Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 31
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SchizopH View Post
    Umarım eğitim bilimlerinden 80'de 62, alan sınavından 75'te 63 yapıp atanılmayan bölümden değilsindir. Üzülürüm kardeşim. Ah kader ortağım derim.

Kolhberg'e göre de Araçsal Amaç evresinde gibi duruyor ne dersin?

Ben ilahiyat mezunuyum kardeşim inşallah ilk senem de atanırım din kültürü öğretmeni olarak

Eğer öbür makrocuyu kendi farm yapabilsin diye banlatıyorsa ortada çıkar varsa dediğin gibi araçsal ilişkiler olur

siz halen birşeyi anlamakta ısrar ediyonuz ben kimsenin hakkını girmiyorum
    benmillet gibi old takı +7 ss ile +8 elixir +2 takı setli vbirisinden slot almıyorum
    hızlandırma yada serikesmeye yönelik birşey yapmıyorum

siz ısrarla bildiğiniz şeyi söylüyorunuz , anlamadığınzı şey hammer bastırmak bambaşka bir olay, mage dediğiniz char farm yapıyorken silahı yanınca hammer basmaz 3 char 20 dakkda rpr oluyo ben 20 dakkda 1 hammer mı basıcam mantıklı mı bu mage charı 2 bin vurur iken rpr olunca 1,5 damagelere gelir öenmli dğeik 4 te 1 atağın kaybolması zaten rpr li kesiyoruz biz mesele üstümüzü rpr olunca yapması soruyom size genie dediğiniz şey üstü yanınca mı rpr olur silahı yanınca mı getirin böyle bi ayar 1 günde 1 char 72 kez silah yanıcak yani 1 charın genie hammer masrafı 250 cash bumu lagal dediğini mantık

millet 1 charı 45 dakka 1 saatte rpr ediyor , biz 3 charı 1 slotta 20 dakkda rpr ediyoz, ben derdimi size anlatamıyorum millet haksız kazanç sağlıyor ,

SCORPLİON oto ts,oto z , oto skil vuran adam mı kul hakkı yiyor yoksa ben üstüm yanınca hammer basınca mı kul hakkı yiyorum genie yapsın üstüm rpr olunca genie ayarlıyim yapım

Hepsini geçtim ben itiraz etmiyorum sırf benle onlar aynı değil diye yazıyorum bunu anlamıyonuz , emek vermişiz item dizmişiz hakkımızla farm yapıyoz adam hile ile geliyo kutu alıyo siz adamları görmüyonuz aslında görmemek değilde 10 saniye izleseniz nasıl seri 56 vururlar bellide

başka bir mod arkdaşın GameDespot kelimesi şöyle & 0000000000,1 bile hile olmama ihtimali varsa ceza verilmez meslesi sorun yani adamlarda hile olsa vesiz bunu loglardan göremesseniz bu suçsuz mu demek benim derdim bu , 24 saat boyunca +7 ve old takılı 4 kişi itemli 5 mageden 100 kutunun 90 ını alsa bile sizin gözünüzde legal o 4 charıda 2 ay boyunca 24 satte elle kesme ihtimalleri varbunu mu diyonuz, yüzleri dönmeden hemde

Adamların kafası dönmeden z+skil hızında sürekli vuruyolar bunu da nasıl yaptığını biliyoruz macro ile ama burda yazmak hoş olmaz , ama şu varki bizi anlamıyonuz hiçbiriniz şuan bile 4 cr raportum başka işlem üzerinden görülüyor denilip konu kaldırılıyor halbuki çok belirgin kanıtlar ve

Scorplion sizin sürekli bu banlarım kapatırım muhabettleriniz nedir anlamıyorum zaten cr ye atıyoz bakmıyonuz discorddan yazıyo bakmıyonuz burda yazınca mı olay oluyo hakkımızı arıyouz ne bekliyosun bana söyler misin 2 ay boyunca kutu alamyınca ve cr den de sonuç gelmeyince ne yapılması lazım SÖYLER MİSİN? şuan yapılıcak en iyi hareket oyunu bırakmak değil mi sence , biraz eleştirilere açık olun zaten şikayetlerle ilgilenilen bir mercinin yok burdaki 2-3 kelime mi sizi bu kadar tedirgin ediyor
    Last edited by HurinThalionn; 12-06-2019 at 06:53 PM.

