Page 19 of 28 FirstFirst ... 91718192021 ... LastLast
Results 181 to 190 of 275
    Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IwillNeverDie View Post
    Düzeltilmiyecekse Non Trade Job change scroll istiyoruz
    +1 Aklın yolu bir. Job change Scroll istiyoruz. BEDELSİZ!

DN: Nerede bi kurian konusu olsa altına konuyla alakası olmayan gereksizler toplanıyor. Çok çektiniz kuriandan biliyorum ama açın oynayın desem oynayamazsınız 50 60 levelden sonra söver sayar başka karaktere geçersiniz, onu da siz iyi biliiyorsunuz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Scoot58 View Post
    +1 Aklın yolu bir. Job change Scroll istiyoruz. BEDELSİZ!

DN: Nerede bi kurian konusu olsa altına konuyla alakası olmayan gereksizler toplanıyor. Çok çektiniz kuriandan biliyorum ama açın oynayın desem oynayamazsınız 50 60 levelden sonra söver sayar başka karaktere geçersiniz, onu da siz iyi biliiyorsunuz.
    Onlar konuşur, hemde çok konuşurlar

Bak bizim sınıfın limitli ibex potunun çiftlemesini aylar önce kaldırdılar.Ama asaslara gelince onlar hala çiftliyor şu anda bile..

Bunu neden yazıyorum; çünkü asasın critical point skili ile kurianın devil skilinin oyun içi işlevi aynı.

Potu, heali, ve skil hasarını katlar.

Ama sadece kuriana nerf geliyor, asas hep muaf kalıp ayrıcalıklardan faydalanıyor.

Diğer bir hususta, yok kurian sıfır itemle full çarları kesiyor diyorlar, diyenlere diyorum ki bu ne o zaman ses yok

Çünkü onlar, sadece kesmek isterler, ama kolları olmadığı için kesilmeyi hazmedemezler..

Çünkü onlar farm yapmak isterler ama mücadele edemezler...

Çünkü onlar, avantajların bir tek kendi sınıflarında olmasını isterler....

Çünkü onlar kolsuzlar...

Junior Member
    Quote Originally Posted by SchizopH View Post

İbex potlardaki bu hatayı da yapımcıya bildirdiniz mi?
    ibex potlar 1080 basıyor o resimdeki çalışama baya iyi olmuş, sanırım arkadaşın elinde fazladan ibex var satmak için

Senior Member
    Quote Originally Posted by KASKASKAFA View Post
    ibex potlar 1080 basıyor o resimdeki çalışama baya iyi olmuş, sanırım arkadaşın elinde fazladan ibex var satmak için
    O resim bana ait.Limitsiz ibex hp potlar devil aktif iken ve 45 pasif skil açıksa 2700 basar.

Sen limited ibex potlara takıldın sanırım.O biz kurianlara aylar önce kapatıldı, ama asaslara hala açık, geniş geniş çiftliyorlar

Limitsiz ibexlerlede heralde canı fullerler))

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Öyle bir şey yok full+full itemli zehirci kurianı standart itemi olan battle priest çok rahat kesebiliyor.
    Aynı şekilde cure disase açan hemen her asas azcık playerse kesebilir.

Kurianın vuracağı en yüksek zehir 550 600 arasıdır 4x peşpese sıralasa toplamda 2,5k civarı hasar vurur onda da Cc alıp heal almak zor olmasa gerek. Bi asas gibi önce eskima atarak beltini düşürüp sonra da körü ve cp'yi basıp 3,5 4k spike ile peşine 2,5 3k thurst + r ve küçük skiller ile canı aniden 2 3k'lara düşüren bir karakter değil sonuçta.

Junior Member
    Quote Originally Posted by SenelerSonra View Post
    O resim bana ait.Limitsiz ibex hp potlar devil aktif iken ve 45 pasif skil açıksa 2700 basar.

