Page 15 of 28 FirstFirst ... 5131415161725 ... LastLast
Results 141 to 150 of 275
    Junior Member
    Mümkünse problem hakkında insanlara bilgi verirmisiniz _? ben şahsen bırakıp cıkacağım olumsuz cvp alırsak ,
    eminim benim gitmem ile oyun batmaz da cıkmazda ama bizde ona göre itemlerimizi boşaltırız beklemenin anlamı yok

Junior Member
    Merhaba;

Bu durum son güncelleme ile değiştirilmiş olup konu hakkındaki şikayet ve isteklerinizi güncelleme bildirimlerinin altına yazabilirsiniz.

https://forum.nttgame.com/forum/show...alık-2019

saygılarımızla

Attığım ticketa verilen yukarıdaki cevabın neresinde kurianın pre potu kallanamayacağı yazıyor çok merak ettim. Kurianları bitirdiniz hepten bu forumda sürekli insanlar sorunlarını dile getiriyor. Bir tane yöneticide çıkıp açıklama yapmıyor. Kurian oynayan insanlar pk atmak için sw sc, dex sc, hp sc, def sc almıyorlar mı arkadaş alıyorlar. Çar kasmak için pus eşyası alıyor bigün çıkıp diyorsunuz ki güncelleme geldi çarlarınız çöp oldu hatta onuda demiyorsunuz güncelleme notlarında kurianla ilgili tekbir ibare geçmiyor.*Diet Raum eşyasında bulunan ve lanet aktif olduğunda Premium Potionların kullanılmasına olanak sağlayan hata giderildi yazıyor. Artık geçerli bir açıklama yapın insanlara townda oturmak ya da pazar kurmak için açmadık kurianları insanlara boşuna masraf yaptırdığınız yetmiyormuş gibi cevapda vermiyorsunuz.Kurian karakterinin pre pot probleminin giderilerek eski haline dönmesini istiyor ve artık cevap bekliyoruz
    Last edited by allen_walker; 12-09-2019 at 02:54 PM.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Zaten bu konu içerisine durumla ilgili bilgi almak için yapımcı firmaya sorulduğunu yazmıştık. Yapımcı firma bu durumla ilgili geri dönüş sağladığı zaman, konu üzerinden sizlere gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Bu durumla ilgili şahsi düşüncelerimi merak ediyorsanız eğer konu içerisine yazdığım mesajları okuyabilirsiniz. Yani GM ekibi durumla ilgili geri dönüş yapmış ve yapımcıyla zaten durumu konuşuyor.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Sürekli nerf zehir tarafına geliyor. Cc alma işi, zehir damageleri düşürme, pot olayı. Benim en çok kızdığım olay. 2 güncellemedir hep biz farkediyoruz. Normalde notlarda yazmıyor. Bu iki şeyi gösterir. Bilinçli kötü niyetle oldu bittiye getirmek. Yada bilinçsizce türk usulü birşeyi yaparken başka bir yeri bozmak. Arkadaş para kazanmayı biliyorsunuz. Şu çarları farklı farklı durumlarda niye test etmiyorsunuz. Mage pt li efsane. Tek bir anda güçsüz oluyor. Asas solo efsane kalabalığa gitmiyor. Okçu pt ile efsane. Warior tek çöp. Pt ile efsane. Her çarın birbirine avantajı ve dez avantajı oluyor. Sıkıntı kurianı, asas okçu gibi değerlendirmeyip, kırmayıda defide zehir ve healide aynı anda sürekli yapıyormuş gibi değerlendiriyorlar. İddiaya girerim ne gm ne admin hatta çarı çıkaran oyun sahipleri ve üst düzey programcılar bile tam bilmiyorlar. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. Sürekli çar bilmeyenler ağladıkça tırpanlanıyor. Adam akıllı elden geçirin yada verin millete emeklerini komple kaldırın. Birde koreko yaptı böyle oldu demenize ayar oluyorum. Kardeşim az yaptırım gücünüz olsun. Yeminle korekodan başlayıp buraya kadar çok kötü yönetim anlayışı var. Bu oyunu boş bıraksan gene bu kadar hizmet alınır. Oyuncu duruyorsa arkadaş ve muhabbete duruyor. Alternatifi olsa adam bulamazsınız

Member IwillNeverDie's Avatar
    Nickname
    IwillNeverDie
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HumanHunters
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Dış Ticaret Danışmanlığı yapan firmam var ve sürekli yurtdışındaki firmalarla ithalat ya da ihracat edilen ürünle ilgili yazışma halindeyim. Herhangi bir problem sonrası bir mail attığımda konu ile ilgilenen kişi mesai saatleri içinde kesin bir cevap alıyorum. Siz nasıl bir iletişim kanalı kullanıyorsunuz. Gerçekten merak içindeyim.

