Results 1 to 4 of 4

Lightbulb Fikirleriniz nelerdir?

Arkadaşlar selam

Siriusta oynuyorum o konuda kararım kesin. Daha önceden karakterlerim vardı ama hep solo oldum. Çok bir bütçem de olmadı. Hep premium pre pot falan başladım oyuna.

Şimdi oyunu son 1 aydır sık oynamıyorum. Fakat oynamadığım da pc bile açmadığım günler olduğunu fark ettim. Tekrar başlamayı düşünüyorum şuan 79 level str priestim var tabi ki çıplak. Öyle farm falan yaptığım yok hep dc aldım pişman oldum. Yan charı açtım 70 level okcu oldum quest +5 yandı ondanda soğumdum. Şimdik pre de bitiyor. Ama maksat arada gırmek bir iki görev yapmak ft giremiyorum zaten makro yok. Jr gırerım belkı ufak tefek mytrıl yaparım dıye dusunuyorum. Exp pre alıp 3. yan charı açıp 1 ay boyunca etkınlıkler dısında sureklı genıe ıle buldugum explere mı yapıssam. yoksa kardeş sen gene dc al hatta bronz oyle arada gır gorev yap jr gır gem kır takıl ıtem dızmekle ugrasma mı dersınız. Ayrıca 10 gun mytrıl bırıktırmek sıkıntı ugras dur. Exp pre alırsam 70 2 gunde olur tahmının gorevler falan ama sonrası nasıl olur bılemıyorum. Dc aldıgımda oyle gıdıp farm falan yaptıgım yok ıste sagdan soldan 1 2 ms duserse. Hayatta hıc aoc gıtmedım dıyebılırım

Forumun boş olduğunu söylerlerdide inanmazdım. Resmen ağlama duvarı ve yalakalık duvarı olmuş başka birşey yok. Yarar adına hiçbirşey yok

Senior Member
    exp kasamam farm yapamam ft giremem quest basamam ee millet nasıl akıl versin sana ?

önce sen şuna karar ver charını dizip oynamayı düşünüyor musun ? cevabın hayır ise boşa masraf etme

cevabın evet ise exp preni çek karakterinin levelini yükselt max 1 ayda 83 lvl oluyorsun zaten

daha sonra farm yapamam diyorsan sadece etkinliklere katıl bdw chaos jr ft burdan çıkan itemleri kırdırma topla haftadan haftaya sat her sattığın parayada itemlerini birer tık yükselt bir yerden sonra zaten kimsenin akıl vermesine gerek kalmadan karakterini dizersin.

Moderator NightOwl's Avatar
    Çok oyuna girmiyorsun madem, al bronze arada etkinliklere gir.Etkinliklerden gelen gemleri sat ve item yap, en mantıklısı bu diye düşünüyorum.