Page 18 of 28 FirstFirst ... 81617181920 ... LastLast
Results 171 to 180 of 275
    Junior Member
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Resmi KO Youtube kanalındaki videoların yorumlarına yazsak biz daha çabuk geri dönüş alabilir miyiz acaba

Mage lure güncellemesinden sonra GMlerden video gelmişti, kurian güncellemelerinden sonra da lütfen özellikle zehir kurian için PK, draki -diğer etkinlikleri denemezler biliyorum- videolarını bekliyoruz, lütfen her şey mükemmel de biz boşuna dert yanıyorsak hep beraber görelim.
    Quote Originally Posted by halido View Post
    Yayını bekliyorum daha başlamadı bakalım ne diyecekler yada daha yeni nerfler gelsin yetmez bu hala ölmedi job ellerini ayaklarını kestiler daha başı ve gövdesi var daha...
    ne dicekler sanıyorsunuz yapımcı firma yapımcı firma....................

Junior Member
    Quote Originally Posted by halido View Post
    Eger bir şey yapılmayacaksa Kurianla ilgili bizde açalım bir assas,okcu yada warrıor makro bağlayalım oyunda zaten legal elle oynayanlara nerf geliyor habersiz Kuriana, ağlayanların çoğu makrocular çünkü oynamayı bilmiyorlar. Gerçekten bu sefer iyice cılkı çıktı . Baya dır oynuyorum 83 /2 yaptık ama boşa uğraşmışım demek ki oyun diyor ki farm yap macro ac sana oyna diyor.Bence kitleme skili bile %50 olduguna inanmıyorum oradaki yazılana bakmayın bence %100 yazıyordu kitlemiyordu sonradan yazdılar güncellemeye bugün oynadım Kurian resmen yok olmuş yapanların elleri dert görmesin .Bu arada bize bir hak verinde job değiştirelim bari onu halledin...
    reb 2 kurian/portu için sana reb 10 car vermeleri lazım valla ıyı kasmıssın reb 2 ye saglam tanıdık seni kırmicek ekibin olması lazım
    yoksa pt almazlar kurian /portu

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Olması gerektiği gibi güncellemeler geliyor çok güzel. +8 chitin set +7 hanguk murky alıp onun kat kat üstü eşyalara sahip oyunculara anlık 400 500 gibi biriken zehir vurmak başlı başına bir saçmalık zaten benim görüşüm budur. Kurian/Porutu oynayan arkadaşlar bir zahmet diğer joblarda kendilerini geliştirmeyi, o job üzerinde ustalaşmayı denesinler.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NativeBlood42 View Post
    Olması gerektiği gibi güncellemeler geliyor çok güzel. +8 chitin set +7 hanguk murky alıp onun kat kat üstü eşyalara sahip oyunculara anlık 400 500 gibi biriken zehir vurmak başlı başına bir saçmalık zaten benim görüşüm budur. Kurian/Porutu oynayan arkadaşlar bir zahmet diğer joblarda kendilerini geliştirmeyi, o job üzerinde ustalaşmayı denesinler.
    7 senedir olan birşey zaten bu 400 500 gibi vursada zehir cc si priestinde yada asasında açık olan birşey jobu bilmeden konuşman gereksiz

Junior Member
    jobu kaldırsınlar ozaman negerek var waryor seri seri 1 k cakıyo asas kritikli 4-5 k vuruyor onlarda sorun yokş zehir kürü var ayrıca, jobu bilmeden anlamadan
    yorum yapmayın 3-5 li ok da cok vuruyor seri seri bırak makroya vursun oh ne ala. kurian / portuya karsı olan sade farm yapan GB ciler ha bide İMKİRA dan 2 yiyen GM

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Oyuna kurianla başlamadık son karakterimizde kurian olmaz. Bu kadar sığ düşünmeyip keşke bu yapılanlara yanlış diyebilseydin.

Senior Member
    Saçmalık nedir biliyormusun?

Saçmalık karşıdaki düşmanı tanımadan sağdan soldan ezbere cümleleri kafasına yerleştirip sıkıştığında o cümlelere diğer hüsrankarlar gibi sahip çıkmaktır.

Aynı işlevi gören skilinin avantajını görmezden gelip kuriana yapılmış suikasti kendi çıkarları adına alkışlamaktır.Yarın kurianın devil skiliyle aynı işlevi gören critical points skiline nerf geldiği zaman forumda veryansın ederseniz o zaman görüşürüz.

Bahsi geçen +7 itemli kuriana kesilecek kadar kendi karakterine olan hakimiyet eksikliğini örtbas edip karşı tarafa yüklemek, kendi kolsuzluğunun faturasını karşıdakine çıkarıp kendini geliştirmekten bahsetmektir.!

Haklısın diğer tüm jobların herşeyi yerli yerinde abartılacak bir durumu yok özellikle sizin sınıf roguenin

+9 +3 full warrioru üstelik buflu 14 k canı var, bufsuz ve zero itemle kesmek saçmalık değil çünkü o sizin sınıf)

Last edited by SenelerSonra; 12-10-2019 at 08:26 PM.

Ezbere konuşmadan önce keşke bu çarla oynasaydın. Birde sıfırdan kassaydın herkesten özür dilerdin

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Zaten bu konu içerisine durumla ilgili bilgi almak için yapımcı firmaya sorulduğunu yazmıştık. Yapımcı firma bu durumla ilgili geri dönüş sağladığı zaman, konu üzerinden sizlere gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Bu durumla ilgili şahsi düşüncelerimi merak ediyorsanız eğer konu içerisine yazdığım mesajları okuyabilirsiniz. Yani GM ekibi durumla ilgili geri dönüş yapmış ve yapımcıyla zaten durumu konuşuyor.

İbex potlardaki bu hatayı da yapımcıya bildirdiniz mi?
    Bazen bir şizof sadece bir şizoftur.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SchizopH View Post

İbex potlardaki bu hatayı da yapımcıya bildirdiniz mi?
    Evet bizde onu diyorduk bu kurianların aylardır çiftleyemediği ama asasların hala çiftleyerek orantısız güç teşkil eden ve işleyişi kurianın devil skili ile aynı olan critical points skiline ne zaman müdahale edecekler, tamda bunu konuşuyorduk.Demek limitsizi 3 k basacak tek seferde müthiş.

Last edited by SenelerSonra; 12-10-2019 at 08:54 PM.