Page 4 of 28 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 275
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by SenelerSonra View Post
    İşin ilginç tarafı şu;

Kurian devil skili bas = heal + pre pot + smash veya drakey x2

Asas critical point bas = minor + skil + pot x2

Eğer Raum güncellemesi kaynaklı bir hata olmuş olsaydı bu rogue karakterine de yansırdı.Çünkü baştan aşağı tüm işleyiş birbirinin aynısı.

Gel gör ki; daha kimseye sormadım ama rogue karakterine yansımış olsaydı, burası yıkılmış onlarca aynı konu daha asice ve isyankarca farklı kişiler tarafından açılmış olup bizim cpmizden ne istediniz diye feryat figan koparırlardı.

Benim tahminim bunuda yerleştirecekler ve kalıcı olacak.Sadece yetkili ağızdan birinin çıkıp tahmin ettiğim cümleyi kurmasını bekliyorum.
    raumdan öncede çiftleniyordu kurianın komple ezilmesi taraftarıyım oyun hikayesine aykırı job.

Senior Member
    Charın herhangi bir yerinde 20 % defans kesintisi ve kalkan takamama da yazmıyor. ama 20% defansı kesiliyor ve üstüne kalkan da takamıyor. Bunları amorti eden çift pot basma ve kitleme özelliği idi. Şimdi bunlar ellerinden alındı , ellerinden alınanlar ise geri verilmedi. Tamamen char çöp oldu.

Boşu boşuna charlara reb bastırıp bastırdıktan sonra Porutu/Kurianı Porutu/Kurian yapan skilleri ellerinden aldılar. Yazık insanların emeklerine heveslerine yazık.
    Last edited by Miss_Super; 12-05-2019 at 08:12 PM.

Quote Originally Posted by xFibonacci View Post
    raumdan öncede çiftleniyordu kurianın komple ezilmesi taraftarıyım oyun hikayesine aykırı job.
    Sizin gibi bebeler bilmez.
    Oyunun orijinalinde hikaye filan yok sonradan eklediler HER ŞEY GİBİ.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Deliirbaam View Post
    Sizin gibi bebeler bilmez.
    Oyunun orijinalinde hikaye filan yok sonradan eklediler HER ŞEY GİBİ.
    aynen keke

Senior Member Acheroon's Avatar
    Herkese iyi forumlar, hiç uzatmadan direk konuya müdahil olmak adına fikrimi beyan etmek istiyorum. Bunu forum yada belirli kalıplara bağlı kalmaksızın direk bir oyuncu gözü, ve bu karakteri eskiden oynayan yeniden oynamaya karar vermiş biri olarak, geriye yönelik bir kaç güncelleme ile karaktere uygulanan kısıtlamaları (Nerf veya ne ise literatürdeki adı ile) doğru bulmadığımı belirterek başlamak istiyorum

En nihayetinde 6 senelik mazisi olan, bu güne kadar oyunun giriş ekranında bir nevi lansmanın da bulunmuş olduğu bir karakter herhangi bir kitlenin memnuniyetsizliği ile kısıtlanmamalı. Ya komple kaldırılmalı, yada karakterin ilk lansmanı ile kalmalı. Yayıncı/yapımcının yaptığı hatalar oyunculara mal edilemez.
    Bu gün baktığımızda hilenin kullanılabilir olduğu (eskiden, okçu vs.) karakterlerin becerilerini kısıtlanmasına karşı olan bizler;şu an oyunun hile kısmında bile bulunmayan karakterin düzensiz ve tutarsız durumundan müzdaribiz

Günümüz dünyasında "Ayıplı Mal" sınıfındadır Kurian/Portu karakteri, walkry kanat vb. ücretli görselleri bünyesinde barındırmaz, silahları düzensiz tutarsızdır.Defansif yapısı kıyafetlerinde dengesizdir.Görev silahları içerisinde kalkan bulunur ama göze soka soka takamazsın ibaresi mevcuttur.
    Tek başına canavar (Mob) kesmesi neredeyse belirli bir seviyeden sonra imkansızdır.

Ve bir çok hata...

Sorum çok açık ve net, madem ki bu hatayı sizler yaptınız neden bizler çekmek zorundayız?

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    1 potu 3x basması hata değilmiş ama 1x basması güncelleme ile gelen bir hataymıs

+300 recovery üstüne 1 pot ile can fulleme hata değilmiş ama 1 potu 1 defa basması Nerfmiş...

