ile benden ne bekliyorsun sen beni o adamlarla ayno yere koyamaz onuda geçtim bıraktım ben ne hali varsa görsün ko dedim kendi işime bakayım dedim cr ye attığımız şeylere itimat edilmiyo madem discorddan yetki alalım dedik onuda engelliyor chara göre muamele yapılır böyle saçmalık mı var başka hesap hapis yedi diye bize yetki vermiyor hakkımızı arayıncada banlıyor sen halen nasıl savunuyorsun PATHEOZ u çok merak ediyom. ben bıktım artık patheoz ve khneartan bize gıcık 2 gm den başka hiçbir gm ilgilenmiyor böyle hak mı olur

discroddan yetki istediğim hesap ceza almış değil adamlar beni öyle bi kafalarına yazmış ki diğer hesaplarımı bahane ediyolar,
    Last edited by HurinThalionn; 12-08-2019 at 11:39 AM.

Member
    Nickname
    WhatDedinGulum
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    yok
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by HurinThalionn View Post
    evet suçsuzum kardeşim azıcık düşünmeye çalış avukatlığı bırak ben hammer basmışım adam ne yapmış sölyiim
    oto ts
    magic hammer
    oto z
    oto skil

söyle bakalım adam bu macroların 4 ünü kullanıyor benim aldığımla onun aldığı bir mi olucak, hem ben bunu 1.5 ay adamla ksleştim hile ile 1.5 ay kutu aldı old takılı charlar ile benden ne bekliyorsun sen beni o adamlarla ayno yere koyamaz onuda geçtim bıraktım ben ne hali varsa görsün ko dedim kendi işime bakayım dedim cr ye attığımız şeylere itimat edilmiyo madem discorddan yetki alalım dedik onuda engelliyor chara göre muamele yapılır böyle saçmalık mı var başka hesap hapis yedi diye bize yetki vermiyor hakkımızı arayıncada banlıyor sen halen nasıl savunuyorsun PATHEOZ u çok merak ediyom. ben bıktım artık patheoz ve khneartan bize gıcık 2 gm den başka hiçbir gm ilgilenmiyor böyle hak mı olur
    yüzsüzlüğün bu kadarı sen accık mı kullandın macroyu

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    yüzsüzlükte son nokta.

Moderator NightOwl's Avatar
    Karşı tarafın işlediği suç sizinkinden daha büyük diye, sizin yaptığınız suç olmaktan çıkmıyor.