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Ben olsam karakterini de banlardım. Makronun zararsızları diye bir şey varsa açıklansın herkes kullansın o zaman. Legal adamın genie hammerla yaptığını makro ve magic hammerla elde ediyorsun bir de bıdı bıdı ediyorsun. Haksız kazanç elde ediyorsun bir de demogoji yapıyorsun. İllegalsin ve bence senin gibilere taviz verilmemeli.

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Adam discordla ilgili bir şey demiş ne boş yapılmış altta bende okudum bir şey yazdılar sanıp

Senior Member
    Baya konuşuyorum discordda, oyundaki süresinin %80ini pkda geçiren bir oyuncuyum, moderatörle ya da gmle tartışmışlığım da var harbideli büyük ihtimalle 1-2sine şahit olmuştur. Ama bir türlü banlanmayı beceremedim discordda sen nasıl becerdin ? Tartışmanın anlamını öğrenmek gerekli hocam yani o kadar altı boş ithamlarla, seviyesiz cümlelerle tartışıyorsunuz ki banlanmanın çok çok zor olduğu bir platformdan bile banlanabiliyorsunuz. Belki haklısındır savunduğun düşüncede ama herkesin konu sahibi arkadaşa söylediği şeyden dolayı zararlı çıkıyorsunuz. Ki bu da "Yanlışa yanlışla cevap vermek doğru olan davranış değildir"

Bu arada dikın tarafından banlanmak özel çaba gerektirir hocam tebrik ederim.
    Last edited by ScORp_LiON; 12-09-2019 at 12:15 AM.

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Maschenny View Post
    Baya konuşuyorum discordda, oyundaki süresinin %80ini pkda geçiren bir oyuncuyum, moderatörle ya da gmle tartışmışlığım da var harbideli büyük ihtimalle 1-2sine şahit olmuştur. Ama bir türlü banlanmayı beceremedim discordda sen nasıl becerdin ? Tartışmanın anlamını öğrenmek gerekli hocam yani o kadar altı boş ithamlarla, seviyesiz cümlelerle tartışıyorsunuz ki banlanmanın çok çok zor olduğu bir platformdan bile banlanabiliyorsunuz. Belki haklısındır savunduğun düşüncede ama herkesin konu sahibi arkadaşa söylediği şeyden dolayı zararlı çıkıyorsunuz. Ki bu da "Yanlışa yanlışla cevap vermek doğru olan davranış değildir"

Bu arada dikın tarafından banlanmak özel çaba gerektirir hocam tebrik ederim.
    Geçmişte tl ticaret yapmış diye kanıtsız gm suçlamış bir de üstüne gmler scr stok yapmış demiş. Banlanması gayet normal bir de gelmiş burada bıdı bıdı yapıyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Yestercat View Post
    Geçmişte tl ticaret yapmış diye kanıtsız gm suçlamış bir de üstüne gmler scr stok yapmış demiş. Banlanması gayet normal bir de gelmiş burada bıdı bıdı yapıyor.
    geçmişte tl ile ticaret yapan gmler khenarth ve ayrılan rhales. frmtr adresleri mevcut bakabilirsin. gmler sc stok yaptı yazmadım herhangi bir yerde. ayrıca bu konuşmalar discord üzerinde geçmedi bile. forumu yine aşağıdan okuyup alıntılamaya devam edin

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Eleştiri, doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla yapılır. Eleştiri olumlu da olumsuz da olabilir. Fakat gündelik dilde daha çok olumsuz anlamını çağrıştıracak biçimde kullanılıyor. Çünkü böyle yapılması gerektiği sanılıyor. İnsanlar eleştiri yaptığını zannederken çoğu zaman hakaret ediyor ya da arkası boş ithamlarda bulunuyor. Eleştiriyorum diyerek bunun arkasına saklanıyor. Kimse kimsenin hakaretlerini, haksız ithamlarını eleştiri olarak kabul etmek ya da kucaklamak zorunda değil. Bu yüzden bu konuda da olduğu gibi uzaklaştırma cezası uygulamak zorunda kalıyoruz.