Senior Member
    Her şeyden(armor+arşiv) %20 defans kesimine ve kalkan takamamasına yakın dövüşte Potların çift işlememesi direncini 0 a indirecektir ve tamamen oynanamaz char yapacaktır. Bir oyunun amacı nedir eşit miktarda char oynayan oyuncu sayısı olmalı. Akşam Ares serverında CZ yi saydım 60 warrior 42 priest 46 rogue 34 mage ve sadece 3 Porutu var. Porutularda townda bekliyor . Towndan çıkamıyorlar bile artık. Bırakalım saçmalamayı da Porutuların birincisi stun ikincisi pot özelliğini geri verin. Pot özelliği geri verilmeyecek ise 20% defans kesintisi sorununu çözüp kalkan takabilcek şekilde ayarlayın. Bu şekilde Porutular ile oynanması mümkün değil. Şurada ben erinmeden Ares'te saydım oyun yönetiminin bu istatistiği daha iyi alır göz göre göre bir charı tamamen bitirdiler. Ne demek 60 warrior 3 Porutu dalga geçilir ise bir charla olacağı bu.
    Last edited by Miss_Super; 12-06-2019 at 01:53 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by xFibonacci View Post
    Bu saçmalığı düzeltmezler ise; ben çok güzel ezeceğim zaten.

Bizde onu diyorduk farklı birşey yazmadık, kasıtlı yapıldığını anlatmaya çalışıyoruz neresini anlamadın?

Oyunun hikayesi beni gram ilgilendirmiyor, hikayesini ilgilendirdiğini düşündüğün oyuncu varsa bence bir doktora görün.Sabah akşam kucak kucağa geziyorlar felankor drobu için.

Quote Originally Posted by SchizopH View Post
    1 potu 3x basması hata değilmiş ama 1x basması güncelleme ile gelen bir hataymıs

+300 recovery üstüne 1 pot ile can fulleme hata değilmiş ama 1 potu 1 defa basması Nerfmiş...
    Dimi.... asasla aynı durumdaydı şimdi asas cp bas duratla pot minor çiftle ama kuriana gelince olmaz.

Bir job için m15 ten mi vazgeçeceğim saçmalık diyen birinden bundan fazlası beklenemezdi zaten.Yakında kesecek yada kesilecek kimseyi bulamadığınızda oyunda atros riote dönecek hale geleceksiniz az kaldı o günlere.
    Last edited by SenelerSonra; 12-06-2019 at 04:51 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Acheroon View Post
    Herkese iyi forumlar, hiç uzatmadan direk konuya müdahil olmak adına fikrimi beyan etmek istiyorum. Bunu forum yada belirli kalıplara bağlı kalmaksızın direk bir oyuncu gözü, ve bu karakteri eskiden oynayan yeniden oynamaya karar vermiş biri olarak, geriye yönelik bir kaç güncelleme ile karaktere uygulanan kısıtlamaları (Nerf veya ne ise literatürdeki adı ile) doğru bulmadığımı belirterek başlamak istiyorum

En nihayetinde 6 senelik mazisi olan, bu güne kadar oyunun giriş ekranında bir nevi lansmanın da bulunmuş olduğu bir karakter herhangi bir kitlenin memnuniyetsizliği ile kısıtlanmamalı. Ya komple kaldırılmalı, yada karakterin ilk lansmanı ile kalmalı. Yayıncı/yapımcının yaptığı hatalar oyunculara mal edilemez.
    Bu gün baktığımızda hilenin kullanılabilir olduğu (eskiden, okçu vs.) karakterlerin becerilerini kısıtlanmasına karşı olan bizler;şu an oyunun hile kısmında bile bulunmayan karakterin düzensiz ve tutarsız durumundan müzdaribiz

Günümüz dünyasında "Ayıplı Mal" sınıfındadır Kurian/Portu karakteri, walkry kanat vb. ücretli görselleri bünyesinde barındırmaz, silahları düzensiz tutarsızdır.Defansif yapısı kıyafetlerinde dengesizdir.Görev silahları içerisinde kalkan bulunur ama göze soka soka takamazsın ibaresi mevcuttur.
    Tek başına canavar (Mob) kesmesi neredeyse belirli bir seviyeden sonra imkansızdır.

Ve bir çok hata...

Sorum çok açık ve net, madem ki bu hatayı sizler yaptınız neden bizler çekmek zorundayız?
    Birşeyi eksik yazmıssın malesef.Ayıplı malı bilmeleri için önce ayıp ne onu bilmeleri gerekiyordu

Quote Originally Posted by Acheroon View Post

Ve bir çok hata...

Aynen katılıyorum. Onca emek. Kasılan lvl ve np ler. Yazık ceza bize kesiliyor. En çok üzüldüğüm konu. Abi diyoruz anlatamıyoruz. Morodonda avantajlı olduğundan herkes kurianla pazar açıyordu. Neden cz de zehirci bu kadar az. Madem efsane çar neden az kişi oynuyor. Kolsuz asasların wariorların 2 ağlaması yetiyor. Zaten kurian az kişi oynuyor diye sorgusuz bozuyorlar. Artık güncellemelerde yazın. Rutin kurian nerf bakımına devam edildi.