Page 11 of 28 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 101 to 110 of 275
    Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by GrandBugsBunnyyy View Post
    normal bir durum olsaydı tüm hp potlarını 3x basıyor olması gerekmez miydi ?
    Hata normal potların da 2x-3x basmamasıysa? Çünkü çarkıfelekteki HP potu da katlı basıyordu mesela ama MP basmıyordu, böyle ilginçlikler vardı. Çok sorunumuz olduğundan onu dile getirmeye sıra gelmemişti bile. Ve hata olsa bırak potu, en hayati skillerine nerf gelirken öncelikle şu hatalı avantajını elinden alalım demezler miydi?

Her ama her şeye rağmen bu bir hataysa da bu kadar nerf bu sınıfa çok fazla. Yani bir avantaj kaybetmekten çok öte bu durumlar.

@weaswera da gayet güzel açıklamış. Diet raumların düzeltildiği güncellemede olmasına ve güncelleme notlarında da yer almamasına bakarsak sebebi de belli oluyor. Sebep tamam da sonuç ne olacak bu süreç neden bu kadar uzun, benim merak ettiğim bu.
    Last edited by FFferik16; 12-07-2019 at 09:28 AM.

Member IwillNeverDie's Avatar
    Nickname
    IwillNeverDie
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HumanHunters
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Kurian karakteri oyuna geleli ortalama 7 sene oldu. 7 sene sonra mı anormal oldu bu pot olayı Komik olmayın lütfen.

Junior Member
    Quote Originally Posted by IwillNeverDie View Post
    Kurian karakteri oyuna geleli ortalama 7 sene oldu. 7 sene sonra mı anormal oldu bu pot olayı Komik olmayın lütfen.
    Kafa basmıyor adamların komik insanlar onlar beni kesiyor farm yapamıyorum kaldırılsın mantığındalar.Gidin forumda Kurian charımı kesti kaldırılsın diye konu açın. Burda onu konuşmuyoruz ellerine bir kere bir fırsat geldi sineğin bişeye yapıştığı gibi yapıştılar.

Junior Member
    Bır an once duzelmesı lazım kurıan kesmeyı bılmıyen adamlar burda agladı paso nasıl mage crıtıkle tek yiyorsa kurıanında eksik noktaları var bunu bılen playerlar bızı rahatca kesıyor hatta bırere bır vs de benı kesen asaslar cok sayıda hele magelerı saymıyorum korkulu ruyalarımız. Bp prestler ayrı bır dunya. Malıce yedıkmı mahfedıyorlar

Junior Member
    Altar serverında orclarda 4 kurıan var aktıf garakafa malbora mıtmacıne ve creppy humanlardada. 1 elın parmagını gecmıcek kadar farm yapamıyoruz mob kesemıyoruz bı ayakta tutan bızı pottu oda gıttı ne yapmamız lazım 2 okcu 2 80 le devıl ts patlarırken ne yapıcaz kalkan takma modunu acın alalım elımıze ds oyle dolasalım olmemek ıcın hıc olmadı prest olur oynarız

Junior Member
    Aykırı durumm

Junior Member
    daha yokmu bir acıklama

Junior Member
    Saat 12 res var bakalım duzelmesse satar ıtemlerı bızde farmer oluruz en azından bızden bıkan farmerlara ks atar gene bıktırırız .

Senior Member
    bakıyorumda bu jobu bilende yazmış bilmeyende.kesemeyen yada kesmeyi beceremiyen tayfa çamur atmış.arkadaşlar jobtan haberiniz yok boşa boş muhabbet yapmayın.kurıanın tek artısı devil ts sidir oda potu cıftlediği için.fll 3 takı warıor kro setlı kurıanım var saf defans 850.. + 350 defans ile 1200 ediyor çokta abartılcak gibi bir job değil.ben asastan kurıana geçen biriyim.asasın yanında çöp bir karakter.atak oynasan skill sekiyor defans oynasan oyun zevki sıfır...atak oynasan ts kırılsa 2 skile gidiyorsun ve townda 5 dakika oturuyorsun.zehir oyniycam diyorsun adama 4 zehir atsan stamania bitiyor zehir curesi aldığı anda çöpsün.
    yani neyin kafasını yaşıyorsunuz nerf istiyorsanız wariora el atın 14k hpsi var oynadığım asas 4.2k ap ve adama criticli 700 800 gibi saçma skill vuruyorum.wariorun toruna oturunca direk yerdesin.önce bunlara el atılması lazım.

Senior Member
    madem çok güçlü karakter dual maul ile char kesiyor NİYE HERKEZ BU JOBU OYNAMIYOR ? öyle olsaydı cz kuriandan geçilmezdi cz pk sında 50şer tane job varsa bunun yanında max 5 tane kurian vardır lütfen yorum yaparken önce iğneyi kendinize çuvaldızı başkasına batırın 1!!!!!!