Sen limited ibex potlara takıldın sanırım.O biz kurianlara aylar önce kapatıldı, ama asaslara hala açık, geniş geniş çiftliyorlar

Limitsiz ibexlerlede heralde canı fullerler))
    evet limited digerini bilmiyorum denemedim bulamadımda denemek için

Senior Member
    Öyle bir şey yok full+full itemli zehirci kurianı standart itemi olan battle priest çok rahat kesebiliyor.
    Aynı şekilde cure disase açan hemen her asas azcık playerse kesebilir.

Kurianın vuracağı en yüksek zehir 550 600 arasıdır 4x peşpese sıralasa toplamda 2,5k civarı hasar vurur onda da Cc alıp heal almak zor olmasa gerek. Bi asas gibi önce eskima atarak beltini düşürüp sonra da körü ve cp'yi basıp 3,5 4k spike ile peşine 2,5 3k thurst + r ve küçük skiller ile canı aniden 2 3k'lara düşüren bir karakter değil sonuçta.
    Senin söylediğin laf mı şimdi

Bir job için Cure Disease mi açacak olurmu, kurian jobtan sayılmıyor yazık günah değilmi

Kurian zehir vurmasın bende Cure Disease açmayayım

Ben warriorum arkadaşım, açabileceğim bir cure yok, sen oyundan kaybol ben geniş geniş solo takılayım

Ben suikastçiyim arkadaşım benim ayrıcalığım olmalı, hikayesine bak suikastçi demek, her üstünlüğün kendisinde olması demek
    Last edited by SenelerSonra; 12-10-2019 at 10:26 PM.

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Biz o asaslar yüzünden dünyanın en pahalı itemini alıyorsak draki-iron neck gibi onlar da kuriandan çok korkuyorlarsa bi zahmet eskrimadan vazgeçerek cc diasase açsınlar.
    hem beltini alıyım hem skill pointimi harcamıyım hem de kurian zehir vuramasın cc alayım sınırsız minör basıyım potu manayı çiftliyim kurian kitlemesin kırmasın zehir atmasın hatta gözümüze görünmesin derdindeler.. Şunlara dünyayı versen ahireti isterler o derece yüzsüzler.

Hem ayranları.. neyse..

Senior Member
    Biz o asaslar yüzünden dünyanın en pahalı itemini alıyorsak draki-iron neck gibi onlar da kuriandan çok korkuyorlarsa bi zahmet eskrimadan vazgeçerek cc diasase açsınlar.
    hem beltini alıyım hem skill pointimi harcamıyım hem de kurian zehir vuramasın cc alayım sınırsız minör basıyım potu manayı çiftliyim kurian kitlemesin kırmasın zehir atmasın hatta gözümüze görünmesin derdindeler.. Şunlara dünyayı versen ahireti isterler o derece yüzsüzler.

Hem ayranları.. neyse..
    Bir tanesi pişkin pişkin birde diyor ki;

Cp'den Cp'ye adam kesiyoruz Zaten cp bitene kadar 40 50 k damage atıyor.Sanki skili bizim ki gibi 5 dakikada bir geliyor

Sen tek potta 2k bas, aynı anda minörü çiftle, üstüne kalkanı tak, bas 72-75'i kaybol herşey iyi güzel

Ama kurian adım atsın ver isyanı yansın lahmacun fırını
    Last edited by SenelerSonra; 12-10-2019 at 10:45 PM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by scoot58 View Post
    biz o asaslar yüzünden dünyanın en pahalı itemini alıyorsak draki-iron neck gibi onlar da kuriandan çok korkuyorlarsa bi zahmet eskrimadan vazgeçerek cc diasase açsınlar.
    Hem beltini alıyım hem skill pointimi harcamıyım hem de kurian zehir vuramasın cc alayım sınırsız minör basıyım potu manayı çiftliyim kurian kitlemesin kırmasın zehir atmasın hatta gözümüze görünmesin derdindeler.. Şunlara dünyayı versen ahireti isterler o derece yüzsüzler.

Hem ayranları.. Neyse..
    ayranlarini dökmeden yapın kardeşim işinizi...katılmamak mümkün değil..

Page 19 of 28 FirstFirst ... 91718192021 ... LastLast