Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 31
    Ziya mi bu mehmetcan mi onu düşünüyorum

Buldum ziya

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Kendini ifade etme sorunun var, kendini ifade edemiyorsun. Şu yazdıklarınla resmi forumdan bile banlanabilirsin ve DC'den banlanmanda hiçbir hata ya da yanlışlık yok. Ne forumda, ne oyunda, ne dc'de ne de NTTGame'e ait diğer platformlarda kimse kafasına göre ban atamaz. Atılan her banın platformu ne olursa olsun kaydı tutulur ve kullanıcı itiraz ettiğinde yeniden kontrol edilir.

Bu üslup ve kalıpla yazmaya devam edersen bir sonraki ihlalinde hiçbir uyarı olmadan forum hesabına ceza vereceğim.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by HurinThalionn View Post
    evet suçsuzum kardeşim azıcık düşünmeye çalış avukatlığı bırak ben hammer basmışım adam ne yapmış sölyiim
    oto ts
    magic hammer
    oto z
    oto skil

söyle bakalım adam bu macroların 4 ünü kullanıyor benim aldığımla onun aldığı bir mi olucak, hem ben bunu 1.5 ay adamla ksleştim hile ile 1.5 ay kutu aldı old takılı charlar ile benden ne bekliyorsun sen beni o adamlarla ayno yere koyamaz onuda geçtim bıraktım ben ne hali varsa görsün ko dedim kendi işime bakayım dedim cr ye attığımız şeylere itimat edilmiyo madem discorddan yetki alalım dedik onuda engelliyor chara göre muamele yapılır böyle saçmalık mı var başka hesap hapis yedi diye bize yetki vermiyor hakkımızı arayıncada banlıyor sen halen nasıl savunuyorsun PATHEOZ u çok merak ediyom. ben bıktım artık patheoz ve khneartan bize gıcık 2 gm den başka hiçbir gm ilgilenmiyor böyle hak mı olur
    Belki ben senden çok tartıştım patheoz la ama senin gibi spot elden gidiyor diye macro açmadım sabır sabır en sonunda temizlediler dünkü dc muhabbetinide gözlerimle gördüm zaten haklı bir şekilde banladılar seni halen bir tantana peşindesin suçlusun bide üstte çıkmaya çabalıyorsun daha vahim bir şekilde batıyorsun kısaca senin gibiler beter olsun git sigortalı bir işe gir hadee.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Eleman aoc spotunda farm yapıyor macrocular varmış onlara neden bişey yapılmıyor diyor patheoz da buna sende macro ile magic hammer basiyorsun yazdı bu altta kalmadı halen atar gider patede son vuruşu yaptı sonuçta suçsuz değil yani
    ooo neler kaçırmışım
    evet suçsuzum kardeşim azıcık düşünmeye çalış avukatlığı bırak ben hammer basmışım adam ne yapmış sölyiim
    oto ts
    magic hammer
    oto z
    oto skil