Junior Member
    Bir günde yayının birinde kurianla pkya çıkında izleyelim karakterin nasıl çöp haline geldiğini...

Junior Member
    Quote Originally Posted by Miss_Super View Post
    Charın 20% defans sorununu ve kalkan takamama sorununun acilen düzeltilmesini istiyoruz sayın yetkililer. Madem kitleme ve pot olayına nerf getirdiniz bir zahmet bunları da düzeltin. Warrior itemi giyip mageden daha az defansım var arşivden aldığım 90 defans bile 72 defans olarak yansıyor. Bilinçli yapılan sabotaj değilse bu yaptıkları amaç Porutu/Kurianların CZ'ye çıkmasını engellemek ben de bir şey bilmiyorum.
    Quote Originally Posted by SenelerSonra View Post
    Kurian abi farm yapamıyorum, lütfen oyundan çıkarmısın

Kurian abi kutudan çıkan bus 3x katlamıyor ama senin potun 3x basıyor, lütfen oyundan çıkarmısın

Kurian abi rahatça süper, parazit atamıyorum lütfen oyundan çıkarmısın

Kurian abi zehir cc açık değil seni kesemem, lütfen oyundan çıkarmısın

Kurian abi def basıyorsun seni kesemiyorum ama olmaz ki böyle, lütfen oyundan çıkarmısın

Kurian abi devil basma damage atamıyorum, lütfen oyundan çıkarmısın

Kurian abi kitledin tutmadı yırttım ama bu kırma olmadı, lütfen oyundan çıkarmısın

Kurian abi cp bastım, superide geldi tam tekleyecem beni tuttun olacak işmi, lütfen oyundan çıkarmısın

Priest kanka sil şu ....... çıksın gitsin oyundan başıma bela oldu

Kendi partisinde ise;

Kurianımız var şimdi hepsini keseriz, sen kitle kır abi 1'lediğimi asaslar tekler

Forumda ise iş değişiyor, hepsi birer azılı kurian düşmanı oluyor, sonuç bu
    Quote Originally Posted by halido View Post
    İlk öncelikle geçen twitch yayında Kurianla ilgili sorunu o kadar yazıp da görmeyen gm arkadaşların ardında GM Khenarth çarkıfelek standına çıkıp bir açıklama yaptığı için teşekkür ediyorum. Diğer gm lerin adaletinde fazla şüphem olmadığı gibi özellikle GM Khenarth oyunda adaleti sağladığını düşünüyorum. Fakat son gelen Kuriana nerfler gerçekten sıkıntılı olduğundan ilk defa yorum yapma gereği duydum. Oyun da farm denen lanet bir şey türedi haliyle oyun para kazancına döndü lakin tek farm yapmayıp pk atan karakter kuriandır bunu da elinden alıyorsunuz insanların. Siz hiç kafasında melekli bir Kurian yada farm slotların da farm kasan oyunu para için oynayan bir Kurian görebildiniz mi? Kurandan şikayetçi olan assas warrior gibi karakterlerin bir bakın adamlar her yerde. Kurian ne exp partiler ,bifrosta ,utc , ft lerde almıyorlar jr mecburetten alınıyor ona da içten içten sövüyorlardır. Bu karakterin tek yaptığı pk onuda atmayalım mı sırf bu farmcı tayfasına mı kalsın bu oyun GM Khenarth sen adaletlisin tamam varsa Kurian bazı avantajları ama dezavantajları daha fazla gerçekten oynayan bilir. Biz bu charı pk için oynuyoruz bu farm olayları bu oyunun kamburu ve bu adamların şikayetlerini hep göz önüne tutuyorsunuz. Kurian istemeyenler oyunda pk icin değil rahat farm yapamadığı içindir. Bu oyun pk üzerinedir ölürsün öldürürsün. Biz bu oyunu pk için oynuyoruz peki ya siz ?
    Quote Originally Posted by ByFaruk58 View Post
    Sürekli nerf zehir tarafına geliyor. Cc alma işi, zehir damageleri düşürme, pot olayı. Benim en çok kızdığım olay. 2 güncellemedir hep biz farkediyoruz. Normalde notlarda yazmıyor. Bu iki şeyi gösterir. Bilinçli kötü niyetle oldu bittiye getirmek. Yada bilinçsizce türk usulü birşeyi yaparken başka bir yeri bozmak. Arkadaş para kazanmayı biliyorsunuz. Şu çarları farklı farklı durumlarda niye test etmiyorsunuz. Mage pt li efsane. Tek bir anda güçsüz oluyor. Asas solo efsane kalabalığa gitmiyor. Okçu pt ile efsane. Warior tek çöp. Pt ile efsane. Her çarın birbirine avantajı ve dez avantajı oluyor. Sıkıntı kurianı, asas okçu gibi değerlendirmeyip, kırmayıda defide zehir ve healide aynı anda sürekli yapıyormuş gibi değerlendiriyorlar. İddiaya girerim ne gm ne admin hatta çarı çıkaran oyun sahipleri ve üst düzey programcılar bile tam bilmiyorlar. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. Sürekli çar bilmeyenler ağladıkça tırpanlanıyor. Adam akıllı elden geçirin yada verin millete emeklerini komple kaldırın. Birde koreko yaptı böyle oldu demenize ayar oluyorum. Kardeşim az yaptırım gücünüz olsun. Yeminle korekodan başlayıp buraya kadar çok kötü yönetim anlayışı var. Bu oyunu boş bıraksan gene bu kadar hizmet alınır. Oyuncu duruyorsa arkadaş ve muhabbete duruyor. Alternatifi olsa adam bulamazsınız
    Quote Originally Posted by IwillNeverDie View Post
    Dış Ticaret Danışmanlığı yapan firmam var ve sürekli yurtdışındaki firmalarla ithalat ya da ihracat edilen ürünle ilgili yazışma halindeyim. Herhangi bir problem sonrası bir mail attığımda konu ile ilgilenen kişi mesai saatleri içinde kesin bir cevap alıyorum. Siz nasıl bir iletişim kanalı kullanıyorsunuz. Gerçekten merak içindeyim.
    dumanla gibi sanki, yada bizimkileri tınlayan yok