Konu sahibine de şunu söylemek istiyorum. Gerçekten iletişim kuramıyorsunuz. Hala CR atıyoruz bakmıyorsunuz diye atıp tutuyorsunuz. Çünkü böyle bir şey yok. Size başka bir konu üzerinden incelemeye ya da işleme alındı diye cevap verildiyse ordan devam edilecektir. Aynı kişiler hakkında 10 tane konunun tutulması o konuyu özel kılmayacaktır. Sadece birbiriyle aynı olan konuların bölümü şişirmesine sebep olacaktır. Ceza vermemek için direniyoruz ama siz de uzaklaştırılmak için çabalıyorsunuz. Discord hesabınızla ilgili herhangi bir yanlışlık yok. Bu üslupla devam ederseniz forum üzerinden de uzaklaştırılabilirsiniz.

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Eleştiri, doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla yapılır. Eleştiri olumlu da olumsuz da olabilir. Fakat gündelik dilde daha çok olumsuz anlamını çağrıştıracak biçimde kullanılıyor. Çünkü böyle yapılması gerektiği sanılıyor. İnsanlar eleştiri yaptığını zannederken çoğu zaman hakaret ediyor ya da arkası boş ithamlarda bulunuyor. Eleştiriyorum diyerek bunun arkasına saklanıyor. Kimse kimsenin hakaretlerini, haksız ithamlarını eleştiri olarak kabul etmek ya da kucaklamak zorunda değil. Bu yüzden bu konuda da olduğu gibi uzaklaştırma cezası uygulamak zorunda kalıyoruz.

Konu sahibine de şunu söylemek istiyorum. Gerçekten iletişim kuramıyorsunuz. Hala CR atıyoruz bakmıyorsunuz diye atıp tutuyorsunuz. Çünkü böyle bir şey yok. Size başka bir konu üzerinden incelemeye ya da işleme alındı diye cevap verildiyse ordan devam edilecektir. Aynı kişiler hakkında 10 tane konunun tutulması o konuyu özel kılmayacaktır. Sadece birbiriyle aynı olan konuların bölümü şişirmesine sebep olacaktır. Ceza vermemek için direniyoruz ama siz de uzaklaştırılmak için çabalıyorsunuz. Discord hesabınızla ilgili herhangi bir yanlışlık yok. Bu üslupla devam ederseniz forum üzerinden de uzaklaştırılabilirsiniz.
    Peki discord üzerinden bana küfür eden birine ağzın çok gevşekmiş yazdığım için (üslup bozukluğundan ip ban yedim ) Buna mantıklı bir açıklama getirebilir misiniz ? Oyunda makro kullanan adam bile ip ban yemiyor. Jrde afk kalan adam bile 3 gün ban yiyor oyunda. Dini değerlere , aileye küfür eden 3 gün ban yiyor ya da mute yiyor. Ben 50 güne yakındır ip banlıyım. Beni çekemeyen birileri mi var bilelim ona göre konuşalım ? Millet ana bacı sövsün yorumları silinsin , ben küfür , hakaret bile kullanmadım ban yedim komedi. Konu dışında usko ile ilgili soru soran bir adama cevap vermedim diye direk küfürle sohbete giren bir aptal yüzünden ban yedim. Ağzımı açmak istemiyorum , anlayan anlamıştır.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Sunucudan uzaklaştırılan kişinin direkt olarak yazdıkları da siliniyor. Silinmeden önce konuşma geçmişi alınıyor. Yani uzaklaştırılan kişiler için geçerli bir sebep varsa uzaklaştırılıyor. Hala üslubun bozuk ve daha fazla uyarmak istemiyorum.