söyle bakalım adam bu macroların 4 ünü kullanıyor benim aldığımla onun aldığı bir mi olucak, hem ben bunu 1.5 ay adamla ksleştim hile ile 1.5 ay kutu aldı old takılı charlar ile benden ne bekliyorsun sen beni o adamlarla ayno yere koyamaz onuda geçtim bıraktım ben ne hali varsa görsün ko dedim kendi işime bakayım dedim cr ye attığımız şeylere itimat edilmiyo madem discorddan yetki alalım dedik onuda engelliyor chara göre muamele yapılır böyle saçmalık mı var başka hesap hapis yedi diye bize yetki vermiyor hakkımızı arayıncada banlıyor sen halen nasıl savunuyorsun PATHEOZ u çok merak ediyom. ben bıktım artık patheoz ve khneartan bize gıcık 2 gm den başka hiçbir gm ilgilenmiyor böyle hak mı olur
    Azcık kullandın değil mi farketmez az da olsa suçlusun hiç makro kullanmayanlar var.Bende suçluyum Pedal makro koxp nedir bilmezdim hepsini öğren pedal tanıtım videolarından neler yapıyor öğrendim koxp zaten tanıtım videolarında var öğrendim hile forumlarına göz attım öğrendim makroyu bilmezdim makroyuda kurdum her kombinasyonunu denedim öğrendim.Ama düşmanımı tanıdım ona göre doğru raporlama yaptım açıklarını aradım buldum ona göre saldırdım.
    Aocların çok göze battığının farkında değil miydin ? Aocları er yada geç temizleyeceklerdi milleti korkutma yoluna gittiler 4 defa hapislere attılar bunları bilmiyor muydun ? 4 kere hapse giren chardan itemleri aktarıp yeni charlarla kasmaya devam ettiler bunları göremedin mi ? Bir alemin akıllı sen miydin ? Gm denilen kişiler yetersiz mi yetersiz yavaşlar geç gelen adalet adalet değildir bunu hepimiz biliyoruz. Ben hiç kavga etmedim mi ben hiç nttgame işe yaramıyor demedim mi ? dedim sistem nasıl işliyor ney nasıl kontrol ediliyor hepsini gördüm sordum oturdum düşündüm herşeyi takip ettim.
    Peki ben salak mıydım 4 pc açıp aoclardan para kasamazmıydım ? kasardım 4 here hapse düşünce başka char açamaz mıydım makro programı yerine klavyelere motorlu sistemler kuruldu ben bunlardan alamazmıydım ben bunları yapamazmıydım yapardım param var. Burda mevzu yapabilecekken yapmamak nttgame yetişemiyor makrocu gören makro açıyor hile gören hile açıyor mevzu burda bu değil mevzu burda sen hakkını legal olarak araman aocdan para kastılar kassınlar takip ediliyorlar inceleniyorlar hesapları kapatılıyor makrodan çkıp yeni sistemlere geçiyorlar bunlar 3 5 günde anlaşılacak birşey değil.
    Sen sisteme güvenmeyip karşıdaki insanlara inanmayıp kendi adaletini dağıtmaya kalkarsan sonunda onlar gibi olur. Ben şahsen sistemin yavaşlığından ve oyuncu kitlesinin aç gözlülüğünden ötürü herşeyi yapmasından sıkıldım ve bıraktım. Madem sende sıkıldın sende bırak ama onlar yapıyor ben bunlara yedirmeyeyim diyerek kendi adaletini sağlamaya kalkarsan sonun böyle olur.

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Adamın biri bana gerizekalı yazdı hakaret etti. Daha ağza alınmayacak laflar söyledi. (Konu dışı kısmında muhabbet ediyoruz , oyunla alakalı bir soru sordu. Genel tartışmadan sorması gerekirdi. Kuralları okumayan birisiydi yani.) Adama cevap vermedik diye küfür etmeye başladı. Bende biri şu ağzı gevşeği banlasın yazdım. IP ban yedim adam ban yemedi. Sonuç ortada 40 gündür banlıyım. Küfürde etmedim üslup bozukluğundan ban yedim. Ana bacı söven birine gevşek ağızlı dedim diye. Gerçekten çok adil bir ortam. Buradan discorddaki bazı adam banlamayan modlarada selam olsun. Onlara sövseler bile. (Bkz. TurkBlade )

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    oto ts
    magic hammer
    oto z
    oto skil

Kpss çalışıyorum biladerim eğitim bilimleri gelişim pskilojisi ahlak konusunda ahlaki gerçeklik bu evre 6 ile 10 yaş arasında sık görülür bu evre deki çoçuklar niyete bakmaz direk sonuça bakar yani benim makro kullanmam onunkinden az o daha ahlaksız gibi sayende konuyu pekiştirdim biladerim sağolasın soru sorulsa soruda bu kişi piaget nin ahlak gelişimi evrelerinden hangisinde olur diye sorardı

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Beni de koxp kullanan kişinin videosunu paylaştım die banladılar hala da banlıyım.

Nasretttin Hoca'nın fıkrası gibi. Hırsızın hiç mi suçu yoktu kardeşim.
    Bazen bir şizof sadece bir şizoftur.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by eminbey3625 View Post
    Kpss çalışıyorum biladerim eğitim bilimleri gelişim pskilojisi ahlak konusunda ahlaki gerçeklik bu evre 6 ile 10 yaş arasında sık görülür bu evre deki çoçuklar niyete bakmaz direk sonuça bakar yani benim makro kullanmam onunkinden az o daha ahlaksız gibi sayende konuyu pekiştirdim biladerim sağolasın soru sorulsa soruda bu kişi piaget nin ahlak gelişimi evrelerinden hangisinde olur diye sorardı
    Umarım eğitim bilimlerinden 80'de 62, alan sınavından 75'te 63 yapıp atanılmayan bölümden değilsindir. Üzülürüm kardeşim. Ah kader ortağım derim.

Kolhberg'e göre de Araçsal Amaç evresinde gibi duruyor ne dersin?
    Bazen bir şizof sadece bir şizoftur.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    suresiz banlanmalara karşiyim varsa bi hatasi 24 saat banlayabiliyorsa banlasin oyundaki usulsüzlükleri elbette soylecegiz biz soylemesek siz nerden bileceksiniz ne olup ne bittigini Gm lerinde biraz idareci olmalari gerekmekte