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Durum kitlemenin %50'ye düşürülmesindeki gibi olacak. Benim anladığım budur. Orada da güncelleme notunda belirtilmemişti, uzunca bir süre sonra açıklama yapıp skill açıklamasını değiştirdiler. Başınızın çaresine bakın arkadaşlar. Daha dillendirilmiş ama henüz uygulanmamış kırmanın %30'a düşürülme durumu falan da var. Kurian seçimi yapmak hataymış bu dakikadan sonra ben olaya böyle bakıyorum.

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Zaten bu konu içerisine durumla ilgili bilgi almak için yapımcı firmaya sorulduğunu yazmıştık. Yapımcı firma bu durumla ilgili geri dönüş sağladığı zaman, konu üzerinden sizlere gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Bu durumla ilgili şahsi düşüncelerimi merak ediyorsanız eğer konu içerisine yazdığım mesajları okuyabilirsiniz. Yani GM ekibi durumla ilgili geri dönüş yapmış ve yapımcıyla zaten durumu konuşuyor.

Yapımcı firmadan ne zaman olumlu bi dönüş gördün hocam? Sizin dünyadan haberiniz yok adamlar kendi korekosunda kafalarına göre istediği şekilde oyunu dizayn ediyor siz de böyle oynayın diyor.
    Onların söylediğini sizde bize söylüyorsunuz böyle böyle olmuş diye...

Oyuncu isteklerini oraya iletiyor musunuz? Kardeşim bu kurianın bi dünya sorunu var sende biliyorsun herkeste biliyor. Sorunları hakkında bi çözüm üretildi mi? Sen bunu o koredekilere Anlattın mı?
    Biz elçi istemiyoruz onlardan bize haber taşıyan yetkiliye gerek yok. Eğer biz bu oyunu oynuyorsak bu oyundaki yöneticiler de sizler iseniz oyuncuların sorunları ile alakalı çözüm yollarını bulmak sizin işiniz olmalıdır.

Ben bu karakteri son kitleme nerfinden beri oynamıyorum. Gram zevk yok gram... Hani Job değiştirme gibi bir şey olsa dakika durmam direk değişirim mageyle priestle.

Yaratık kesemiyorsun. Farm yapamıyorsun. Exp kasamıyorsun bi pksı vardı onu da elinden aldınız eeeeee ne kaldı arkadaş? Karakterin şekilsiz çirkin suratını görmek için mi oynayacaz? Cevap versene. Yazık günah ya nerf yapın yapmayın demiyorum ama önce bi sorunlarını halledin de biz de helal olsun diyelim sonra sabaha kadar nerf yapın..

Junior Member
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post

Reıs sen bıze kotu haberı ver ıyı haber beklıyen yok barı carları bozmak ıcın gun kaybetmiyek. Bosu bosuna 1 hafta bekletıp basınızın caresıne bakın demeyın bari.